Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?

Sprawa juz została wyjasniona

Bez nerw

Odp: Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Iwono, napisz do dobrego i wyjasnij sprawe. Zobaczysz, wszystko pomyslnie sie zakonczy! Pozdrawiam

Odp: Odp: Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?

IwonaF
  • IwonaF

  • Posty: 12
  • Przepisy: 184
  • Artykuły: 11
Ja dzisiaj też dodałam 1 SWÓJ przepis. Jest on również na stronie Mojego Gotowania i... został stąd usunięty. Przepis jest w 100% MÓJ - w regulaminie nie ma nic o tym, że nie wolno dodawać SWOICH przepisów na inne strony.

Czy to jest FAIR?

Odp: Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?

iwi69
  • iwi69

  • Posty: 1323
  • Przepisy: 200
  • Artykuły: 2
Ja jestem na tym portalu la ludzi,ktorzy sa "normalni" i pisza ciekawie albo wstawiaja fajne zdjecia i moge sobie tez wynalezc dobre przepisy a ze ktos jest tylko dla tego aby "mieszac"to mi "wisi i powiewa" bo tacy ludzie i tak kiedys skoñcza zle.Sami i bez przyjaciol.Fakt sa przepisy ,ktore sa bardzo proste ale tak jak mowia inni to sa ci ktorzy tylko chca punktow.

Odp: Odp: Odp: Odp: Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
dobry napisał(a):

misia53 napisał(a):

Bahus napisał(a):

Ale wtedy hgg też nie znajdzie

Tym samym podpowiadacie jak można kopiować

Nie wiem, skad Babus - Bahusie? - ma te informacje, ale raczej nie traktowalbym ich jako podpowiedzi, bo bedzie nieskuteczna.


Informacje sam wymyśliłem...bo wiem że po tytule najłatwiej......A Babusem nie jestem
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Hmm.. smutno. Z drugiej strony, czy nie możesz na to spojrzeć odwrotnie, czyli zastanowic sie, z czyjego powodu dobrze tu bedzie zostać, zamiast - z czyjego odejsc?

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?

I to sie chwali oczywiscie. Nie tylko z powodu Sarenki stad odchodze, potraktowano bardzo nieladnie pare innych osob na tym portalu, a i cala atmosfera tutaj daleka jest od przyjemnej. No coz wiadomo, kazdy ma inne zdanie i nie zamierzam nikomu mieszac w glowie, napisalam pierwszego posta dlatego zeby podzielic sie z Wami tym co mysle. I na tym tez zakoncze ten temat. Kto sie tu czuje dobrze bedzie dalej sie udzielal, inni (tak jak ja) odchodza stad.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Anouska napisał(a):

Bo i cala moja wypowiedz jest sensowna, pewne rzeczy trzeba inaczej obrac w slowa jesli wiesz co mam na mysli... Co madrzejsi zrozumieja czemu jest cos napisane tak a nie inaczej.... A przede wszystkim to moze i dobrze ze macie ubaw wiecej luzu i dystansu do samych siebie zycze

Skoro Ciebie też oburzyło takie potraktowanie Sarenki to na pewno myślimy podobnie. Ja mam w nosie kubeczki i dlatego od różnych super "kucharzy" także dostawałam jedynki i głupie wpisy ale mnie to nie zraziło.Ja już taka cholera jestem,że nie potrafię trzymać języka za zębami i mówię to co myślę.I nadal tak będę robić.

Odp: Odp: Odp: Odp: Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?

Bo i cala moja wypowiedz jest sensowna, pewne rzeczy trzeba inaczej obrac w slowa jesli wiesz co mam na mysli... Co madrzejsi zrozumieja czemu jest cos napisane tak a nie inaczej.... A przede wszystkim to moze i dobrze ze macie ubaw wiecej luzu i dystansu do samych siebie zycze

Odp: Odp: Odp: Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Anula napisał(a):

Anouska napisał(a):

Dziecinada to zachowanie wiekszosci uzytkownikow tego portalu, dodajecie przepisy ktore kopiujecie niewiadomo skad, nie wyprobowujac ich nigdy, tylko po to zeby miec punkty. Az tak Wam zalezy na jakims badziewnym kubeczku zanizacie punktacje innym (jak np. Sarenki) tylko z zazdrosci. To jest zalosne! Nie wspominajac juz o bandzie hakerow ktora tu grasuje, nie bede pisac nickami, ci co maja wiedziec o kogo chodzi to wiedza. Podsumowujac mam w glebokim powazaniu taka strone, ktora powinna sluzyc wzajemnej wymianie przepisow i porad, a sluzy tylko wzajemnym obrazaniu sie, na szczescie jest grupa ludzi ktora stad odchodzi bo widzi ta oblude jaka tu panuje. Zegnam was belzebuby

Sorry,ale te belzebuby tak mnie rozbawily,ze nie moge przestac sie smiac od 5 min.

Początek wypowiedzi wydał mi się sensowny a później śmiałam się tak jak Ty, Anula.

Odpowiedz na/ edytuj Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?