W swojej kuchni zawsze mam....

Obserwuj wątek

Odp: Odp: W swojej kuchni zawsze mam....

Babciagramolka
jaNina napisał(a):

Pozatym całą masę przypraw, ryż brązowy, makarony różne i drożdże i tabliczki czekolady (gorzka, mleczna i biała) i......oj dużo by wymieniać
Pozdrawiam wszystkie "chomiki"


Dziękuję - - zawsze marzyła mi się dodatkowa spiżarka taka jak w starych mieszkaniach ( za kuchnią z półkami ) o porządnej piwnicy i strychu ( na susz ziół i takie tam ) nie wspomnę . No cóż - zabudowa przedpokoju i szafki kuchenne muszą starczyć ( + największa lodówko- zamrażarka jaką dało się do mojej ,, klatki chomika ,, - czyli kuchni wcisnąć ).Jestem nie poprawna - jak nie mam wszystkiego pod ręką to wpadam w panikę . Muszę po prostu mieć wszystkie rodzaje makaronów , ryżu , kasze , groszki, fasolki , konfitury , przyprawy , herbaty , kawy , rybki w puszkach , mrożone ,, gotowce ,, ( mojej produkcji ) na obiady , pikle , ogóreczki , soczki . Sery wszelkiej maści - cały czas ( biały , Chedar , Danish Blue , jakiś topiony kremowy jest cały czas - reszta uzupełniana ).No i ,, tajszczyzna ,, - mleczko kokosowe , bambus , makarony ryżowe różnej grubości , owoce tropikalne mieszanki w puszcze i sosy ( sojowy , Tao-Tao różne , Teryiaki itp itd ) .
Ale za to

Odp: W swojej kuchni zawsze mam....

jaNina
  • jaNina

  • Posty: 98
  • Przepisy: 1175
  • Artykuły: 39
Pozatym całą masę przypraw, ryż brązowy, makarony różne i drożdże i tabliczki czekolady (gorzka, mleczna i biała) i......oj dużo by wymieniać
Pozdrawiam wszystkie "chomiki"

Odp: Odp: W swojej kuchni zawsze mam....

jaNina
  • jaNina

  • Posty: 98
  • Przepisy: 1175
  • Artykuły: 39
agabi22 napisał(a):

dzisiaj zauważyłam że w swojej lodówce zawsze mam mozarellę

.... a ja mam parmezan!

Odp: W swojej kuchni zawsze mam....

agabi22
  • agabi22

  • Posty: 334
  • Przepisy: 523
  • Artykuły: 9
dzisiaj zauważyłam że w swojej lodówce zawsze mam mozarellę

Odp: W swojej kuchni zawsze mam....

Lancerciu
  • Lancerciu

  • Posty: 9
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 5
Zawsze mam pod ręką zestaw przeróznych ziół ,bez nich ani rusz w kuchni Jakieś suszone grzyby mung ,suszoną marchewkę i cebulke ,pomidorki w puszce i makaron ryzowy.

A odgórnie hihi .. bo rodzinka ma nadmiar , przeróżne makarony
pozdrawiam

Odp: W swojej kuchni zawsze mam....

gosiczek821
U mnie koniecznie maggi,pieprz ziołowy,jogurt naturalny.Jest jeszcze kilka rzeczy ale te trzy to mus.

Odp: W swojej kuchni zawsze mam....

ostatnio mam zawsze zielone pesto, pyszne nie tylko do makaronu ale też do kanapek

Odp: W swojej kuchni zawsze mam....

agabi22
  • agabi22

  • Posty: 334
  • Przepisy: 523
  • Artykuły: 9
świeżą bazylię zamrożoną, czosnek , papryczkę chilli, wszelakie zioła suszone

Odp: W swojej kuchni zawsze mam....

kessik
  • kessik

  • Posty: 3
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
makarony do sosów, ryż, pomidory w puszce, zioła prowansalskie i czosnek granulowany, ser zółty i "kostki warzywne" oraz mrożone warzywa i grzyby

Odp: W swojej kuchni zawsze mam....

sakura
  • sakura

  • Posty: 18
  • Przepisy: 4
  • Artykuły: 5
suszoną lawendę i wrzos do herbatek

curry i sos sojowy

kawa i wybor herbat

Odpowiedz na/ edytuj W swojej kuchni zawsze mam....