W swojej kuchni zawsze mam....

Obserwuj wątek

Odp: W swojej kuchni zawsze mam....

z narzędzi kuchennych to duże nożyczki

Odp: W swojej kuchni zawsze mam....

Pasi-brzuch
Zestaw wszelakich przypraw bez tego ani rusz no i podstawa ostre noze

Odp: W swojej kuchni zawsze mam....

mycha
  • mycha

  • Posty: 36
  • Przepisy: 2142
  • Artykuły: 18
...zapas makaronu, ryżu, kaszy, oleju, kawy, herbaty, mąki, cukru, ponadto mam zioła doniczkowe na oknie rosnące, puszki i słoiki w spiżarni, które robimy co roku z moją mamą, a w zamrażalniku: mięso, owoce (truskawki, jagody, maliny, rabarbar), koperek, czasem chleb
A brakuje ciągle u mnie soli, octu, jajek i zapałek! Dobrze, że babcia mieszka po sąsiedzku
Pozdrawiam serdecznie

Odp: W swojej kuchni zawsze mam....

zbynio12342
duzo makaronu duzo ryzu i warzywa sie znajda jakies pierozki z miesem ktore robimy sami i zamrazamy pozdrawiam zbynio1234

Odp: W swojej kuchni zawsze mam....

mali.na
  • mali.na

  • Posty: 15
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 15
a u mnie nie brakuje wszelkiego rodzaju jogurtów, kefirów, maślanek. Są smaczne i "gotowe" do spożycia bez gotowania ;p

Odp: W swojej kuchni zawsze mam....

makaron,ryz, grzyby suszone.

Odp: W swojej kuchni zawsze mam....

p.jola1
  • p.jola1

  • Posty: 215
  • Przepisy: 919
  • Artykuły: 9
W mojej kuchni mam zapas prawie wszystkiego, no może bywa, że zabraknie cukru, albo kawy, ale makaronu, kasz, ryżu, oliwy z oliwek, bazylii na oknie i w torebce, ciasta francuskiego, keczupu i majonezu, tuńczyka w puszce i wszelakich serów nigdy nie brakuje

Odp: Odp: W swojej kuchni zawsze mam....

basia4ab
  • basia4ab

  • Posty: 36
  • Przepisy: 143
  • Artykuły: 0
Witam serdecznie. Ja zawsze lubię mieć zapas prawie wszystkich produktów.Mieszkam na wsi, do sklepu mam około 2 km, a do miasta 8 km, więc z tego powodu lubię mieć zapas wszystkich artykułów. Jeśli mi czegoś brakuje, daleka jestem od pożyczania, muszę czekać aż pojadę na zakupy i uzupełnię zapasy.Pozdrawiam basia4ab

Odp: W swojej kuchni zawsze mam....

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
W mojej kuchni zawsze mam :

Siebie

a czego mi zawsze brakuje ?

soli hihi

Odp: W swojej kuchni zawsze mam....

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
u mnie zawsze jest opakowanie ciasta francuskiego,mrożone warzywa(starte,lub pokrojone)typu,marchewka,pietruszka,a nawet cukinia i brukselka,poza tym zapas suchych składników typu różne makarony,ryż i kasze,z ziół rozmaryn,zioła prowansalskie,majeranek,cząber,zawsze zapas koncentratu pomidorowego i mąki

Odpowiedz na/ edytuj W swojej kuchni zawsze mam....