18 czerwca Międzynarodowy dzień sushi

Obserwuj wątek

Odp: Odp: 18 czerwca Międzynarodowy dzień sushi

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
iwa643 napisał(a):

Dziewczyny ale mnie podpuszczacie teraz mam o czym myśleć - dzięki za miłe słowa i wiarę hihi - myślę nad czymś .moze się uda

Na pewno Ci się uda

Odp: Odp: 18 czerwca Międzynarodowy dzień sushi

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
iwa643 napisał(a):

Dziewczyny ale mnie podpuszczacie teraz mam o czym myśleć - dzięki za miłe słowa i wiarę hihi - myślę nad czymś .moze się uda


To trzymam kciuki

Odp: 18 czerwca Międzynarodowy dzień sushi

iwa643
  • iwa643

  • Posty: 58
  • Przepisy: 5470
  • Artykuły: 4
Dziewczyny ale mnie podpuszczacie teraz mam o czym myśleć - dzięki za miłe słowa i wiarę hihi - myślę nad czymś .moze się uda

Odp: Odp: 18 czerwca Międzynarodowy dzień sushi

teresa_rm
  • teresa_rm

  • Posty: 52
  • Przepisy: 143
  • Artykuły: 13
ja też wolę te bez wodorostów,obtoczone sezamem albo czerwonym kawiorem

Odp: 18 czerwca Międzynarodowy dzień sushi

olmanka
  • olmanka

  • Posty: 270
  • Przepisy: 444
  • Artykuły: 5
pyszne, mam zamiar kiedyś zrobić, ale chyba prędzej się wybiorę do restauracji, bo nie znajduje potrzebnych składników, zresztą pewnie nie jest łatwe a Iwa na pewno sobie poradzi!

Odp: Odp: 18 czerwca Międzynarodowy dzień sushi

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Tit napisał(a):

Ja jeszcze nie robiłam sama, ale jadłam ostatnio bardzo pyszne sushi z tuńczykiem pieczonym, który wcześniej był marynowany czy glazurowany w jakimś słodkawym sosie. Było to niebo w gębie. Więc polecam tę wersję dla tych którzy nie lubią zapachu surowego tuńczyka. Wydaje mi się, że widziałam taką wersję sushi bez wodorostów - obtoczone tylko czarnym sezamem. A można też obtoczyć cienko pokrojoną cukinią i wędzonym tuńczykiem, jak na obrazku. A ten obrazek z misiami to dodałam specjalnie dla iwy643


Aż żal byłby je jeść

Odp: Odp: 18 czerwca Międzynarodowy dzień sushi

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Tit napisał(a):

Myślicie, że iwa643 dałaby radę?


Pewnie, że da radę

Odp: Odp: 18 czerwca Międzynarodowy dzień sushi

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Tit napisał(a):

Myślicie, że iwa643 dałaby radę?

Iwa643, jasne, mam nadzieję że nie da się długo prosić Już nie mogę się doczekać efektów, Iwa do dzieła

Odp: 18 czerwca Międzynarodowy dzień sushi

bernika
  • bernika

  • Posty: 204
  • Przepisy: 817
  • Artykuły: 0
o kurcze moje sushi.. dziekuje Tit za wyrożnienie i mile słowa.. a co do Iwy to mysle że taka mistrzyni jak ona dałaby napewno rade!

Odp: 18 czerwca Międzynarodowy dzień sushi

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Ale cudo! Czy Iwa dałaby radę? Pewnie jak ją tak będziemy podjudzać to się zaweźmie i pokaże co potrafi A jestem bardzo ciekawa i już trzymam kciuki!

ja ostatnio swoją mamę wyciągnęłam na sushi, spróbowała pierwszy raz i jej posmakowało bardzo, nie sądziła, że surowa ryba może tak dobrze smakować. Mnie np. zapach surowego tuńczyka nie przeszkadza

Odpowiedz na/ edytuj 18 czerwca Międzynarodowy dzień sushi