A co lubicie do Kawusi??

Obserwuj wątek

Odp: Odp: A co lubicie do Kawusi??

Natala1210
  • Natala1210

  • Posty: 2155
  • Przepisy: 770
  • Artykuły: 5
luna napisał(a):

Tak Donna zabarwilam czesc marcepanu i wykrawalam foremka do ciasteczek serdeuszka, a tak wygladal w przekroju


Tort pierwsza klasa!

Odp: A co lubicie do Kawusi??

kuchareczka1
Torcik wygląda smakowicie bardzo i taki z pewnością był.Ja do kawusi podaje różne ciasta,cisteczka,żeby tylko było słodkie,bo duzo piekę to zawsze cos słodkiego jest.Często rogaliki,babki,ciasta z przeróżnymi masami.

Odp: Odp: A co lubicie do Kawusi??

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
luna napisał(a):

Tak Donna zabarwilam czesc marcepanu i wykrawalam foremka do ciasteczek serdeuszka, a tak wygladal w przekroju

Luno, tort boski - uwielbiam tez marcepan, Twoje słoneczko z pewnością było zadowolone.

Odp: A co lubicie do Kawusi??

luna
  • luna

  • Posty: 1356
  • Przepisy: 359
  • Artykuły: 0
Margolata, torcik wcale nie byl trudny do zrobienia. Najtrudniejsze bylo rozwalkowanie marcepanu, nastepnym razem zagonie meza do tej pracy Dziekuje serdecznie za zyczenia dla mojego sloneczka

Odp: Odp: A co lubicie do Kawusi??

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
luna napisał(a):

Pablito sernika juz nie ma, proponuje torcik jagodowy z marcepanem. Dzisiaj moja Amy ma pierwsze urodzinki

coś Pięknego Wszystkiego naj dal Malutkiej przede wszystkim zdróweczka i uśmiechu Luna nauczysz mnie piec takie cudeńka mam czas na naukę do stycznia potem wystawiam na stół to czego się nauczę. Ale obawiam się że mój Szymonek będzie musiał zadowolić się kupnym tortem bo nigdy jeszcze nie robiłam takich cudeniek

Odp: A co lubicie do Kawusi??

Pablito
  • Pablito

  • Posty: 380
  • Przepisy: 10
  • Artykuły: 0
maamma mia Piękny, a do tego pewnie mega smaczny, ja ubóstwiam marcepan

Odp: A co lubicie do Kawusi??

luna
  • luna

  • Posty: 1356
  • Przepisy: 359
  • Artykuły: 0
Tak Donna zabarwilam czesc marcepanu i wykrawalam foremka do ciasteczek serdeuszka, a tak wygladal w przekroju
obrazek

Odp: A co lubicie do Kawusi??

Donnna
  • Donnna

  • Posty: 61
  • Przepisy: 98
  • Artykuły: 0
ale boski! jestes w stanie dac zdjecie w przekroju ? bardzo jestem ciekawa jak wyglada w srodku. a serduszka tez zmarcepanu, barwilas go ?jejciu, ejst piekny!

Odp: A co lubicie do Kawusi??

luna
  • luna

  • Posty: 1356
  • Przepisy: 359
  • Artykuły: 0
Pablito sernika juz nie ma, proponuje torcik jagodowy z marcepanem. Dzisiaj moja Amy ma pierwsze urodzinki
obrazek

Odp: A co lubicie do Kawusi??

DoDomku
  • DoDomku

  • Posty: 20
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja też bardzo lubię wszystko co słodkie,jednak nie a bardzo podchodzą mi ciasta z owocami.. Jakoś nie specjalnie za nimi przepadam. Co innego pączki

Odpowiedz na/ edytuj A co lubicie do Kawusi??