A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo

Obserwuj wątek

Odp: Odp: A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Amen...a swoją drogą nie taki diabeł straszny jak go malują
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo

ulcia21
  • ulcia21

  • Posty: 3060
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 0
Witajcie moi mili.I kubek wygralam.Powinnam go wyslac Bahusowi za jego zlosliwosci,Ale............Niech tam mu bedzie ,ze walczylam o ten kubek .pozdrawiam Was serdecznie
obrazek

Odp: Odp: A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
A.B. napisał(a):

Maleństwo ty moje,sytuacja hmmm dziwna,ale wierzę że sie wyjasni

Odp: A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
Maleństwo ty moje,sytuacja hmmm dziwna,ale wierzę że sie wyjasni

Odp: A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Ja tez dluuuuuugo czekam na kubeczek, ale wiem, ze sie doczekam. Dziekuje, za mozliwosc odbioru nagrody za granica, rozumiem, ze wiaze sie to dla Was z wyzszymi kosztami. Buziak, jak dostane kubek, na pewno sie pochwale

Odp: Odp: Odp: A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo

kasandra6: Ok juz mam Twoje dane wiec czekaj na kubeczek na początku przyszłego tygodnia.

Borubar

Odp: Odp: A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo

Jarku: Do przyszłego tygodnia dostaniesz kubeczek, tak jak Ci opisałem w poczcie.

kasandra6: Prosiłem o potwierdzenie uzupełnienie danych, z danych które dostałem to podobno uzupełniłaś tylko miasto. Jestem troche jak ślepiec, od Ciebie nie ma odpowiedzi a na sam Szczecin nie będe raczej słać
Prosze czytaj poczte wewnętrzną

Odp: A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo

To ile się czeka na ten kubek bo ja w tamtym miesiącu zająłem 4 miejsce i na razie nic nie przyszło a jest już 7.07.2009

Odp: Odp: Odp: A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
kasandra6 napisał(a):

Anula napisał(a):

Mysle,ze jestes niedoinformowana,w maju byl jeszcze konkurs na dodanie przepisow na napoje i w rankingu z tego konkursu bylas w pierwszej dziesiatce(tak jak ja)a pierwsze 10 osob mialo wlasnie dostac w nagrode ksiazke,,Radosc picia,,A kubek pewnie jeszcze tez dojdzie.



OJ CHYBA NIEDOJDZIE ... ha ha

Moze mie napisalas adresu po Polsku , a szczecinski sie nie liczy. Chyba ze kubeczek dla ciebie

zmieniono 1 raz (ostatnio 13 lip 2009 18:06 przez Doro)

Odp: Odp: A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo

kasandra6
  • kasandra6

  • Posty: 140
  • Przepisy: 399
  • Artykuły: 0
Anula napisał(a):

Mysle,ze jestes niedoinformowana,w maju byl jeszcze konkurs na dodanie przepisow na napoje i w rankingu z tego konkursu bylas w pierwszej dziesiatce(tak jak ja)a pierwsze 10 osob mialo wlasnie dostac w nagrode ksiazke,,Radosc picia,,A kubek pewnie jeszcze tez dojdzie.



OJ CHYBA NIEDOJDZIE ... ha ha

Odpowiedz na/ edytuj A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo