A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo

Obserwuj wątek

Odp: A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
A w obronie innych zawsze bede stawac...a czy one uwazaja, ze warto poswiecac czas na niewybredne komentarze i przykre zlosliwosci to tez jest ich sprawa. Robta co chceta, byleby na portalu o gotowaniu, niesmacznie sie nie robilo... bo czasami mdla atmosfera sie zageszcza. No i niektorzy dymia, dokladajac niepotrzebnie do ognia...

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
kinga napisał(a):

Bahus napisał(a):



No Kindze to się raczej nie uda....wyluzuj...ja naprawdę tylko żartuję

Bahusku ja jestem caly czas na luzieMyslisz,ze nie utarlabym Ci nosa


Wiem wiem.....na pewno byś utarła.. Tobie (i tylko Tobie ) bym na to pozwolił...


zmieniono 1 raz (ostatnio 18 cze 2009 23:36 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Odp: A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Bingo, wierz mi, prawa to ja czasami mialam dosc ...

Odp: Odp: A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Sarenka napisał(a):

To jest wredne! Fe! Satyra powinna bawic, smieszyc i miec zdzbelko prawdy w sobie, tutaj nic z powyzszych nie ma!
Misia to bardzo fajna osobka, a Ty respodnujesz w nia zajadlymi ironiami, raz za razem Nie jest waznym sposob okrecania sensu wypowiedzi, ale samo jej sedno. Czy napiszesz, Misiu nie lubie Cie, bo jestes krytykantka mojej osoby, czy - Misiu krytykantko niegodna mnie tykac, na jedno wychodzi. Przypominam - Bahusie wiecej taktu i prawdziwego, dobrego dowcipu, to i my sie z Toba chetnie posmiejemy


Tylko z jednym się zgadzam...Misia to naprawdę fajna osóbka....a Ty w roli adwokata pewnie byś się lepiej sprawdziła na sali sądowej niż na forum....i proszę nie stawaj nigdy w obronie osób, które same potrafią się obronić.

A "zajadłości" szukaj u kogo innego Matko Courage.... Ciekawe gdzie nauczyłaś się tych wszystkich "mądrości" Myślę, że na pewno jesteś starszym bardzo doświadczonym człowiekiem...chylę głowę przed Twoją mądrością i talentem do pouczania innych a mnie najbardziej ...


zmieniono 1 raz (ostatnio 18 cze 2009 23:31 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
To jest wredne! Fe! Satyra powinna bawic, smieszyc i miec zdzbelko prawdy w sobie, tutaj nic z powyzszych nie ma!
Misia to bardzo fajna osobka, a Ty respodnujesz w nia zajadlymi ironiami, raz za razem Nie jest waznym sposob okrecania sensu wypowiedzi, ale samo jej sedno. Czy napiszesz, Misiu nie lubie Cie, bo jestes krytykantka mojej osoby, czy - Misiu krytykantko niegodna mnie tykac, na jedno wychodzi. Przypominam - Bahusie wiecej taktu i prawdziwego, dobrego dowcipu, to i my sie z Toba chetnie posmiejemy

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

kinga napisał(a):

Bahus napisał(a):

misia53 napisał(a):

Bahus napisał(a):

To nie sarkazm...to pewnie niesforna dusza satyryka.......

hmm. wysokie mniemanie


Boja wiem?....satyryk to taki rodzaj (łagodna odmiana) k****, do której (lub z której) za pieniądze każdy się śmieje, ale nikt nie traktuje poważnie...a więc skąd to "wysokie mniemanie" ?. Ja przynajmniej nie biorę za to pieniędzy... Ale Ty Misiu widzę masz dar, którego ja nie posiadam. Tym darem jest krytykanctwo (nie mylić z krytyką). Mnie to nawet bawi, a więc używaj sobie do woli.....

PS
Tylko jeśli chcesz abym wszystkie Twoje posty na forum przeczytał, to musisz zwolnić tempo dodawania...bo nie nadążam.

ZAZNACZAM Wszystko co napisałem powyżej jest kolejnym "wyczynem" mojej niesfornej duszy satyryka...i traktuj to Misiu tylko kategoriach żartu i śmiechu.

Bahusie, a ja wcale nie nazwala bym Twoich wypowiedzi jako wypowiedzi niesfornego satyryka
W Tobie,az kipi sarkazm i ironia to raz,a po drugie bardzo lubisz to okazywac.Najpierw przeszkadzala Ci Ulcia ze swoja iloscia postów,teraz widze,ze pijesz równiez do MisiNie dziwi Cie to,ze tylko Tobie to przeszkadza
Do czego Ty dazyszMoze w koncu znajdzie sie ktos kto utrze nosa Bahusowi


No Kindze to się raczej nie uda....wyluzuj...ja naprawdę tylko żartuję

Bahusku ja jestem caly czas na luzieMyslisz,ze nie utarlabym Ci nosa

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
kinga napisał(a):

Bahus napisał(a):

misia53 napisał(a):

Bahus napisał(a):

To nie sarkazm...to pewnie niesforna dusza satyryka.......

hmm. wysokie mniemanie


Boja wiem?....satyryk to taki rodzaj (łagodna odmiana) k****, do której (lub z której) za pieniądze każdy się śmieje, ale nikt nie traktuje poważnie...a więc skąd to "wysokie mniemanie" ?. Ja przynajmniej nie biorę za to pieniędzy... Ale Ty Misiu widzę masz dar, którego ja nie posiadam. Tym darem jest krytykanctwo (nie mylić z krytyką). Mnie to nawet bawi, a więc używaj sobie do woli.....

PS
Tylko jeśli chcesz abym wszystkie Twoje posty na forum przeczytał, to musisz zwolnić tempo dodawania...bo nie nadążam.

ZAZNACZAM Wszystko co napisałem powyżej jest kolejnym "wyczynem" mojej niesfornej duszy satyryka...i traktuj to Misiu tylko kategoriach żartu i śmiechu.

Bahusie, a ja wcale nie nazwala bym Twoich wypowiedzi jako wypowiedzi niesfornego satyryka
W Tobie,az kipi sarkazm i ironia to raz,a po drugie bardzo lubisz to okazywac.Najpierw przeszkadzala Ci Ulcia ze swoja iloscia postów,teraz widze,ze pijesz równiez do MisiNie dziwi Cie to,ze tylko Tobie to przeszkadza
Do czego Ty dazyszMoze w koncu znajdzie sie ktos kto utrze nosa Bahusowi


No Kindze to się raczej nie uda, prędzej Misi....wyluzuj...ja naprawdę tylko żartuję


zmieniono 1 raz (ostatnio 18 cze 2009 23:20 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Odp: Odp: A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

misia53 napisał(a):

Bahus napisał(a):

To nie sarkazm...to pewnie niesforna dusza satyryka.......

hmm. wysokie mniemanie


Boja wiem?....satyryk to taki rodzaj (łagodna odmiana) k****, do której (lub z której) za pieniądze każdy się śmieje, ale nikt nie traktuje poważnie...a więc skąd to "wysokie mniemanie" ?. Ja przynajmniej nie biorę za to pieniędzy... Ale Ty Misiu widzę masz dar, którego ja nie posiadam. Tym darem jest krytykanctwo (nie mylić z krytyką). Mnie to nawet bawi, a więc używaj sobie do woli.....

PS
Tylko jeśli chcesz abym wszystkie Twoje posty na forum przeczytał, to musisz zwolnić tempo dodawania...bo nie nadążam.

ZAZNACZAM Wszystko co napisałem powyżej jest kolejnym "wyczynem" mojej niesfornej duszy satyryka...i traktuj to Misiu tylko kategoriach żartu i śmiechu.

Bahusie, a ja wcale nie nazwala bym Twoich wypowiedzi jako wypowiedzi niesfornego satyryka
W Tobie,az kipi sarkazm i ironia to raz,a po drugie bardzo lubisz to okazywac.Najpierw przeszkadzala Ci Ulcia ze swoja iloscia postów,teraz widze,ze pijesz równiez do MisiNie dziwi Cie to,ze tylko Tobie to przeszkadza
Do czego Ty dazyszMoze w koncu znajdzie sie ktos kto utrze nosa Bahusowi

Odp: Odp: Odp: A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
misia53 napisał(a):

Bahus napisał(a):

To nie sarkazm...to pewnie niesforna dusza satyryka.......

hmm. wysokie mniemanie


Boja wiem?....satyryk to taki rodzaj (łagodna odmiana) k****, do której (lub z której) za pieniądze każdy się śmieje, ale nikt nie traktuje poważnie...a więc skąd to "wysokie mniemanie" ?. Ja przynajmniej nie biorę za to pieniędzy... Ale Ty Misiu widzę masz dar, którego ja nie posiadam. Tym darem jest krytykanctwo (nie mylić z krytyką). Mnie to nawet bawi, a więc używaj sobie do woli.....

PS
Tylko jeśli chcesz abym wszystkie Twoje posty na forum przeczytał, to musisz zwolnić tempo dodawania...bo nie nadążam.

ZAZNACZAM Wszystko co napisałem powyżej jest kolejnym "wyczynem" mojej niesfornej duszy satyryka...i traktuj to Misiu tylko kategoriach żartu i śmiechu.

zmieniono 1 raz (ostatnio 18 cze 2009 23:03 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

To nie sarkazm...to pewnie niesforna dusza satyryka.......

hmm. wysokie mniemanie

Odpowiedz na/ edytuj A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo