A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo

Obserwuj wątek

Odp: A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
To nie sarkazm...to pewnie niesforna, rozrabiająca dusza satyryka.......

zmieniono 2 razy (ostatnio 18 cze 2009 22:35 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
misia53 napisał(a):

Sytuacja w sumie śmieszna, ale bahusie skąd w Tobie tyle sarkazmu

Bahus bardzo lubi sarkazm i ironie

Odp: A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Sytuacja w sumie śmieszna, ale bahusie skąd w Tobie tyle sarkazmu

zmieniono 1 raz (ostatnio 18 cze 2009 18:13 przez misia53)

Odp: Odp: A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo

kasandra6
  • kasandra6

  • Posty: 140
  • Przepisy: 399
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

kasandra6 napisał(a):

Trochę to dziwne gdyż w konkursie pierwsze pięć osób z rankingu miały otrzymać kubek. A co się okazuje że za drugie miejsce dostaje jakąś książkę , jak bym chciała książkę to bym poszła do sklepu.
To trochę oszustwo grać o coś czego i tak się niedostanie, dlatego odsyłam książę wole nic niż to


Gdyby mnie tak perfidnie oszukano oddałbym sprawę do prokuratora. Jak oni śmieli wysłać jakąś tam książkę, a nie bardzo wartościowy kubeczek. Zrób oszustom na złość, idź do sklepu i kup za 5 zł identyczny. Niech dranie wiedzą, że nie pozwolisz sobie aby Cię oszukiwano i wciskano Ci makulaturę. (którą w dodatku trzeba przeczytać). Podstępnym oszustom mówimy stanowczo NIE !

Odp: A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
kasandra6 napisał(a):

Trochę to dziwne gdyż w konkursie pierwsze pięć osób z rankingu miały otrzymać kubek. A co się okazuje że za drugie miejsce dostaje jakąś książkę , jak bym chciała książkę to bym poszła do sklepu.
To trochę oszustwo grać o coś czego i tak się niedostanie, dlatego odsyłam książę wole nic niż to


Gdyby mnie tak perfidnie oszukano oddałbym sprawę do prokuratora. Jak oni śmieli wysłać jakąś tam książkę, a nie bardzo wartościowy kubeczek. Zrób oszustom na złość, idź do sklepu i kup za 5 zł identyczny. Niech dranie wiedzą, że nie pozwolisz sobie aby Cię oszukiwano i wciskano Ci makulaturę. (którą w dodatku trzeba przeczytać). Podstępnym oszustom mówimy stanowczo NIE !

zmieniono 1 raz (ostatnio 18 cze 2009 12:51 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Mysle,ze jestes niedoinformowana,w maju byl jeszcze konkurs na dodanie przepisow na napoje i w rankingu z tego konkursu bylas w pierwszej dziesiatce(tak jak ja)a pierwsze 10 osob mialo wlasnie dostac w nagrode ksiazke,,Radosc picia,,A kubek pewnie jeszcze tez dojdzie.

A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo

kasandra6
  • kasandra6

  • Posty: 140
  • Przepisy: 399
  • Artykuły: 0
Trochę to dziwne gdyż w konkursie pierwsze pięć osób z rankingu miały otrzymać kubek. A co się okazuje że za drugie miejsce dostaje jakąś książkę , jak bym chciała książkę to bym poszła do sklepu.
To trochę oszustwo grać o coś czego i tak się niedostanie, dlatego odsyłam książę wole nic niż to

Odpowiedz na/ edytuj A MIAŁ BYĆ KUBEK, - oszustwo