co dzisiaj na obiad?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Babciagramolka napisał(a):

Doro - bo u mnie to inaczej były by na okrągło śledzie i schabowy z kapustą gdybym miała Mamy słuchać .A jak zrobię coś inaczej to się oblizuje i stwierdza że fajnie że eksperymentuję . A tak na poważnie to Mama ma jadłowstręt polekowy ( a i wiek ma tu znaczenie ) - gdybym nie ,, modziła " to połowy by nie zjadła a tak odpukać nawet cukrzyca dała się opanować i z apetytem nie jest źle .Tyle że od wymyślania nowości głowa boli ( hi hi ).

Buniu, nie mow ze masz bole glowy od wymyslania tak to masz zawsze urozmaicenie na talerzu, a jak wszystkim smakuje to i kucharka zadowolona....a Mamy nie sluchaj, eksperymentuj dalej , to i niektorzy tu skorzystaja

Odp: co dzisiaj na obiad?

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
...a ja dzisiaj mam makaron z pulpecikami drobiowymi
obrazek

Odp: co dzisiaj na obiad?

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
A u mnie dzisiaj bez obiadku! Koleżanka z samego rana uszczęśliwiła mnie 2 wiaderkami szczawiu, a że szczaw z łąki to i jest przy nim co robić. więc i obiadek wirtualny! A u Was tak apetycznie! No nic, jutro sobie odbiję!

Odp: co dzisiaj na obiad?

luna
  • luna

  • Posty: 1356
  • Przepisy: 359
  • Artykuły: 0
Mnie naszla ochota na kluski z miesem. A ze moj zoladek cos przestal lubiec boczek wedzony, to zrobilam z usmazona cebulka Obiadki od Pyzy i Buni to bym chetnie pokosztowala
obrazek

Odp: co dzisiaj na obiad?

Babciagramolka
Doro - bo u mnie to inaczej były by na okrągło śledzie i schabowy z kapustą gdybym miała Mamy słuchać .A jak zrobię coś inaczej to się oblizuje i stwierdza że fajnie że eksperymentuję . A tak na poważnie to Mama ma jadłowstręt polekowy ( a i wiek ma tu znaczenie ) - gdybym nie ,, modziła " to połowy by nie zjadła a tak odpukać nawet cukrzyca dała się opanować i z apetytem nie jest źle .Tyle że od wymyślania nowości głowa boli ( hi hi ).

Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Babciagramolka napisał(a):

Pyzuniu- śliczne .Piszę się na takie .
U mnie dziś króluje przekora. Jak zapytałam Mamę co mam zrobić na obiad to usłyszałóam po raz setny schabowy i kapustę obgotowaną . No to zrobiłam , ale żeby nie było tak jak zawsze to kapustkę wsadziłam do środka kotleta .I mam ,, Schabowe z kapustą eksperymentalnie "

Buniu , twoje schabowe sa wspaniale,

Odp: co dzisiaj na obiad?

A u mnie zupa pomidorowa i placek jarski.

Odp: co dzisiaj na obiad?

dusia30
  • dusia30

  • Posty: 230
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 2
U mnie kotlety mięsno ryżowe,młode ziemniaczki i mizeria .

Odp: co dzisiaj na obiad?

YourDesire
u mnie dzisiaj zupa brokulowa

Odp: Odp: Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
polecam, wcale nie są trudne!

Odpowiedz na/ edytuj co dzisiaj na obiad?