co dzisiaj na obiad?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?

tomala245
  • tomala245

  • Posty: 5
  • Przepisy: 6
  • Artykuły: 0
Pocztylionku obiadek na 5 uwielbiam truskawki w każdej postaci a i ten serniczek mniam

Odp: Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?

iwona3004
  • iwona3004

  • Posty: 166
  • Przepisy: 74
  • Artykuły: 0
Anula napisał(a):

iwona3004 napisał(a):

Anula jak masz możliwość sprowadzenia nasion z Polski to wysiej w dużej donicy, ja dwa lata temu przywiozłam nasionka z Polski,wysiałam i teraz mam na zupkę bo bez szczawiowej bym się nie mogła obyć

Dzieki za podpowiedz,ale w domku je trzymasz bo ja nie mam balkonu ani ogrodka

No nie w domu ja mam ogródek ale jak nie masz balkonu ani ogrodu można wystawić skrzynkę na parapecie za oknem

Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
PaolaK napisał(a):

Ja dziś na obiad przygotowałam gotowaną młodą kapustkę z żeberkami i ziemniakamiPychota!

No to pędzę do Ciebie na obiad.Zostało coś jeszcze?

Odp: co dzisiaj na obiad?

PaolaK
  • PaolaK

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja dziś na obiad przygotowałam gotowaną młodą kapustkę z żeberkami i ziemniakamiPychota!

Odp: co dzisiaj na obiad?

Wojciechowski
dzielnie robione sushi

Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
pocztylion2221 napisał(a):

Witajcie mój obiad także na szybko Truskawkowy zawrót głowy było pyszniutko no i deserek serniczek po królewsku Pocztylionka

Oj zawróciłaś mi w głowie tymi truskaweczkami, choć i serniczek kusi, oj kusi.

Odp: co dzisiaj na obiad?

pocztylion2221
Witajcie mój obiad także na szybko Truskawkowy zawrót głowy było pyszniutko no i deserek serniczek po królewsku Pocztylionka
obrazek obrazek

Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
iwona3004 napisał(a):

Anula jak masz możliwość sprowadzenia nasion z Polski to wysiej w dużej donicy, ja dwa lata temu przywiozłam nasionka z Polski,wysiałam i teraz mam na zupkę bo bez szczawiowej bym się nie mogła obyć

Dzieki za podpowiedz,ale w domku je trzymasz bo ja nie mam balkonu ani ogrodka

Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?

luna
  • luna

  • Posty: 1356
  • Przepisy: 359
  • Artykuły: 0
Babciagramolka napisał(a):

U mnie dziś ,, wycinanki " czyli ,, Pierogi o smaku szarlotki ( z tartymi jabłkami z cukrem i cynamonem ) .Pyszne .Już ugotowałam i będziemy jeść potem chłodne bo owocowe pierożki wolę na zimno niż na ciepło.

Przesliczne i juz wyobrazam sobie ich smak U mnie szybki obiadek , bo za chwile do pracy.
obrazek

Odp: co dzisiaj na obiad?

Babciagramolka
U mnie dziś ,, wycinanki " czyli ,, Pierogi o smaku szarlotki ( z tartymi jabłkami z cukrem i cynamonem ) .Pyszne .Już ugotowałam i będziemy jeść potem chłodne bo owocowe pierożki wolę na zimno niż na ciepło.
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj co dzisiaj na obiad?