Co jecie w pracy?

Obserwuj wątek

Odp: Co jecie w pracy?

Niestety same niezdrowe rzeczy batony, Tiger, fanta

Odp: Co jecie w pracy?

kluska
  • kluska

  • Posty: 16
  • Przepisy: 135
  • Artykuły: 0
Witam
u mnie obowiązkowo najpierw jakiś owoc lub jogurcik, a na właściwe śniadanko to kanapeczka i sałatka, lub bułeczka z masełkiem i sałatka śledziowa ze smażoną cebulką (ostatni pomysł na pracowe śniadanka - koleżankom ślinka cieknie )

Odp: Co jecie w pracy?

MAGDALENA80
WITAM ja niestety nie pracuje(jesli nie liczac domu utrzymywanie w czystosci i dwoch malych urwiskow)ale codziennie robie sniadanko dla mojego kochanego meza i dzis na przyklad wzial ze soba z wczorajszej kolacjii (co cud ze sie ostaly) pyzy na parze ze sliwkami i do tego jogurcik

Odp: Co jecie w pracy?

teresa.rembiesa
to na co macie smak,możliwości ho ho i jeszcze więcej, ale kanapki najwygodniej.

Odp: Co jecie w pracy?

Sałatkę z pomidorem, papryką, sałatą lodową, ogórkiem i fetą, do tego sos vinagret.

Odp: Co jecie w pracy?

majgrz11maja
kanapka,kanapka,pączek

Odp: Co jecie w pracy?

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
a ja dzisiaj miałam twarożek ze szczypiorkiem i zieloną cebulką

Odp: Co jecie w pracy?

IwaG2
  • IwaG2

  • Posty: 28
  • Przepisy: 19
  • Artykuły: 0
kanapeczka z wędliną serkiem żółty i ogórkiem najczęściej czasem coś słodkiego

Odp: Co jecie w pracy?

ptychu
  • ptychu

  • Posty: 656
  • Przepisy: 102
  • Artykuły: 32
Zdarza się, że mężowi do pracy serwuję jakąś sałatkę. Wtedy koledzy w pracy baaaardzo są zadowoleni

Odp: Co jecie w pracy?

Mizolec
  • Mizolec

  • Posty: 29
  • Przepisy: 19
  • Artykuły: 2
Jak jeszcze pracowałam razem z moim chłopakiem to różnie bywało Często kanapeczki z serkiem lub wędlinką - do tego obowiązkowo pomidor lub ogórek Jak robiliśmy jakiś większy obiadek to pakowaliśmy to co zostało do pojemnika i pycha jedzonko szło z nami do pracy. Do tego koniecznie wypijany był Red Bull z rana i w ciągu dnia z 3-4 kawy A teraz to szykuję tylko do pracy mojemu chłopu, więc staram się żeby miał różnorodnie

Odpowiedz na/ edytuj Co jecie w pracy?