Zrob jakas zapiekanke....ugotowanego makaronu nie mrozilam i z tego co wiem taki zamrozony i odmrozony makaron bedzie wodnisty i bedzie sie kruszyl.....ale mowie ....osobiscie nie mam z tym zadnego doswiadczenia....
Zostałem uraczony dużą ilością makaronu - mama się postarała. Czy mogę go zamrozić po ugotowaniu? Jest go sporo, w zamrażarce przed świętami miejsca niewiele, nie mam pomysłu jak to spożytkować, bo jest jak dla wojska
A może wrzucić wszystko w jakąś mega dużą zapiekankę? Pomocy
Co zrobić z makaronem?
Obserwuj wątekOdp: Odp: Co zrobić z makaronem?
Zrob jakas zapiekanke....ugotowanego makaronu nie mrozilam i z tego co wiem taki zamrozony i odmrozony makaron bedzie wodnisty i bedzie sie kruszyl.....ale mowie ....osobiscie nie mam z tym zadnego doswiadczenia....
Odp: Co zrobić z makaronem?
Darth Vader
Odp: Co zrobić z makaronem?
Co zrobić z makaronem?
Darth Vader
A może wrzucić wszystko w jakąś mega dużą zapiekankę? Pomocy