Co zrobić z makaronem?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Co zrobić z makaronem?

Darth Vader napisał(a):

ale ugotowany? Chyba takiego nie ususzę?


Zrob jakas zapiekanke....ugotowanego makaronu nie mrozilam i z tego co wiem taki zamrozony i odmrozony makaron bedzie wodnisty i bedzie sie kruszyl.....ale mowie ....osobiscie nie mam z tym zadnego doswiadczenia....

Odp: Co zrobić z makaronem?

Darth Vader
ale ugotowany? Chyba takiego nie ususzę?

Odp: Co zrobić z makaronem?

Ja np w przypadku wiekszej ilosci makaronu (jesli jest swiezy) poprostu go susze i wykorzystuje jak mam taka potrzebe.

Co zrobić z makaronem?

Darth Vader
Zostałem uraczony dużą ilością makaronu - mama się postarała. Czy mogę go zamrozić po ugotowaniu? Jest go sporo, w zamrażarce przed świętami miejsca niewiele, nie mam pomysłu jak to spożytkować, bo jest jak dla wojska

A może wrzucić wszystko w jakąś mega dużą zapiekankę? Pomocy

Odpowiedz na/ edytuj Co zrobić z makaronem?