Czy stosujecie dania z torebek ?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Czy stosujecie dania z torebek ?

Babciagramolka
Papaja napisał(a):

to opcja dla leniwych i nie zorganizowanych


Nie uważam się za leniwą i jestem bardzo zorganizowana a mimo to zdaża mi się sięgać po pół produkty więc nie osądzaj innych bezkrytycznie . Czasem zupa z torebki jest mniej szkodliwa niż sałata wychodowana przy szosie którą jako świeżą kupisz na bazarku ( bo w niej cała tablica Mendelejewa )

Odp: Czy stosujecie dania z torebek ?

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
to opcja dla leniwych i nie zorganizowanych

Odp: Czy stosujecie dania z torebek ?

Jola  Pyszna kuchnia
Tak, czasem zdarza mi się korzystać z takich dań. Podobnie jak u poprzedniczek zazwyczaj kiedy nie mam czasu, to wspomagam się tego typu daniami.
Fajnie, że w takim tonie o tym rozmawiamy, że nikt nie robi nagonki,ani nie wytyka palcami za to że wrzuciłam np kostkę bulionową do zupy.

Odp: Odp: Czy stosujecie dania z torebek ?

Ewelinka3
  • Ewelinka3

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jedyną rzeczą którą robie często z torebki jest barszcz biały winiary. Oczywiscie czesto testuje rozne wynalazki pomysl na albo papirusa.

Odp: Czy stosujecie dania z torebek ?

Gohusia
  • Gohusia

  • Posty: 13
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
z torebek ostatnio spróbowałam tego kurczaka w papirusie. ale jakoś nie do końca mi podszedł, dla mnie było za słono. kupuję też papier saga i w nim gotuję czy grilluję różne rzeczy, smakuje każdemu

Odp: Czy stosujecie dania z torebek ?

pepsicOLA
  • pepsicOLA

  • Posty: 48
  • Przepisy: 193
  • Artykuły: 1
czasem użyję jakiegoś fixa... czasem na szybko zjem zupkę chińską...

Odp: Czy stosujecie dania z torebek ?

sztefa
  • sztefa

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Odkąd urodziło mi się dziecko całkowicie zmieniłam nawyki żywieniowe i jedynym daniem z torebki jest to, które gotuję w saszetce do gotowania saga. Oczywiście świeże i zdrowe produkty.

Odp: Czy stosujecie dania z torebek ?

missMarietta
w takich przypadkach grunt to kupować rozsądnie świeże produkty i z nich przygotowywać jedzonko. No i odkryłam, jaką frajdę może sprawiać przygotowywanie potraw od A do Z. Frajda ta jest bezcenna.

Odp: Czy stosujecie dania z torebek ?

Brawo Marietta .Jak sie chce to z kazdej sytuacji znajdzie sie wyjscie

Odp: Czy stosujecie dania z torebek ?

missMarietta
bardzo długo jadłam tylko dania z torebek, zapuszkowane, zafoliowane, ze słoików... nie z lenistwa (choć może po troszku), raczej z braku warunków do gotowania. Od 3 lat mieszkam na stancjach, dostęp do kuchni w związku z tym miałam raczej średni, no i współlokatorzy zaglądali mi w garnki, zdarzało się, że pobierali mi składniki z lodówki... uroki stancji, że tak powiem. :/ Wolałam zrobić coś mega szybko i zmykać z kuchni, albo w ogóle jeść na mieście... tyłam, nabawiłam się zaparć, niemalże depresji...

zmieniło się to dopiero niedawno, wraz ze zmianą stancji. Znalazłam mieszkanie z ludźmi, którzy tak jak ja potrzebują prywatności, nie są inwazyjni i pracują regularnie - dzięki temu jestem w stanie zaplanować sobie posiłki, to kiedy mogę zająć kuchnię na zrobienie czegoś większego na co trzeba poświęcić więcej czasu i wiem, że ani ja nikomu nie będę zajmować miejsca przy kuchence, ani nikt nie będzie mnie. Jest świetnie. W prawdzie nadal mam do dyspozycji tylko trzy półki w szafce kuchennej, jedną półkę w lodówce i pół pojemnika w zamrażalniku, ale daję sobie radę. Gotuję regularnie, zdrowo, nie kupuję gotowców - wyglądam i czuję się świetnie

Odpowiedz na/ edytuj Czy stosujecie dania z torebek ?