Do bahusa:)

Obserwuj wątek

Odp: Do bahusa:)

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Pierwsze trzy wypowiedzi zignoruję, z czwartą się zgadzam, ale co do piątej to mam zastrzeżenia. Jakbyś poszperała w archiwum to byś znalazła dużo wcześniejszy wątek, który sam otworzyłem...Też chodziło o obiady....W wątku "co dziś na obiad" często uczestniczę, a nawet dodaję zdjęcia. Bardzo go lubię w szczególności gdy nie mam pomysłu na obiad. Nie należy mylić pojęć...żartowanie sobie, a kpina czy wyśmiewanie się. Są to dwie różne (skrajne) sprawy. Lubię żartować i śmiać się, ale nigdy (tak myślę) z nikogo się nie wyśmiewam. No może małym wyjątkiem były te "nieszczęsne" DROPY....Być może niektóre moje żarty są "trudne" ale nigdy nie uderzają w nikogo złośliwie. Jeśli ktoś myśli inaczej to jest w błędzie.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Do bahusa:)

ulcia21
  • ulcia21

  • Posty: 3060
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 0
Czyli jednym slowem zaczyna sie tu robic jak w MAGLU

Odp: Do bahusa:)

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Ja to juz tu prawie nie zagadam tz na gore,bo od kilku dni ciagle sa maglowane jakies problemy i spory w ktorych glos zabieraja te same osoby.Bahus sie wysmiewa z watkow typu,,co macie dzisiaj na obiad,,mysle ze ze wzgledu na temat przewodni tego portalu,sa one bardziej na miejscu niz,watki skupiajace sie wokol klotni i wygadywania sobie,co,kto,kiedy i z kim.

Odp: Odp: Odp: Do bahusa:)

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Widze,ze coraz wiecej ludzi ma juz dosc tych slownych potyczek
Najwyzszy czas powiedziec-basta

Odp: Odp: Do bahusa:)

szkodnik68@o2.pl
Oj tak,lizustwo to nawyk beeeeeeeeee maniek masz piwo u mnie za szczerość ludziska,nie bójta się szczerze wyrażać,a bahus zyje chyba jeszcze komuną
Zgoda buduje,niezgoda rujnuje

zmieniono 1 raz (ostatnio 18 maj 2009 10:41 przez szkodnik68@o2.pl)

Odp: Do bahusa:)

Izabella
  • Izabella

  • Posty: 19
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
maniek_4_26@o2.pl napisał(a):

Bahus a teraz ja wyraze swoja opinie,bo zaczyna juz byc to zenujace,widze ze robisz tutaj za obronce ucisnionych,czepnoles sie Anulki jak odchodzila,strofujesz wciaz Kazika jak malego chlopca,mam lekkie odczucie ze jednak chcesz byc tutaj moderatorem.
Dlatego wypowiadasz sie w imieniu wlascicieli strony,Kazik ma swoj styl wypowiadania,ale nie musisz go bez przerwy strofowac i wypedzac na inne strony,nikomu tutaj nie ubliza ,wstawil sporo fajnych przepisow.
Uwazam ze ma prawo tutaj byc, uwazalem cie za faceta z humorem ale Twoj humor zaczyna denerwowac
Jestem dobrym obserwatorem, wiesz co mnie bardzo smieszy? ze na stronie wz,lubisz podjudzac,mianowicie zakladasz watek,zapraszasz do dyskusji a sam podwijasz ogon i znikasz,a ludziska pisza i robi sie mlyn.Bahus swoje zrobil i sie smieje ze rozpetal kolejna klotnie.
I jeszcze jedno,wlasciciele strony umieja sie wypowiadac,wiec nie musisz robic za ich adwokata,bo jak tak dalej pojdzie zostaniesz tutaj Ty samZ tego co zauwazylem odeszlo juz stad sporo osob,nie wstawiaja przepisow,Pinecha,Glumanda,Sarenka.Grzegmaj,Anulka ,a szkoda bo mieli bardzo dobre!.
Widac ze jestes lizusem,takie jest moje zdanie, i na pewno nie tylko!
Zbulwerowany Maniek

Maniek chyba czytasz w moich myslach mam takie same zdanie.Pozdrawiam

Do bahusa:)

Bahus a teraz ja wyraze swoja opinie,bo zaczyna juz byc to zenujace,widze ze robisz tutaj za obronce ucisnionych,czepnoles sie Anulki jak odchodzila,strofujesz wciaz Kazika jak malego chlopca,mam lekkie odczucie ze jednak chcesz byc tutaj moderatorem.
Dlatego wypowiadasz sie w imieniu wlascicieli strony,Kazik ma swoj styl wypowiadania,ale nie musisz go bez przerwy strofowac i wypedzac na inne strony,nikomu tutaj nie ubliza ,wstawil sporo fajnych przepisow.
Uwazam ze ma prawo tutaj byc, uwazalem cie za faceta z humorem ale Twoj humor zaczyna denerwowac
Jestem dobrym obserwatorem, wiesz co mnie bardzo smieszy? ze na stronie wz,lubisz podjudzac,mianowicie zakladasz watek,zapraszasz do dyskusji a sam podwijasz ogon i znikasz,a ludziska pisza i robi sie mlyn.Bahus swoje zrobil i sie smieje ze rozpetal kolejna klotnie.
I jeszcze jedno,wlasciciele strony umieja sie wypowiadac,wiec nie musisz robic za ich adwokata,bo jak tak dalej pojdzie zostaniesz tutaj Ty samZ tego co zauwazylem odeszlo juz stad sporo osob,nie wstawiaja przepisow,Pinecha,Glumanda,Sarenka.Grzegmaj,Anulka ,Astra ,żal bo mieli bardzo dobre!,nie nawidze lizustwa,to bardzo brzydki nawyk,zawsze mowie co mysle!
Widac ze jestes lizusem,takie jest moje zdanie, i na pewno nie tylko!
Zbulwerowany Maniek

zmieniono 2 razy (ostatnio 18 maj 2009 10:24 przez maniek_4_26@o2.pl)

Odpowiedz na/ edytuj Do bahusa:)