Do moderatorów !

Obserwuj wątek

Odp: Do moderatorów !

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
wiesz kto to taki bo ja wiem o paru takich osobach

Odp: Do moderatorów !

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
No wlasnie i to jest to, co do prawidlowego funkconowania systemu autopsychoanalitycznego zaliczyc nie da rady!

Odp: Do moderatorów !

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
wiecie niektórzy są wprost żałośni tworzą sobie po dwa nicki i przez nie krytykują innych bo sami nie potrafią pewnie przyjąć krytyki i mają ze sobą problemy pewnie niektórzy wiedzą o kogo chodzi

Odp: Do moderatorów !

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
piękna fotografia.
a co do niektórych "kucharzy" to naprawdę żal patrzeć i czytać ich przepisy a uchowaj ocenić takiego niegatywnie ludzie nie dajcie się po prostu olejmy takich i już

Odp: Do moderatorów !

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Calkowicie popieram

Odp: Odp: Odp: Do moderatorów !

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Mnie tez sie zdaje, ze wiele osob zbyt emocjonalnie podchodzi do pobytu tutaj i czesto, niestety, reaguje obelgami, nieuzasadnionymi, zreszta. Przejawy frustracji, zlosci, wrecz nienawisci, sa czesto przenoszone na teksty na forum. Jestem jak najbardziej za likwidacja punktacji za wypowiedzi na forum. Mysle, ze jest to dobry pomysl, bo wiekszosc watkow nie ma nic wspolnego z gotowaniem, a jezeli nawet ma, to czesto zapedza sie w rozne, niepowiazane zaulki tematyczne. Punktacja powinna byc, wedlug mnie, jedynie za przepisy,zdjecia i artykuly!. Oczywiscie nieskradzione! Pozdrawiam wszystkich panajucych nad soba! )) A tych co sobie nie radza, niech wezma na wstrzymanie, albo niech wyjda na zewnatrz, przebiegna sie z 5 razy dookola budynku, a jak to nie pomoze, to do specjalisty...Prosze, nie psujmy pozytywnej atmosfery, ktora tutaj panowala i dzieki ktorej postanowilam, podobnie jak Wy, tworzyc ta stronke, razem z Wami. Dzielmy sie przepisami i poradami, badzmy dla siebie mili, w koncu to jak tu jest, zalezy w duzej mierze od nas. Nakrecajmy ten portal pozytywnie i wspolpracujmy, pomagajmy ''sprzatac'' moderatorom i nie gniewajmy sie na tych bladzacych, kradnacych, bezczelnych, to robota dla moderatorow. Czasami przemilczmy i nie wtracajmy sie, wlazac z butami i komentarzami w konflikty innych, a najlepiej zadnych nie tworzmy. W koncu co nam to da, jezeli komus wygarniemy, zbluznimy....Krotkotrwala ulge i satysfakcje? Ale wpis na forum pozostanie.... Nie zniknie. A moderatorom dziekuje za fajny portal, za prace, ktorej wciaz przybywa i dziekuje za cierpliwosc na cha....stwo, ktore niestety wciaz sie szerzy. Pozdraiwam cieplutko wszystkie wesole pyszczeczki
obrazek

Odp: Do moderatorów !

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Przepraszam,ale polknelam litery w nazwie przepisu,jak mozna to poprawic?

Odp: Odp: Do moderatorów !

lalunia
  • lalunia

  • Posty: 270
  • Przepisy: 1993
  • Artykuły: 1
ja zawsze korzystam ze swoich

Odp: Do moderatorów !

kiwi
  • kiwi

  • Posty: 1459
  • Przepisy: 1064
  • Artykuły: 0
Ja herbata z mlekiem i inne

Odp: Do moderatorów !

kiwi
  • kiwi

  • Posty: 1459
  • Przepisy: 1064
  • Artykuły: 0

Odpowiedz na/ edytuj Do moderatorów !