Do moderatorów !

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Do moderatorów !

kasienka90ns
DDDDDDD

Odp: Do moderatorów !

kusza23
  • kusza23

  • Posty: 26
  • Przepisy: 15
  • Artykuły: 6
Widziałam nieraz jak ktoś korzystał z przepisów innych.TACY LUDZIE TO WSTYD!

Odp: Odp: Do moderatorów !

majgrz11maja napisał(a):

Proponuję uruchomić CHAT za wpis 1 pkt. Inaczej nie ruszy.


Odp: Do moderatorów !

majgrz11maja
Proponuję uruchomić CHAT za wpis 1 pkt. Inaczej nie ruszy.

Odp: Odp: Do moderatorów !

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Dostalas 20 zamiast 15, bo zaszedł dość rzadki przypadek - dodalas zdjecie do nieopublikowanego przepisu i system policzyl raz przepis ze zdjeciem (15) i raz dodane zdjecie (5). Do konca weekendu bedzie to poprawione.
pozdrówka
dobry

zmieniono 1 raz (ostatnio 29 mar 2009 13:51 przez dobry)

Odp: Do moderatorów !

mysliwa
  • mysliwa

  • Posty: 253
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
Dzis wstawilam przepis ze zdjeciem i otrzymalam tylko 10 pkt.,zamiast 15,dlaczego..? To nie fer!

Odp: Odp: Do moderatorów !

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
ptychu napisał(a):

Jeśli wszyscy będziemy traktować tę stronę jak fajną zabawę to akie problemy nie będą zaprzątały nam głowy." Chodzi o to, żeby było miło"


Masz w 100% racje
Zwrociłam uwage na nieprawidłowe zdjęcie przy przepisie pewnej osobie i teraz takie kretyństwa mi wypisuje na P.W. że nawet szkoda mówić-ale to świadczy tylko o tej osobie.Ten portal jest po to aby dobrze sie bawić a nie złościć się o to że ktos jest czujny na nieuczciwość.

Odp: Do moderatorów !

ptychu
  • ptychu

  • Posty: 656
  • Przepisy: 102
  • Artykuły: 32
Jeśli wszyscy będziemy traktować tę stronę jak fajną zabawę to akie problemy nie będą zaprzątały nam głowy." Chodzi o to, żeby było miło"
obrazek

Odp: Do moderatorów !

Była już kiedyś mowa o niedodawaniu punktów za forum, myślę, że było by to bardzo uczciwe, bo z reguły te punkty nie mają nic wspólnego z gotowaniem a przeciez głownie o to chodzi na tej stronie, tak mi się przynajmniej wydaje...

Odp: Odp: Do moderatorów !

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Skarb napisał(a):

Ostatnio tyle zametu u nas, wiec zanim mnie ktos bedzie chcial wykreslic z tej strony- to sam prosze o nie dawanie mi zadnych punktow. Jestem u was poniewaz milo sobie pogawedzic z kims, posmiac sie- zona rowniez obserwuje ta strone. A przepisow nie daje , gdyz "krolestwo" kuchnia nalezy do mojej zony. Jak to mowi moja zona jest duzo przepisow , ktore prawie niczym sie nie roznia np. czerwona cebula zamiast bialej, czarny pieprz zamiast bialego itp... mozna dlugo wymieniac.Dlatego goraca prosba- zlikwidujcie moje punkty. Chetnie zostane z wami dalej , jezeli nic przeciwko temu nie macie- czasami potrzebny jest neutralny obserwator


Fajnie że jesteś z nami-czasami potrzebny jest taki ktoś.
Mi to nie przeszkadza że nie masz żadnego przepisu (zawsze moze pomóc ci w tym żona ).
Pozdrowionka

Odpowiedz na/ edytuj Do moderatorów !