Do moderatorów !

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Do moderatorów !

Dobry walczy z awarią... nie wiem czy komus nie nadepnelismy na odcisk ale mamy tu prawdziwy atak, spalily sie nam po kolei 2 serwery a dobry przestal spac (chcialam napisac... i jesc ale nie bylaby to prawda) i miga literkami na monitorku testujac jakis nowy serwer.

Odp: Odp: Odp: Do moderatorów !

Glumanda napisał(a):

Gatita napisał(a):

Wiem, że to trudna sprawa ale pojawiaja się przepisy, które napewno się nie udadzą, np. ten przepis. Kto kiedykolwiek piekł w maszynie poradzi sobie ale ktoś kto dopiero zaczyna zniechęci się ! Kolejność dodawania składników w przepisie jest odwrotna, a przy pieczeniu w maszynie to rzecz b, istotna ! Co z tym robić ?
https://gotujmy.pl/chleb-cebulowy,przepisy,37366.html

Nie jestem moderatorem..ale poki co ..mysle ze napisz taki komentarz pod tym przepisem.. aby ew. nikt nie narazil sie na problemy
Jakos nasi moderatorzy wybyli na wyspy karaibskie.. wczoraj znowu nie dalo sie wejsc na strone.. bo blokowalo sie wszystko.. a mialo to byc juz naprawione.. to chyba jednak jakis wiekszy "robal" ktory drázy ten portal..



Też miałem problem

Odp: Odp: Do moderatorów !

Gatita napisał(a):

Wiem, że to trudna sprawa ale pojawiaja się przepisy, które napewno się nie udadzą, np. ten przepis. Kto kiedykolwiek piekł w maszynie poradzi sobie ale ktoś kto dopiero zaczyna zniechęci się ! Kolejność dodawania składników w przepisie jest odwrotna, a przy pieczeniu w maszynie to rzecz b, istotna ! Co z tym robić ?
https://gotujmy.pl/chleb-cebulowy,przepisy,37366.html


Uzupełniając post Glumandy:
Moderatorzy nie mogą i nie mają obowiązku zajmować się poprawnością przepisu, takie uwagi, jak już napisała Glumanda, trzeba wpisywać pod przepisami.
Pozdrawiam

Odp: Do moderatorów !

Tak też uczyniłam

Odp: Odp: Do moderatorów !

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Gatita napisał(a):

Wiem, że to trudna sprawa ale pojawiaja się przepisy, które napewno się nie udadzą, np. ten przepis. Kto kiedykolwiek piekł w maszynie poradzi sobie ale ktoś kto dopiero zaczyna zniechęci się ! Kolejność dodawania składników w przepisie jest odwrotna, a przy pieczeniu w maszynie to rzecz b, istotna ! Co z tym robić ?
https://gotujmy.pl/chleb-cebulowy,przepisy,37366.html

Nie jestem moderatorem..ale poki co ..mysle ze napisz taki komentarz pod tym przepisem.. aby ew. nikt nie narazil sie na problemy
Jakos nasi moderatorzy wybyli na wyspy karaibskie.. wczoraj znowu nie dalo sie wejsc na strone.. bo blokowalo sie wszystko.. a mialo to byc juz naprawione.. to chyba jednak jakis wiekszy "robal" ktory drázy ten portal..

Odp: Do moderatorów !

Wiem, że to trudna sprawa ale pojawiaja się przepisy, które napewno się nie udadzą, np. ten przepis. Kto kiedykolwiek piekł w maszynie poradzi sobie ale ktoś kto dopiero zaczyna zniechęci się ! Kolejność dodawania składników w przepisie jest odwrotna, a przy pieczeniu w maszynie to rzecz b, istotna ! Co z tym robić ?
https://gotujmy.pl/chleb-cebulowy,przepisy,37366.html

Odp: Odp: Odp: Do moderatorów !

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
45Kazik napisał(a):

Glumanda napisał(a):

Zeby wszyscy panowie mieli takie dyktujace serduszko! to by bylo fajnie



Nie żartuj, dobrze że jacyś" normalni" zostali np. Bahus, Pojem sobie, czy Jaśki jakieś gdzieś tam, czy jeszcze jakieś Jurki ...

To Ty lepiej nie zartuj... Bahus..boi sie nawet sam siebie.., Pojemsobie..sobiepojada.. Jasiek - ciagle musze go reanimowac.. hahaha..
Dobrze, ze jestescie Panowie! bez Was ten swiat bylby czarno-bialy..

Odp: Odp: Do moderatorów !

Glumanda napisał(a):

Zeby wszyscy panowie mieli takie dyktujace serduszko! to by bylo fajnie



Nie żartuj, dobrze że jacyś" normalni" zostali np. Bahus, Pojem sobie, czy Jaśki jakieś gdzieś tam, czy jeszcze jakieś Jurki ...

Odp: Do moderatorów !

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Zeby wszyscy panowie mieli takie dyktujace serduszko! to by bylo fajnie

Odp: Odp: Odp: Do moderatorów !

Glumanda napisał(a):

45Kazik napisał(a):

Jeśli piszesz "...oficjalnie wyjaśniam ...":...to jak znam się na publikatorach, piszesz pod dyktando. Tylko Urban pisze bez cenzury, no i ten z przeciwnego bieguna.
Ale dlaczego masz mnieć lepiej niż inni(np.ja)

Kaziu to Ty tez piszesz pod dyktando? a myslalam, ze sam wymyslasz


Jak wymymyślam komuś, to tak, sam , ...tylko jak chwalę się moimi Wiedźmami to ...piszę pod dyktando, masz rację (...serce dyktuje co ręka wypisuje ...)

Odpowiedz na/ edytuj Do moderatorów !