dobra restauracja we Wrocławiu?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: dobra restauracja we Wrocławiu?

KasiaB
  • KasiaB

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jeśli chodzi o włoską kuchnię to godna polecenia jest Restauracja Liberta 7, koło Narodowego Forum Muzyki. Cała rodziną jesteśmy entuzjastami pizzy i makaronu, a tam podają je naprawdę przepyszne. Jadłam tam już wielokrotnie i zawsze byłam zadowolona, więc wypróbujcie

Odp: dobra restauracja we Wrocławiu?

Marielka
  • Marielka

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja z czystym sumieniem polecam restauracje w OVO. Nie dość, że podają tam pyszne jedzenie to jeszcze mają serię różnych wydarzeń, podczas których można spróbować kuchni z różnych zakątków świata.

Odp: Odp: dobra restauracja we Wrocławiu?

vikq
  • vikq

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja z czystym sumieniem mogę polecić restaurację Liberta 7 we Wrocławiu. Mają bardzo dobrą pizze cztery sery oraz owoce morze. Krewetki w tej restauracji są bardzo dobrze przyrządzone. Obsługa jest bardzo miła, a wystrój dobrze urządzony-klimatyczny.

Odp: dobra restauracja we Wrocławiu?

wiktorwektor
Ja często zachodzę do OVO. Mają tam fajną serię spotkań gdzie można spróbować jedzenia i win z różnych zakątków świata. Byłam ostatnio na edycji Nowo Zelandzkiej, całkiem fajna sprawa, ciekawa jaka będzie kolejna edycja.

Odp: dobra restauracja we Wrocławiu?

Maria Jabłońska
We Wrocławiu, jak chcesz porządnie zjeść z najlepszych składników, podkreślam jeszcze raz najlepszych to tylko Sukiennice 7. Byłam na ich otwarciu. Jak serwują, np. kurczaka to masz pewność, że pochodzi z wolnego wybiegu. Z innymi potrawami podobnie. To jednak klasa i za to głównie płacisz. Smaki bez porównania, nawet zwykły filet z kurczaka.

Odp: dobra restauracja we Wrocławiu?

Klaudia Bienias
Ja ostatnio ze znajomymi byłam w Steak n roll – na rynku . Działają od niedawna i dlatego postanowiliśmy zobaczyć jak tam jest i powiem szczerze jest na prawdę ok Ja jadłam kanapkę podsyłam zdjęcie
obrazek

Odp: Odp: Odp: dobra restauracja we Wrocławiu?

adam289
  • adam289

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dobre wrażenie na mnie Steak n roll zrobił, raczej szedłem tam bez szczególnych oczekiwań a było naprawdę smacznie i też bez jakiegoś długiego przeciągniętego czekania na stek. Wysmażony odrobinę bardziej niż medium, czyli tak jak lubię ) do tego fajne dodatki, można było sobie złożyć sensowny zestaw. Podsyłam zdjęcie jak wygląda dnie aż chce się jeść
obrazek

Odp: Odp: dobra restauracja we Wrocławiu?

KogelMogel2
Potwierdzam Ok wine& Bar jak dla mnie najlepsza restauracja we Wrocławiu . Kazdy kto jest w tym mieście powinien właśnie zawitać do tej restauracji. Pyszna przegrzebka i białe gaspacho mniam

Odp: dobra restauracja we Wrocławiu?

Amperka
  • Amperka

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Mnie również restauracja ok wine bar przypadła do gustu. Tutaj znajdziecie ich aktualne menu http://www.okwinebar.com/ które według mnie jest wyśmienite. Co prawda nie probowałam jeszcze ich wszystkich potraw jednak ciągle mnie zaskakują. Wnętrze lokalu jest bardzo nastrojowe i schludne. Dobra lokalizacja nieopodal rynku a także przepyszne i wyraziste wina.

Odp: dobra restauracja we Wrocławiu?

MartynaEs
  • MartynaEs

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Kazdy ma swoje ulubione miejsce byłam w ok wine&bar byłam i zimą , jadłam obiad na tarasie maja widok na port jachtowy oraz zimą Miejsce bardzo ciekawe i na prawdę godne polecenia , raz ,ze bardzo przyjemnie sie tu siedzi , to dwa - potrawy są na najwyższym poziomie

Odpowiedz na/ edytuj dobra restauracja we Wrocławiu?