dobra restauracja we Wrocławiu?

Obserwuj wątek

Odp: dobra restauracja we Wrocławiu?

Amperka
  • Amperka

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Mnie również ok wine bar przypadł do gustu. Jest tu niezwykle romantycznie i mają niespotykane nigdzie wina. Byłam tu z mężem ,z którym pewnie jeszcze się tutaj wybierzemy . W mojej ocenie lokal, jedzenie i obsługa 10/10

Odp: dobra restauracja we Wrocławiu?

Wafelkowa
  • Wafelkowa

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Co do Wrocławia to byłam tutaj w kilku lokalach i dopiero w Ok Wine Bar znalazłam to czego potrzebuje - wytrawne wina, świeże smaczne potrawy no i romantyczną atmosferę w sam raz na walentynkowy wieczór Spędziłam tutaj miłe chwile z moim partnerem. Obsługa miła, nie narzucająca się. Ponadto ceny są w porządku.

Odp: Odp: Odp: dobra restauracja we Wrocławiu?

Paulowata
  • Paulowata

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
aniela5568 napisał(a):

W rynku jest fajna restauracja Moja Racja, Święta Racja jakoś tak. Dobre jedzenie, miły klimat, polecam.


Lokal nazywa się Święta Racja Też gdzieś o tym usłyszałam, byliśmy z mężem super klimat, dobre jedzenie

Odp: dobra restauracja we Wrocławiu?

agnieszka24
Ze swojej strony mogę polecić Ci OKWineBar - mają dobre wina i przepyszne owoce morza, o które w naszym klimacie niezwykle trudno. Obsługa jest fantastyczna - służy pomocą, poradą .

Odp: Odp: dobra restauracja we Wrocławiu?

aniela5568
W rynku jest fajna restauracja Moja Racja, Święta Racja jakoś tak. Dobre jedzenie, miły klimat, polecam.

Odp: dobra restauracja we Wrocławiu?

Adamoss
  • Adamoss

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Na Krzykach jest całkiem niezła włoska knajpka Siesta Trattoria. Wybraliśmy jakieś dwa tygodnie temu się na wyjście firmowe w pięć osób. Restauracja niepozorna, ale jedzenie mają jak z najlepszej restauracji we Włoszech. My jedliśmy głownie owoce morza – grillowane i w pastach. Produkty świeże i bardzo aromatyczne. Lepiej wcześniej zrobić restaurację, bo jak my byliśmy to było pełno

Odp: Odp: dobra restauracja we Wrocławiu?

Madzialik
  • Madzialik

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A ja fanom wina polecam odwiedzenie OK Wine Bar - znajduje się między słynnymi Mostami! świetne miejsce, mające swój klimat i świetne jedzenie. a do tego przepyszne i jedyne w swoim rodzaju wino - cudo nad cudami!

Odp: dobra restauracja we Wrocławiu?

tujunga
  • tujunga

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dla tych którzy lubią włoską kuchnię proponuję Siesta Trattoria, znajduje się na ul. Ślicznej!

Odp: Odp: dobra restauracja we Wrocławiu?

santasandra
ja bardzo lubię OK wine bar, na ks. witolda, prawdziwa restauracja z obsługą, szefem kuchni, sommelierem, a nie bar z jedzeniem. prawdziwa przyjemność pójść tam podelektować się jedzeniem i winem, jeszcze z takim pięknym widokiem na gmach uniwersytetu i odrę

Odp: dobra restauracja we Wrocławiu?

Koliber123
fajna restauracja przy Rynku to https://restauracjapatio.eu/ idealna na kameralne spotkanie, z przemiłą obsługą i bardzo smacznym jedzeniem - szczególnie polecam roladki z bakłażana z nieziemsko pysznym sosie pomidorowym!

Odpowiedz na/ edytuj dobra restauracja we Wrocławiu?