dobra restauracja we Wrocławiu?

Obserwuj wątek

Odp: dobra restauracja we Wrocławiu?

Kalka
  • Kalka

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja również mogę polecić coś z pizzerii, ponieważ do typowych restauracji raczej nie chodzę. Lubię za to jadać w http://partypizza.pl/pizzeria/wroclaw-ul-wieczysta Mają bardzo smaczną pizzę.

Odp: dobra restauracja we Wrocławiu?

burakcukrowy
Espaniola, Cegielnia

Z pizzerii polecam Pizze Pronto

Odp: dobra restauracja we Wrocławiu?

pepsicOLA
  • pepsicOLA

  • Posty: 48
  • Przepisy: 193
  • Artykuły: 1
Świat Chin na Igielnej - ekstra super, pełen pozytyw.
Ja też lubię restaurację DAREA na Kuźniczej (dawniej tam był bar mleczny Żaczek) - kuchnia sushi itp. no i The Mexican na Szewskiej

Odp: Odp: dobra restauracja we Wrocławiu?

agabi22
  • agabi22

  • Posty: 334
  • Przepisy: 523
  • Artykuły: 9
annplan napisał(a):

Ja polecam lokal Planeta Pierogów / Kosmonautów ul.Drzewieckiego
Nigdzie indziej nie jadłam tak dobrych pierogów z wody i pierogów z pieca. Z pieca w ogóle nigdzie indziej nie jadłam

a ja muszę powiedzieć, że nie jest tam najlepiej, to bardzo blisko mojego domu i nie spotkałam nikogo zachwyconego.

Odp: dobra restauracja we Wrocławiu?

annplan
  • annplan

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja polecam lokal Planeta Pierogów / Kosmonautów ul.Drzewieckiego
Nigdzie indziej nie jadłam tak dobrych pierogów z wody i pierogów z pieca. Z pieca w ogóle nigdzie indziej nie jadłam

Odp: dobra restauracja we Wrocławiu?

missMarietta
najsmaczniejsza pizza jaką jadłam we Wrocławiu to ta w Grande Pizza na Kotlarskiej, niestety po "reformach wewnętrznych" ten lokal zaczął tracić klimat (i klientów)... oby tylko specyficzny dla lokaliku smak pizzy się nie zmienił (no i mają tu pierwszoklaśny sosik czosnkowy).

jeśli chodzi o normalniejsze dania typowo obiadowe, to polecam "Kurną Chatę" oraz "Chatkę na Jatkach" (oba niedaleko siebie na ul. Odrzańskiej). Ta pierwsza większa i z większym menu. Oba lokale oblegane w godzinach obiadowych, bo można zjeść naprawdę smacznie i niedrogo jak na centrum Wrocławia. W "Kurnej Chacie" polecam kaszankę z talarkami i bukiet surówek, w "Chatce na Jatkach" wątróbkę z żurawiną - pychaa Do tego - jak dla mnie - piwo z sokiem malinowym

jeśli chodzi o miejsce, gdzie można poczytać, albo spotkać się z przyjaciółką na kawie i herbacie, zamówić ciasto, albo jakieś niewielkie danie np. z ryżu - niezawodna jest herbaciarnia "Świat Chin" na ul. Igielnej. Fajny klimat (orientalny, ale bez przesady) i świetny wybór herbaciano-kawowy w menu. Uwielbiam w tym miejscu popijać delikatną herbatę mandarynkową (często dodają do niej ćwiarteczki mandarynki) albo bananową (z kawałeczkami banana) oraz przepyszne lody truskawkowe...
(poniżej zdjęcie ze Świata Chin)
obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 25 kwi 2012 14:58 przez missMarietta)

Odp: dobra restauracja we Wrocławiu?

Kszakowa
  • Kszakowa

  • Posty: 6
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
Mnie smakował Local na pętli Biskupin Jedzenie znakomite a tuż obok jest klimatyczny pub z kolorowymi drinkami i świetną muzyką. Sposób na spędzenie miłego wieczoru we dwoje lub z przyjaciółmi ? jak najbardziej

Odp: dobra restauracja we Wrocławiu?

Alicja44
  • Alicja44

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Także jestem za restauracją Pod Złotym Jeleniem

Odp: dobra restauracja we Wrocławiu?

2widelce
  • 2widelce

  • Posty: 7
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
polecam starą ale zawsze pyszną meksykańską w bocznej Rynku, chyba na Rzeźniczej? nie p[amiętam, bo teraz mieszkam w Warszawie
troche opinii jest w serwisie www 2widelce

Odp: dobra restauracja we Wrocławiu?

alekss
  • alekss

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jeśli chodzi o pizzę to kilka razy byliśmy w Party Pizza. Polecane smaki to na pewno - wiejskie i miejskie party. Duży plus za ciasto i sosy. Generalnie - pizza jest naprawdę godna polecenia. My chodzimy na Wieczystą.

Odpowiedz na/ edytuj dobra restauracja we Wrocławiu?