gotowanie z kolorowych gazetek....

Obserwuj wątek

Odp: gotowanie z kolorowych gazetek....

Justyna33
  • Justyna33

  • Posty: 87
  • Przepisy: 14
  • Artykuły: 0
ps.albo tych,które dostaję od znajomych....

Odp: gotowanie z kolorowych gazetek....

Justyna33
  • Justyna33

  • Posty: 87
  • Przepisy: 14
  • Artykuły: 0
ja tam trzymam się swoich przepisów,albo tych co są w internecie

Odp: gotowanie z kolorowych gazetek....

Izunia2007
20 lat temu w Polsce kupowalam ksiazki i gazetki kulinarne.Stawialam na specjalnym regale w kuchni a korzystala z nich moja rodzina albo znajomi.Ja tylko od czasu do czasu.Pewnie dalej tam stoja tylko od wielu lat nie ruszane i nie odkurzane.Teraz wole poszukac przepis na necie i przy okazji dowiedziec sie jak wielu osobom smakuje lub jakie mozna wprowadzic poprawki albo tez co czym w ostatecznosci zastapic.
Lubie czasem poogladac piekne zdjecia z przepisami np. takie:
www.tasteofhomedigital.com/tasteofhome/

zmieniono 1 raz (ostatnio 19 sty 2009 07:28 przez dobry)

Odp: gotowanie z kolorowych gazetek....

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
ale jak juz chcesz dodac przepis do gotujmy.pl to dosc istotne

Odp: gotowanie z kolorowych gazetek....

annajot
  • annajot

  • Posty: 298
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
ale bardziej chodzi o to, zeby nam danie smakowalo, a nie o nazwe...

Odp: Odp: Odp: Odp: gotowanie z kolorowych gazetek....

chef
  • chef

  • Posty: 406
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
annajot napisał(a):

chef napisał(a):

mediana napisał(a):

o i bardzo słusznie ja też tak robię czasem zmieniam bo mi coś nie pasuje albo gdy tego nie mam w lodówce (przecież nie będę kupować jakiś tam dodatków bo potrzeba dwie łyżki)

... oj źle źle.... wytrwawna kuchnia oparta jest właśnie na takich niuansach.... takie troszkę czegoś może całkowicie odmienić smak... pamiętam jak kiedyś nie mogłem odnalźć smaku dla zupy tom yum ... aż wreszcie poddałem się i spytałem o składniki tajlandczyka i wiesz co? ... zabrakło mi ździebełka pasty tamaryndowej... ismak się odnalazł...

ale czasami dzieki temu mozna wykombinowac cos lepszego niz z przepisu

tak ... ale to będzie już nowe danie ...i nie powinno używać się nazwy właściwej dla oryginału

Odp: Odp: Odp: gotowanie z kolorowych gazetek....

annajot
  • annajot

  • Posty: 298
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
chef napisał(a):

mediana napisał(a):

o i bardzo słusznie ja też tak robię czasem zmieniam bo mi coś nie pasuje albo gdy tego nie mam w lodówce (przecież nie będę kupować jakiś tam dodatków bo potrzeba dwie łyżki)

... oj źle źle.... wytrwawna kuchnia oparta jest właśnie na takich niuansach.... takie troszkę czegoś może całkowicie odmienić smak... pamiętam jak kiedyś nie mogłem odnalźć smaku dla zupy tom yum ... aż wreszcie poddałem się i spytałem o składniki tajlandczyka i wiesz co? ... zabrakło mi ździebełka pasty tamaryndowej... ismak się odnalazł...

ale czasami dzieki temu mozna wykombinowac cos lepszego niz z przepisu

Odp: Odp: gotowanie z kolorowych gazetek....

chef
  • chef

  • Posty: 406
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
mediana napisał(a):

o i bardzo słusznie ja też tak robię czasem zmieniam bo mi coś nie pasuje albo gdy tego nie mam w lodówce (przecież nie będę kupować jakiś tam dodatków bo potrzeba dwie łyżki)

... oj źle źle.... wytrwawna kuchnia oparta jest właśnie na takich niuansach.... takie troszkę czegoś może całkowicie odmienić smak... pamiętam jak kiedyś nie mogłem odnalźć smaku dla zupy tom yum ... aż wreszcie poddałem się i spytałem o składniki tajlandczyka i wiesz co? ... zabrakło mi ździebełka pasty tamaryndowej... ismak się odnalazł...

Odp: gotowanie z kolorowych gazetek....

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
o i bardzo słusznie ja też tak robię czasem zmieniam bo mi coś nie pasuje albo gdy tego nie mam w lodówce (przecież nie będę kupować jakiś tam dodatków bo potrzeba dwie łyżki)

Odp: gotowanie z kolorowych gazetek....

annajot
  • annajot

  • Posty: 298
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
ja nie gotuje ani z gazetek, ani z ksiazek... zazwyczaj szukam sobie przepisow w internecie, ktore najczesciej i tak calkowicie zmieniam na swoj sposob

Odpowiedz na/ edytuj gotowanie z kolorowych gazetek....