Gotujmy z Nagrodami

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Gotujmy z Nagrodami

agabi22
  • agabi22

  • Posty: 334
  • Przepisy: 523
  • Artykuły: 9
Rossie napisał(a):

kolejna godzina mija i nadal nic u mnie. Beznadzieja i ściema. Kącik wzajemnej adoracji zostanie nagrodzony jak w każdym konkursie i wszyscy zadowoleni

Odp: Gotujmy z Nagrodami

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Proszę o opanowanie nerwów napiętych jak postronki. To nie redakcja wysyła każdemu oddzielnie pytania - robi to automat, który jak to automat lubi odstrzelić psikusa. Informatyk już to sprawdza. Co do niektórych oskarżeń - bez komentarza i spokojnej nocy, jutro na pewno będziemy wiedzieć więcej

Odp: Gotujmy z Nagrodami

pepsicOLA
  • pepsicOLA

  • Posty: 48
  • Przepisy: 193
  • Artykuły: 1
A ja właśnie się zdziwiłam bo dostałam dzisiaj zaproszenie do II etapu za czerwiec. dziwne bo dziś już lipiec przecież.
W każdym razie kliknęłam link, ale pytania nie dostałam.

Odp: Gotujmy z Nagrodami

Rossie
  • Rossie

  • Posty: 37
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 17
kolejna godzina mija i nadal nic u mnie. Beznadzieja i ściema. Kącik wzajemnej adoracji zostanie nagrodzony jak w każdym konkursie i wszyscy zadowoleni

Odp: Odp: Odp: Gotujmy z Nagrodami

renatka1
  • renatka1

  • Posty: 64
  • Przepisy: 558
  • Artykuły: 4
ja też nie mam pytania

Odp: Odp: Gotujmy z Nagrodami

Alex_M
  • Alex_M

  • Posty: 60
  • Przepisy: 1760
  • Artykuły: 12
Rossie napisał(a):

co do comiesięcznej nagrody głównej - znowu kliknęlam link, znowu czekałam już dluższy czas, znowu pewnie wiadomość z pytaniem przyjdzie jutro, a wygrają pewnie te same osoby co zawsze. Ograniczcie ilość osób wyróżnionych z tych stu na 10 i po kłopocie. Bo tylko moje nerwy na tym cierpią i myślę,ze nie tylko moje.

i ja się dołączam z żalami w tym miesiącu

pytania jak nie było tak nie ma

Odp: Gotujmy z Nagrodami

Rossie
  • Rossie

  • Posty: 37
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 17
co do comiesięcznej nagrody głównej - znowu kliknęlam link, znowu czekałam już dluższy czas, znowu pewnie wiadomość z pytaniem przyjdzie jutro, a wygrają pewnie te same osoby co zawsze. Ograniczcie ilość osób wyróżnionych z tych stu na 10 i po kłopocie. Bo tylko moje nerwy na tym cierpią i myślę,ze nie tylko moje.

Odp: Odp: Odp: Gotujmy z Nagrodami

Wafelek2601
Bardzo dziękuję za odpowiedź

Odp: Odp: Gotujmy z Nagrodami

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Nie znam odpowiedzi na to pytanie, jest duża szansa, że tak, ale nie wiem kiedy.

Wafelek2601 napisał(a):

A filtry Dafi?

Odp: Gotujmy z Nagrodami

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Na przyszłość proszę o zgłaszanie swoich pytań i wątpliwości co do nagród w odpowiednim wątku http://forum.gotujmy.pl/tu-zglaszamy-problemy-z-nagrodami,watek,26005.html

albo w wiadomości prywatnej. Tak jest nam po prostu łatwiej - gdyby każda osoba założyła nowy wątek ze swoim pytaniem szybko byśmy się w nich zgubili. Wszyscy

Odpowiedz na/ edytuj Gotujmy z Nagrodami