Tak własciwie to chciałam zapytać jak wybierany jest SUPER PRZEPIS jakie kryteria są brane pod uwagę.Zastanawiam się czy moje przepisy są tak słabe bo z kuchni taniej ,ale cały czas myslałam ze posród 100 przepisów są tez warte uwagi z których jestem dumna bo goscie sa zachwyceni. Ale widać sie mylę albo poprostu to zależy od szczęscia bo jestem nowa.To są tylko moje spostrzerzenia ze ktos nowy to jakby intruz który się nie zna.
Gosiu to może ja odpowiem w swoim imieniu . Moderatorzy typują przepisy do Super Przepisów a Admin z tych propozycji wybiera . Nie ma sztywnych reguł co do tego jakie przepisy kwalifikają sie do tej kategorii . Ja osobiście typuję przepisy na dania niezwykłe ( kompozycje smakowe , sposób podania , innowacyjne produkty z ekstra zdjęciami ) - nie znam się na ciastach więc ich nie typuję - no chyba że coś jest super ekstra . Nawet najsmaczniejsze danie z cyklu ogólnie znanych nie uzyska mojej akceptacji ( co nie znaczy , że inni tego nie wytypują ) . Nie zauważę smacznej babki ale nominuję np. nowatorski pomysł na sos serowy lub zrazy z ekstra nadzieniem.To nie ujma , że nasze przepisy nie są w kategorii Super Przepisów
zmieniono 1 raz (ostatnio 04 kwi 2012 15:45 przez Babciagramolka)
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Tak własciwie to chciałam zapytać jak wybierany jest SUPER PRZEPIS jakie kryteria są brane pod uwagę.Zastanawiam się czy moje przepisy są tak słabe bo z kuchni taniej ,ale cały czas myslałam ze posród 100 przepisów są tez warte uwagi z których jestem dumna bo goscie sa zachwyceni. Ale widać sie mylę albo poprostu to zależy od szczęscia bo jestem nowa.To są tylko moje spostrzerzenia ze ktos nowy to jakby intruz który się nie zna.
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Chodzi mi oto ze ona ma ta nagrode dzieki OSZUSTWIE PLAGIATOM. I SIE JESCZE CHWALI JAKI ONA MUSI MIEĆ TUPET hahaahahahahahahahahahahahaahahahaha. ZA GROSZ WSTYDU(
Bez obrazy landrynka ale naśmiewanie z biedy też nie jest w porządku
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Olmanka - dziękuję : ) Dodałam zdjęcie nagrody ponieważ chciałam podziękować za to że tak szybko dotarła : ) Jestem z niej bardzo zadowolona i polecam wszystkim : ) Zapracowałam sobie na nią i nie widzę powodu dlaczego miałabym się nią nie pochwalić... : ) A na Ciebie Landrynko nie zamierzam zwracać uwagi. Pisz sobie co chcesz i mścij się dalej za to że napisałam komentarz który Ci się nie spodobał....
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Chodzi mi oto ze ona ma ta nagrode dzieki OSZUSTWIE PLAGIATOM. I SIE JESCZE CHWALI JAKI ONA MUSI MIEĆ TUPET hahaahahahahahahahahahahahaahahahaha. ZA GROSZ WSTYDU(
Przystopuj - cos mi sie zdaje , ze do twoich przepisów i zdobywaniu punktów za wszelka cenę jest wiele zastrzeżeń i akurat Ty nie powinnaś( neś ) sie wypowiadać na temat tupetu innych
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Chodzi mi oto ze ona ma ta nagrode dzieki OSZUSTWIE PLAGIATOM. I SIE JESCZE CHWALI JAKI ONA MUSI MIEĆ TUPET hahaahahahahahahahahahahahaahahahaha. ZA GROSZ WSTYDU(
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
gratulacje joaska500 super nagrody Nie rozumiem, co w tym złego, że ktos dodaje przepisy, a potem wymienia je na nagrody? Tymbardziej, że Twoje przepisy Joasiu są świetne, więc nie wiem o co chodzi. Też miałam wymienić na tą nagrodę, ale postanowiłam dalej dodawać przepisy i robić z nich dania, a potem zobaczyć na co ewentualnie wymienię . Dajcie spokój cały czas jakieś kłótnie, a wszystko rzeczywiście przez zazdrość i plagiat. Cóż, nie rozumiem jednakże zachowania landrynki...
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
I to cały czas próbowałam wytłumaczyć Landrynce ale niestety ona (lub on ponieważ komentarz do przepisu napisał/a mi jako mężczyzna a tutaj pisze że ma męża) tego nie rozumie... Szkoda tylko że ta osoba nie ma czasu odpowiedzieć na pytania zadane pod jej przepisami a ma czas na udzielanie się na forum.
Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Obserwuj wątekOdp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Babciagramolka
Gosiu to może ja odpowiem w swoim imieniu . Moderatorzy typują przepisy do Super Przepisów a Admin z tych propozycji wybiera . Nie ma sztywnych reguł co do tego jakie przepisy kwalifikają sie do tej kategorii . Ja osobiście typuję przepisy na dania niezwykłe ( kompozycje smakowe , sposób podania , innowacyjne produkty z ekstra zdjęciami ) - nie znam się na ciastach więc ich nie typuję - no chyba że coś jest super ekstra . Nawet najsmaczniejsze danie z cyklu ogólnie znanych nie uzyska mojej akceptacji ( co nie znaczy , że inni tego nie wytypują ) . Nie zauważę smacznej babki ale nominuję np. nowatorski pomysł na sos serowy lub zrazy z ekstra nadzieniem.To nie ujma , że nasze przepisy nie są w kategorii Super Przepisów
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
gosia56
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Bez obrazy landrynka ale naśmiewanie z biedy też nie jest w porządku
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
joaska500
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Babciagramolka
Przystopuj
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
landrynka3410
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
olmanka
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
joaska500