Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Obserwuj wątek

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Dlaczego nie ma mojego przepisu na sernik? przecież dodałam

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

olmanka
  • olmanka

  • Posty: 270
  • Przepisy: 444
  • Artykuły: 5
super młynek! no właśnie, chyba nagrody są wysyłane losowe. Ja np. wolałam zieloną sokowirówkę, a dostałam pomarańczową (kilka miesięcy temu), ale i tak się cieszę, a można sobie wybierać kolory zamówionych nagród?

Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
pacpaw napisał(a):

evita0007 napisał(a):

Młynek dotarł.
Jestem bardzo zadowolona bo w końcu mam porządny sprzęt i mogę sobie pieprzyć i pieprzyć
Nawet się nie spodziewałam że to cacko jest takie drogie

Dziekuję


Świetny młynek. Ręcznie nastawiana grubość mielenia i przede wszystkim skuteczne mielenie. Na nowo uczę się dozować sól bo kiedyś mieliłem i mieliłem do potraw a teraz raz, dwa obroty i gotowe. Ciągle się zastanawiam co wsypać do drugiej przegródki :o) Mi trafił się szary kolor. Szkoda, że nie napisałem koloru bo zielony bardziej by pasował w kuchni.

Qurcze też marzyłam o tym zielonym ale to losowo wysyłane były

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

pacpaw
  • pacpaw

  • Posty: 190
  • Przepisy: 1427
  • Artykuły: 0
evita0007 napisał(a):

Młynek dotarł.
Jestem bardzo zadowolona bo w końcu mam porządny sprzęt i mogę sobie pieprzyć i pieprzyć
Nawet się nie spodziewałam że to cacko jest takie drogie

Dziekuję


Świetny młynek. Ręcznie nastawiana grubość mielenia i przede wszystkim skuteczne mielenie. Na nowo uczę się dozować sól bo kiedyś mieliłem i mieliłem do potraw a teraz raz, dwa obroty i gotowe. Ciągle się zastanawiam co wsypać do drugiej przegródki :o) Mi trafił się szary kolor. Szkoda, że nie napisałem koloru bo zielony bardziej by pasował w kuchni.

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
Młynek dotarł.
Jestem bardzo zadowolona bo w końcu mam porządny sprzęt i mogę sobie pieprzyć i pieprzyć
Nawet się nie spodziewałam że to cacko jest takie drogie

Dziekuję
obrazek

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 703
  • Artykuły: 0
Justine27 napisał(a):

dziekuje Tit, juz wszystko jest ok widze, ze zostaly edytowane


Każda edycja musi zostać przez nas zaakceptowana.

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Justine27
  • Justine27

  • Posty: 70
  • Przepisy: 204
  • Artykuły: 0
dziekuje Tit, juz wszystko jest ok widze, ze zostaly edytowane

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Prześlij je mailem na adres: gotujmy@next.pl - zobaczymy co im jest.

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Justine27
  • Justine27

  • Posty: 70
  • Przepisy: 204
  • Artykuły: 0


zmieniono 1 raz (ostatnio 05 kwi 2012 13:28 przez Justine27)

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Justine27
  • Justine27

  • Posty: 70
  • Przepisy: 204
  • Artykuły: 0
Kurcze a ja mam znowu jakis problem z dodanym dzis przepisem na tort prezydent. Dodalam 5 zdjec, a ciagle wyswietla tylko 2. Edytowalam przepis juz 3 razy, ale nadal sa 2 najmniej wazne zdjecia Czy jest szansa zebym jakos inaczej dodala te fotki, jak to mozliwe zenie chce mi ich dodac.
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty