super młynek! no właśnie, chyba nagrody są wysyłane losowe. Ja np. wolałam zieloną sokowirówkę, a dostałam pomarańczową (kilka miesięcy temu), ale i tak się cieszę, a można sobie wybierać kolory zamówionych nagród?
Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Młynek dotarł.
Jestem bardzo zadowolona bo w końcu mam porządny sprzęt i mogę sobie pieprzyć i pieprzyć
Nawet się nie spodziewałam że to cacko jest takie drogie
Dziekuję
Świetny młynek. Ręcznie nastawiana grubość mielenia i przede wszystkim skuteczne mielenie. Na nowo uczę się dozować sól bo kiedyś mieliłem i mieliłem do potraw a teraz raz, dwa obroty i gotowe. Ciągle się zastanawiam co wsypać do drugiej przegródki :o) Mi trafił się szary kolor. Szkoda, że nie napisałem koloru bo zielony bardziej by pasował w kuchni.
Qurcze też marzyłam o tym zielonym ale to losowo wysyłane były
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Młynek dotarł.
Jestem bardzo zadowolona bo w końcu mam porządny sprzęt i mogę sobie pieprzyć i pieprzyć
Nawet się nie spodziewałam że to cacko jest takie drogie
Dziekuję
Świetny młynek. Ręcznie nastawiana grubość mielenia i przede wszystkim skuteczne mielenie. Na nowo uczę się dozować sól bo kiedyś mieliłem i mieliłem do potraw a teraz raz, dwa obroty i gotowe. Ciągle się zastanawiam co wsypać do drugiej przegródki :o) Mi trafił się szary kolor. Szkoda, że nie napisałem koloru bo zielony bardziej by pasował w kuchni.
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Młynek dotarł.
Jestem bardzo zadowolona bo w końcu mam porządny sprzęt i mogę sobie pieprzyć i pieprzyć
Nawet się nie spodziewałam że to cacko jest takie drogie
Dziekuję
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Kurcze a ja mam znowu jakis problem z dodanym dzis przepisem na tort prezydent. Dodalam 5 zdjec, a ciagle wyswietla tylko 2. Edytowalam przepis juz 3 razy, ale nadal sa 2 najmniej wazne zdjecia Czy jest szansa zebym jakos inaczej dodala te fotki, jak to mozliwe zenie chce mi ich dodac.
Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Obserwuj wątekOdp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
olmanka
Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
evita0007
Qurcze też marzyłam o tym zielonym
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
pacpaw
Świetny młynek. Ręcznie nastawiana grubość mielenia i przede wszystkim skuteczne mielenie. Na nowo uczę się dozować sól bo kiedyś mieliłem i mieliłem do potraw a teraz raz, dwa obroty i gotowe. Ciągle się zastanawiam co wsypać do drugiej przegródki :o) Mi trafił się szary kolor. Szkoda, że nie napisałem koloru bo zielony bardziej by pasował w kuchni.
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
evita0007
Jestem bardzo zadowolona bo w końcu mam porządny sprzęt i mogę sobie pieprzyć i pieprzyć
Nawet się nie spodziewałam że to cacko jest takie drogie
Dziekuję
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
misia5
Każda edycja musi zostać przez nas zaakceptowana.
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Justine27
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Justine27
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Justine27