Jeśli już to Babciugramolko ( a miło by było Buniu tak jak wszyscy do mnie mówią ) . Czemu z uporem maniaka wszyscy usiłują do mnie mówić per Babcia ? Jeśli nick mam Babciagramolka to nie Babcia ( Babcią to ja mogę być dla swoich wnuków ) .
A napisałam co napisałam bo irytuje mnie robienie żartów ze wszystkiego .Czasem na pytanie można odpowiedzieć po prostu konkretnie . Post nie jest z tych śmiesznych gdzie bawimy się słowem raczej został założony przez Admina po to by użytkownicy mogli w jakiś sposób wpływać przez swoje sugestie na Nagrody . Co w tym jest śmiesznego czy zabawnego że ironizujesz ?
Z przyjemnością docenię Twoje gry słowne i zabawne teksty w wątku mniej konkretnym , bo tu przyznaję zirytowały mnie ( tak jak zwracanie się do mnie per Babciu ).
A Bob39 ( a właściwie torty które produkuje ) bardziej mi się podoba niż Dziadek Bob ( Dziadkowie w przeciwieństwie do Babć wcześniej ,, ramoleją " )
Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Szanowna Babciu-serdecznie pozdrawiam i gorąco przepraszam za żartowanie z poważnej sprawy.Zachowałem się jak gówniarz.Przepraszam jeszcze raz.Dziadek Bob
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
A nie uważasz , ze pytanie zadane jest w interesie użytkowników / Ty robisz sobie żarty - no to Redakcja moze też tak podejść do nagród ?
Czasem dowcip nie jest najlepszym podejsciem do sprawy.
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Kiedy można się spodziewać nowych nagród w katalogu? Bo nie wiem czy zamawiać kolejną kartę czy warto poczekać na coś nowego, w sumie już dawno nic nie było dodane
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Witam,
Ja jestem za gadżetami ale nie tylko.
Myślę, że np. gofrownica ( np. dezal ), parowar, blender, robot kuchenny czy suszarka do warzyw i owoców też by mile była widziana
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Obserwuj wątekOdp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Babciagramolka
A napisałam co napisałam bo irytuje mnie robienie żartów ze wszystkiego .Czasem na pytanie można odpowiedzieć po prostu konkretnie . Post nie jest z tych śmiesznych gdzie bawimy się słowem raczej został założony przez Admina po to by użytkownicy mogli w jakiś sposób wpływać przez swoje sugestie na Nagrody . Co w tym jest śmiesznego czy zabawnego że ironizujesz ?
Z przyjemnością docenię Twoje gry słowne i zabawne teksty w wątku mniej konkretnym , bo tu przyznaję zirytowały mnie ( tak jak zwracanie się do mnie per Babciu ).
A Bob39 ( a właściwie torty które produkuje ) bardziej mi się podoba niż Dziadek Bob ( Dziadkowie w przeciwieństwie do Babć wcześniej ,, ramoleją "
Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Bob39
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Babciagramolka
Czasem dowcip nie jest najlepszym podejsciem do sprawy.
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
małatruskaweczka
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Bob39
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Mysiunia
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
kasperki2
Ja jestem za gadżetami ale nie tylko.
Myślę, że np. gofrownica ( np. dezal ), parowar, blender, robot kuchenny czy suszarka do warzyw i owoców też by mile była widziana
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
edytaha
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
szpileczka
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
madi356