Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Obserwuj wątek

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Babciagramolka
Jeśli już to Babciugramolko ( a miło by było Buniu tak jak wszyscy do mnie mówią ) . Czemu z uporem maniaka wszyscy usiłują do mnie mówić per Babcia ? Jeśli nick mam Babciagramolka to nie Babcia ( Babcią to ja mogę być dla swoich wnuków ) .
A napisałam co napisałam bo irytuje mnie robienie żartów ze wszystkiego .Czasem na pytanie można odpowiedzieć po prostu konkretnie . Post nie jest z tych śmiesznych gdzie bawimy się słowem raczej został założony przez Admina po to by użytkownicy mogli w jakiś sposób wpływać przez swoje sugestie na Nagrody . Co w tym jest śmiesznego czy zabawnego że ironizujesz ?
Z przyjemnością docenię Twoje gry słowne i zabawne teksty w wątku mniej konkretnym , bo tu przyznaję zirytowały mnie ( tak jak zwracanie się do mnie per Babciu ).
A Bob39 ( a właściwie torty które produkuje ) bardziej mi się podoba niż Dziadek Bob ( Dziadkowie w przeciwieństwie do Babć wcześniej ,, ramoleją " )

Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Bob39
  • Bob39

  • Posty: 10
  • Przepisy: 23
  • Artykuły: 0
Szanowna Babciu-serdecznie pozdrawiam i gorąco przepraszam za żartowanie z poważnej sprawy.Zachowałem się jak gówniarz.Przepraszam jeszcze raz.Dziadek Bob

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Babciagramolka
A nie uważasz , ze pytanie zadane jest w interesie użytkowników / Ty robisz sobie żarty - no to Redakcja moze też tak podejść do nagród ?
Czasem dowcip nie jest najlepszym podejsciem do sprawy.

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

małatruskaweczka
Heh coraz to lepsze wymagania ;-)

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Bob39
  • Bob39

  • Posty: 10
  • Przepisy: 23
  • Artykuły: 0
A ja bym chciał stereofoniczną pralkę do szycia z zestawem żagli.Wypas!

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Mysiunia
  • Mysiunia

  • Posty: 160
  • Przepisy: 1806
  • Artykuły: 11
Kiedy można się spodziewać nowych nagród w katalogu? Bo nie wiem czy zamawiać kolejną kartę czy warto poczekać na coś nowego, w sumie już dawno nic nie było dodane

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

kasperki2
  • kasperki2

  • Posty: 40
  • Przepisy: 255
  • Artykuły: 47
Witam,
Ja jestem za gadżetami ale nie tylko.
Myślę, że np. gofrownica ( np. dezal ), parowar, blender, robot kuchenny czy suszarka do warzyw i owoców też by mile była widziana

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
Ja również jestem za bonami i gadżetami kuchennymi. Najbardziej marzy mi się siekaczka do kruchego ciasta

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

szpileczka
  • szpileczka

  • Posty: 62
  • Przepisy: 1249
  • Artykuły: 238
Ja też jestem raczej za bonami, lub gadżetami kuchennymi.

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

madi356
  • madi356

  • Posty: 17
  • Przepisy: 494
  • Artykuły: 0
A dla mnie kremy mogłyby być

Odpowiedz na/ edytuj Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty