Ponawiam moje pytanie odnośnie bonów upominkowych o mniejszej wartości a także jak się powinno opisywać zdjęcia? teraz gdy zaczynam gotowanie robię fotki
Czyli jednak teraz dopiero zaczynasz gotowanie Bardzo ciekawe,tym bardziej,że masz 599 wstawionych przepisów i miano srebrnego eksperta
zmieniono 2 razy (ostatnio 16 mar 2012 15:46 przez Netka)
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Ponawiam moje pytanie odnośnie bonów upominkowych o mniejszej wartości a także jak się powinno opisywać zdjęcia? teraz gdy zaczynam gotowanie robię fotki
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Witam,
Proszę powiedzieć czy KARTA UPOMINKOWA IKEA 100 ,będzie jeszcze na liście nagród. Chciałam ją zamówić a tu jej nie ma, dodawać przepisy i czekać na jej powrót?
Pozdrawiam,
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
chciałam zapytać czy ktoś wziął sobie wśród nagród tę nagrodę
https://gotujmy.pl/gotujmy-z-nagrodami/nagrody/termometr-cyfrowy-kuchenny,23.html
dobry jest ten termometr? zastanawiam się czy go nie wziąć ale trochę odstraszają mnie te nazwy że na wyświetlaczu nie ma po polsku tylko chyba po angielsku.
poza tym jak się sprawuje? proszę o pomoc
Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Buniu,Bunieczko,Buniuniuniu kochana to ja proponuję jakieś DVD.Jestem fanem tortów,Buddy Valastro jest moim guru a myślę,że są też jakieś programy na płytach o gotowaniu,tematyczne w stylu 100 potraw na przyjęcie weselne czy tym podobne.Może zacząłbym coś na kwaśno,słono i pieprznie pichcić.Bo przecież nie samymi tortami człowiek żyje.Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam Buniu.
I tu się zgadzam w 100 % . Baddego ogladam po nocach i ślinię się przed ekranem . Myslę , że warto Redakcję poprosić o sprawdzenie czy takowe płyty są . Ja bym polowała na kuchnię japońską w wersji nie shusi bo wychodzi że Japończycy tylko to jadają . Na razie tak jak Ty torty tak ja ogladam How to Make na You Tube i eksperymentuję .
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Buniu,Bunieczko,Buniuniuniu kochana to ja proponuję jakieś DVD.Jestem fanem tortów,Buddy Valastro jest moim guru a myślę,że są też jakieś programy na płytach o gotowaniu,tematyczne w stylu 100 potraw na przyjęcie weselne czy tym podobne.Może zacząłbym coś na kwaśno,słono i pieprznie pichcić.Bo przecież nie samymi tortami człowiek żyje.Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam Buniu.
Mam pytanie, czy byłybyście zainteresowane kremami Eris ( z linii np. Pharmaceris) w ramach Gotujmy z Nagrodami? Proszę o jak najwięcej opinii w krótkim czasie, chcemy podjąć dobrą decyzję.
Ja osobiście wolałabym już więcej gadżetów do kuchni lub jakieś gadżety dla dzieci, np. zabawki czy kosmetyki lub też bony do hipermarketów
pozdrawiam
Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Obserwuj wątekOdp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Netka
Czyli jednak teraz dopiero zaczynasz gotowanie
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
MARIA66
Proszę powiedzieć czy KARTA UPOMINKOWA IKEA 100 ,będzie jeszcze na liście nagród. Chciałam ją zamówić a tu jej nie ma, dodawać przepisy i czekać na jej powrót?
Pozdrawiam,
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
gosia47-47
https://gotujmy.pl/gotujmy-z-nagrodami/nagrody/termometr-cyfrowy-kuchenny,23.html
dobry jest ten termometr? zastanawiam się czy go nie wziąć ale trochę odstraszają mnie te nazwy że na wyświetlaczu nie ma po polsku tylko chyba po angielsku.
poza tym jak się sprawuje? proszę o pomoc
Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Babciagramolka
I tu się zgadzam w 100 % . Baddego ogladam po nocach i ślinię się przed ekranem . Myslę , że warto Redakcję poprosić o sprawdzenie czy takowe płyty są . Ja bym polowała na kuchnię japońską w wersji nie shusi bo wychodzi że Japończycy tylko to jadają . Na razie tak jak Ty torty tak ja ogladam How to Make na You Tube i eksperymentuję .
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Bob39
Odp: Co wy na komplety kremów Eris w GZN?
little_black22
Ja osobiście wolałabym już więcej gadżetów do kuchni lub jakieś gadżety dla dzieci, np. zabawki czy kosmetyki lub też bony do hipermarketów
pozdrawiam