Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Obserwuj wątek

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
U mnie liczba wirtuali w ostatnim tygodniu też jest zerowa, ale jak wejdę w szczegóły punktów to wszystko jest doliczone. Sprawdźcie historię punktów bo pewnie są dodane. Ja bynajmniej tak mam.

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Mysiunia napisał(a):

Może nie w temacie, ale nie wiem kto jest dziś moderatorem.

Dodałam dziś 3 przepisy ze zdjęciami (za 27, 29 i 30pkt). Niby są zatwierdzone ale punktów nie przybyło. A w informacjach w moim profilu mam 0 wirtualii zdobytych w tym tygodniu


Moderator nie ma wpływu na naliczanie wirtuali. Jak pojawi się kołczu to sprawdzi co się stało.

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

goofy9
  • goofy9

  • Posty: 1
  • Przepisy: 1117
  • Artykuły: 0
U mnie sytuacja wygląda podobnie. Co prawda nie dziś ale dwa dni temu przepisy dodałam i cały czas mam identyczną informację "0 wirtuali zdobytych w tym tygodniu"

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Mysiunia
  • Mysiunia

  • Posty: 160
  • Przepisy: 1806
  • Artykuły: 11
Może nie w temacie, ale nie wiem kto jest dziś moderatorem.

Dodałam dziś 3 przepisy ze zdjęciami (za 27, 29 i 30pkt). Niby są zatwierdzone ale punktów nie przybyło. A w informacjach w moim profilu mam 0 wirtualii zdobytych w tym tygodniu

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Zsa Zsa
  • Zsa Zsa

  • Posty: 13
  • Przepisy: 146
  • Artykuły: 2
Przydałyby się jakieś bony, najlepiej te do ikei -to była motywująca nagroda...

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

aga-25
  • aga-25

  • Posty: 3
  • Przepisy: 485
  • Artykuły: 0
wlasnie nic nie ma tu fajnego zadnych nagrod tylko dużo książek a ja nie lubię zbierać makulatury

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Wszystkich zniecierpliwionych brakiem nagród chcę uspokoić. Nas (redakcję) też nie cieszy taka sytuacja, jednak nie do końca możemy to sami zmienić. Powiem tak – robimy co możemy. Nie chcemy też wrzucać po kilka drobnych nagród, żeby nie powtórzyła się sytuacja jak powyżej z kilkoma naczyniami. Mogę tylko apelować – zostańcie z nami, a na pewno w niedalekiej przyszłości zostanie to Wam wynagrodzone (tak, wiem – powiedzą niektórzy, znowu obiecanki.

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

ONY_za_kare
też chciałbym wiedzieć kiedy pojawi się coś nowego w nagrodach...
bo jak do tej pory widzę same obiecanki....

Odp: Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Triss
  • Triss

  • Posty: 69
  • Przepisy: 1109
  • Artykuły: 98
alaaa napisał(a):

Jak tylko ktoś zapyta o nagrody to albo cisza albo obiecanki że się pojawią.Tylko że to obiecywanie jakoś bardzo długo trwa. Może znowu na podpuchę rzucą 1-2 naczynie ceramiczne i będzie że nagrody dodane. W sumie wymagane żeby dodawać przepis na gotujmy w pierwszej kolejności, czasu poświęcić trzeba, na klikać się trzeba. Użytkownikom pkt przybywa a z nagrodami bardzo kiepsko. Jednym słowem będzie łapanka na nagrody jeśli coś rzucą.



No niestety, dobrze jeśli by były nowe/inne/cenniejsze nagrody, zbiera się te punkty, a tu znikają następne. A na te tańsze czasem się nie opłaca wymieniać. Poczekajmy może coś się szykuje, ale mam nadzieje, że w ilości, która nie będzie wymuszała "łapanki".

Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

alaaa
  • alaaa

  • Posty: 49
  • Przepisy: 654
  • Artykuły: 4
Jak tylko ktoś zapyta o nagrody to albo cisza albo obiecanki że się pojawią.Tylko że to obiecywanie jakoś bardzo długo trwa. Może znowu na podpuchę rzucą 1-2 naczynie ceramiczne i będzie że nagrody dodane. W sumie wymagane żeby dodawać przepis na gotujmy w pierwszej kolejności, czasu poświęcić trzeba, na klikać się trzeba. Użytkownikom pkt przybywa a z nagrodami bardzo kiepsko. Jednym słowem będzie łapanka na nagrody jeśli coś rzucą.

Odpowiedz na/ edytuj Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty