Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Triss
  • Triss

  • Posty: 69
  • Przepisy: 1109
  • Artykuły: 98
...

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

IGGI
  • IGGI

  • Posty: 39
  • Przepisy: 64
  • Artykuły: 9
Podbijam pytanie bo coraz mniej tych nagród w puli, a punkcików coraz więcej

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Triss
  • Triss

  • Posty: 69
  • Przepisy: 1109
  • Artykuły: 98
zauważyłam dzisiaj, że z puli nagród zniknął notebook - czy pojawi się coś w zastępstwie czy będą jeszcze dostępne?

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Bogusia_ napisał(a):

próbowałam kilka razy przesłać fotografie z pisankami 28 marca lecz cały czas podczas zapisu pojawiał się błąd - dlaczego?



Witaj, a czy w czasie dodawania zdjęcie pojawia się jakaś informacja? Jeśli tak to jaka?




Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
alaaa napisał(a):

A ja odnośnie dodanych kilka dni temu nagród.Dodaliście RAPTEM 1 formę na taką ilość użytkowników,śmiechu warte.Co chcieliście przez to pokazać,wyścig szczurów kto pierwszy ten lepszy.Myślałam do tej pory ,że szanujecie ludzi którzy udzielają się na stronie ale widzę że się myliłam.



Witaj alaaa,

kilka dni temu opublikowaliśmy informację o nowych nagrodach w programie "Gotujmy z nagrodami", w których, jak słusznie zauważyłaś, znalazła się także forma do pieczenia chleba. Redakcja wprowadziła nagrodę w takiej ilości w jakiej otrzymała od sponsora. W najbliższych dniach zostaną wprowadzone zmiany dotyczące programu. Będą też nagrody dodatkowe dla osób najbardziej aktywnych, za które nie będziemy pobierać wirtuali. Zachęcamy Cię do dalszego śledzenia strony, bo uwielbiamy Twoje przepisy.

Serdecznie pozdrawiamy i życzymy zdrowych i rodzinnych świąt.

Redakcja

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Bogusia_
  • Bogusia_

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
próbowałam kilka razy przesłać fotografie z pisankami 28 marca lecz cały czas podczas zapisu pojawiał się błąd - dlaczego?

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

alaaa
  • alaaa

  • Posty: 49
  • Przepisy: 654
  • Artykuły: 4
A ja odnośnie dodanych kilka dni temu nagród.Dodaliście RAPTEM 1 formę na taką ilość użytkowników,śmiechu warte.Co chcieliście przez to pokazać,wyścig szczurów kto pierwszy ten lepszy.Myślałam do tej pory ,że szanujecie ludzi którzy udzielają się na stronie ale widzę że się myliłam.

Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
zewa napisał(a):

lalunia napisał(a):

Nie wiem gdzie się zapytać o zamówione nagrody za punkty zamówiłam w tamtym tygodniu i nie wiem kiedy dojdzie ani jak to sprawdzić

Asiu ja zamówiłam nagrodę 13 marca i też jeszcze nie mam. Więc trzeba cierpliwie poczekać


Ja 9 marca. W regulaminie jest 30 dni na wysyłkę.

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
lalunia napisał(a):

Nie wiem gdzie się zapytać o zamówione nagrody za punkty zamówiłam w tamtym tygodniu i nie wiem kiedy dojdzie ani jak to sprawdzić

Asiu ja zamówiłam nagrodę 13 marca i też jeszcze nie mam. Więc trzeba cierpliwie poczekać

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

lalunia
  • lalunia

  • Posty: 270
  • Przepisy: 1993
  • Artykuły: 1
Nie wiem gdzie się zapytać o zamówione nagrody za punkty zamówiłam w tamtym tygodniu i nie wiem kiedy dojdzie ani jak to sprawdzić

Odpowiedz na/ edytuj Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty