Herbatka na odchudzanie?

Obserwuj wątek

Odp: Herbatka na odchudzanie?

eKuchnia_com
Mam takie samo zdanie w tej kwestii,to tylko efekt placebo i z tym chyba każdy się zgodzi,a najbardziej zacierają ręce producenci takich herbatek

Odp: Herbatka na odchudzanie?

milena007
  • milena007

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
historyjka ku przestrodze: mieszkam za granicą i chciałam taką tradycyjną herbatkę na odchudzanie zakupić. Kupiłam, wszystko w porządku... Dopiero po paru tygodniach koleżanka z biura zwróciła mi uwagę, że ta moja herbatka zamiast zmniejszać ZWIEKSZA apatet, Ja żle zrozumiałam napis na opakowaniu - ale efekt placebo zrobił swoje wniosek? nic nie warte to wszystko

Odp: Herbatka na odchudzanie?

Panilasu
  • Panilasu

  • Posty: 11
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
no tak, tak, ale jak już się człowiek przeżarł, to zawsze może się wspomóc herbatka hihihi

Odp: Herbatka na odchudzanie?

ania.kater
Herbata może WSPOMÓC odchudzanie, szczególnie zielona i czerwona, ponieważ tak jak zauważyła marta3432, pomaga spalać tłuszcze. Aczkolwiek sama cudów nie zdziała

Odp: Herbatka na odchudzanie?

Gastrosklep.pl
To fakt,aby schudnąć potrzeba czegoś więcej,czyli ćwiczeń oraz dobrej diety. Od picia herbaty nie uczynimy postępów,to wręcz nierealne. Możemy natomiast zainwestować w siebie,dobrać dietę oraz ćwiczenia.

Odp: Herbatka na odchudzanie?

marta3432
  • marta3432

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zgadza się, nie ma herbaty, która spowoduje, że stracisz kilka kilogramów, bo nic nie zastąpi ruchu. Natomiast polecam herbatę zieloną i czerwoną, oczyszczają organizm z toksyn i przyspieszają przemianę materii. Ale nawet czarna herbata może pomóc w odchudzaniu, wystarczy dodać trochę świeżo wyciśniętego soku z grepfruta, który zapobiega odkładaniu się tłuszczu.

Odp: Odp: Herbatka na odchudzanie?

Dark Chocolate
No tak, metoda stara jak świat Słyszałam, że herbatka ze świeżego imbiru też dobrze robi na trawienie. Z kolei te cudowne "kilkufazowe" to podobno straszny shit! Mówią, że rozwala wątrobę.

Odp: Herbatka na odchudzanie?

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
do diabła z herbatkami ,najlepsza metoda odchudzania to dieta MŻ czyli mniej żreć

Odp: Herbatka na odchudzanie?

Czesiu
  • Czesiu

  • Posty: 19
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Nie wierzyłbym w odchudzające herbatki-cud. Gdyby faktycznie tak to działało, nie byłoby w ogóle problemu otyłości, każdy by pił taką herbatę zamiast wylewać siódme poty na siłowni. O wiele lepszym sposobem na zachowanie ładnej figury i zdrowej sylwetki zawsze będzie sport. Ludzie od dawien dawna uprawiali przeróżne dyscypliny sportu i nigdy nie słyszałem, aby naukowcy donosili o negatywnych skutkach ćwiczeń (pomijam oczywiście urazy z powodów np. nierozgrzania mięśni), za to na temat specyfików odchudzających (w tym super herbatek) co raz dowiadujemy się czegoś nowego. A wiadomo co tam do środka dopakowują

Odp: Herbatka na odchudzanie?

gercia3
  • gercia3

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Są takie herbatki, lecz naprawdę nie spodziewaj się jakichś cudów. Pomagają, ale w niewielkim stopniu, mimo to jak to herbatki są naprawdę smaczne polecam w szczególności te http://www.yerbamatestore.pl/cat-pol-1199701083-Yerba-Mate.html wiele z nich właśnie przyspiesza przemianę materii.

Odpowiedz na/ edytuj Herbatka na odchudzanie?