Herbatka na odchudzanie?

Obserwuj wątek

Odp: Herbatka na odchudzanie?

Kathlyn
  • Kathlyn

  • Posty: 158
  • Przepisy: 17
  • Artykuły: 0
Ja z kolei kiedyś niezbyt lubiłam zieloną, nawet aromatyzowaną. A teraz z przyjemnością piję herbatkę zieloną z kawałeczkami jabłka, goździkami i cynamonem.

Odp: Herbatka na odchudzanie?

Dark Chocolate
Kiedyś piłam czerwoną i to w nadmiarze. Od tamtej pory sam jej zapach mnie odrzuca:/ więc jej nie tykam ale przerzuciłam się na zieloną. Wprost kocham zieloną z nutką jaśminu!

Odp: Herbatka na odchudzanie?

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
też polecam herbatę czerwoną czyli Pu-erh, najlepsze sa herbaty liściste i to kupowane na wage w sklepach herbacianych czy w herbaciarniach...sa rózne smaki karmelowa, erl-grey, wiśnia w rumie, żurawina, czarna porzeczka, fantazja, pomarańczowa, truskawkowa także jest w czym wybierać....oczywiście jest tez bez dodatków którą można samemu aromatyzować np. trawą cytrynową.Oprózc tych herbat polecam równiez herbaty zielone i białe ...też są rózne smaki....

Odp: Herbatka na odchudzanie?

Kathlyn
  • Kathlyn

  • Posty: 158
  • Przepisy: 17
  • Artykuły: 0
Też jestem za zieloną lub czerwoną. Tyle korzyści oprócz poprawy przemiany materii...
Jako ciekawostka: przygotowuję się do kilkudniowej diety czereśniowej, ale czereśnie a raczej ich ogonki także służą do sporządzania odchudzającej herbatki. 1 łyżeczkę suszonych ogonków zalewa się 2 szklankami wody i gotuje przez 20 minut na najmniejszym gazie pod przykryciem. To co zostanie uzupełnia się przegotowaną wodą do objętości 3/4 szklanki i powoli wypija. Taką herbatkę wypija się 3 razy dziennie przez 21 dni. Trochę zachodu, ale podobno naprawdę skuteczna. Ja jednak pozostanę przy jedzeniu czereśni przez 2-3 dni.

Odp: Herbatka na odchudzanie?

danusia29
  • danusia29

  • Posty: 5
  • Przepisy: 125
  • Artykuły: 0
To prawda! Zgadzam się z cherry i piszę również z własnego doświadczenia że zielona herbata to jest to i najlepiej ta liściasta.Teraz są nawet różne smaki albo po prostu zielona zwykła.Piję codziennie i nie wyobrażam sobie aby ją zastąpić inną.Czerwona tak samo ja pije ją 3 razy w tygodniu rezultaty są super a i zdrowie lepsze.Jednak to jest jedno ale ruch to drugie

Odp: Herbatka na odchudzanie?

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Ja bym polecała po prostu picie czerwonej ( o ile nie masz problemów z układem pokarmowym) harbaty oraz zielonej. Bez żadnych chemicznych cudownych dodatków. Takie herbaty poprawiają przemianę materii a o to głównie chodzi.

Herbatka na odchudzanie?

sala
  • sala

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hej, szukam smacznych herbatek, które pomogłyby w odchudzaniu chodzi o to iż słyszałam ze są herbaty które przyspieszają przemianę materii, czy to prawda? Znacie jakieś miejsce gdzie mogę takie kupić?

Odpowiedz na/ edytuj Herbatka na odchudzanie?