Jaka patelnia do naleśników

Obserwuj wątek

Odp: Jaka patelnia do naleśników

AND-PIO
  • AND-PIO

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
CERAMICZNA NIE TEFLONOWA A JAK DODASZ OLEJU DO CIASTA ZAMIAST NA PATELNIE TO NIE BEDA TŁUSTE I NAPEWNO NIE BEDA PRZYWIERAŁY

Odp: Odp: Jaka patelnia do naleśników

oszude
  • oszude

  • Posty: 55
  • Przepisy: 183
  • Artykuły: 0
darmiona napisał(a):

Oszude, ja smażyłam na wyższym stopniu więc to pewnie był mój błąd


Tak napewno dlatego ci nie wychodziły, zmniejsz moc i zobaczysz że będzie o wiele lepiej.

Odp: Jaka patelnia do naleśników

m-chrom
  • m-chrom

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
RACJA NAPEWNO NIE TEFLONOWA JA POLECAM CERAMICZNĄ SAMA TAKIEJ UZYWAM 2 LATA I JESTEM ZACHWYCONA.

Odp: Odp: Odp: Jaka patelnia do naleśników

marek_j
  • marek_j

  • Posty: 62
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
lewyfan napisał(a):

Dzięki wielkie za odpowiedzi marek_j a pamiętasz może jaki jest koszt takowej patelni i czy kupiona z neta czy stacjonarnie w sklepie


Przez neta, ze Stylowej Zastawy, ale żona odbierała w sklepie u nich, bo pamiętam, że musiałem jej samochód dać, by mogła podjechać (i oczywiście wróciła nie tylko z patelnią, ale z chyba jeszcze dwoma czy trzema gadżetami kuchennymi :-D). Ile kosztowała to nie wiem, mogę zapytać.

Odp: Jaka patelnia do naleśników

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
Oszude, ja smażyłam na wyższym stopniu więc to pewnie był mój błąd

Odp: Jaka patelnia do naleśników

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
ja smażę naleśniki na patelni ceramicznej do wszystkiego nic się nie dzieje naleśniki są super...smażę na kuchence gazowej...

Odp: Jaka patelnia do naleśników

oszude
  • oszude

  • Posty: 55
  • Przepisy: 183
  • Artykuły: 0
Ja mam ceramiczną patelnie do naleśników i smaże na kuchni indukcyjnej. Najlepiej mi sie smaży na 7 nastawieniu więc nie na całą moc pola. Nagrzaną patelnie podnosze i wlewam ciasto,szybkim ruchem rozlewam na cała patelnie i stawiam na pole. Przewracam łopatką i zsuwam na talerz. Jakoś mi to wychodzi i nie mam z tym problemów ale ciężko było mi sie przestawić z gazu na indukcję.

Odp: Jaka patelnia do naleśników

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
Buniu, mam nadzieję, że kiedyś mi się uda:-))

Odp: Jaka patelnia do naleśników

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Ja mam zwykłą patelnię teflonową z niskim rantem. Ale używam jej tylko do naleśników i tak jak pisze Bunia omletów. Mam ją już z 3 lata i jak na razie nic się nie wybrzuszyło. A patelenkę mam za punkty jakie zebrała swego czasu w jednym ze sklepów. Oby służyła jak najdłużej, bo świetnie się sprawuje.

Odp: Odp: Jaka patelnia do naleśników

Babciagramolka
marek_j napisał(a):

Babciagramolka, a placki można na niej smażyć? :-)
Żona zamówiła patelnię specjalnie do naleśników, bo odkąd z pasją robi te swoje dżemy to mamy ich już tyle, że powoli brakuje pomysłów z czym je jeść, a, jak wiadomo, naleśniki są nieśmiertelne, więc prawie każdy niedzielny poranek mamy naleśnikowy. Na tej patelni smażymy tylko : palcki, naleśniki, omlety i ... właściwie to tyle. Patelnia równomiernie się nagrzewa, więc naleśniki są ładnie usmażone. I nie przyklejają się! Patelnia ma fajnie niskie brzegi, więc mogę popisywać się w domu przerzucając je. ;-)
A patelnia ceramiczna, jak widać na zdjęciu, zwyczajna a dobra.


M
Smazenie na kuchence indukcyjnej przetestowałam u córki . Najlepiej nie podnosić patelni - rozgrzewasz patelnię - nalewasz łyzką wazową porcję ciasta i obracając szybko patelnią kilka centymetrów nad płytą rozprowadzasz je po patelni . Przewracasz na druga stronę tez kilka cm nad płytą . Gotowy zsuwasz na talerz postawiony obok . Patelnia wraca na płytę a Ty nabierasz w tym czasie porcje ciasta i od poczatku. Spokojnie usmażysz .

Odpowiedz na/ edytuj Jaka patelnia do naleśników