Jakich produktów nie jecie?

Obserwuj wątek

Odp: Jakich produktów nie jecie?

bardzo długo starałam się przekonać do oliwek, niestety bezskutecznie i z sałatki greckiej oraz pizzy zawsze oliwki wybieram

Odp: Jakich produktów nie jecie?

Dark Chocolate
Właśnie, to jest ciekawostka! Bo z czasem smak się nam zmienia. To czego kiedyś do ust bym nie wzięła teraz mi smakuje (oczywiście jeśli nie jest pochodzenia zwierzęcego Kiedys też nie lubiłam oliwek, kaparów a teraz je uwielbiam!

Odp: Jakich produktów nie jecie?

katecake
  • katecake

  • Posty: 31
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 24
i jeszcze flaki dla mnie ogromne fuuuuuuujjjj

Odp: Jakich produktów nie jecie?

katecake
  • katecake

  • Posty: 31
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 24
Ja też kiedyś nie znosiłam oliwek, ale po różnych próbach przekonałam się i teraz nie wyobrażam sobie kanapki lub sałatki bez nich

Powiem szczerze, że obecnie nie lubię rodzynek, przez to nie jem czekolady z bakaliami lub sernika...

Jeszcze ostatnio nie jadam zielonego groszku i bardzo mi przeszkadza we wszystkich sałatkach i daniach, jest to dość dziwna sytuacja, bo kiedyś go wprost uwielbiałam! Jadłam zielony groszek z marchewką lub zupę krem z zielonego groszku...

Odp: Jakich produktów nie jecie?

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Nie jadam owocow morza-nie moge sie jakos przelamac,raz kiedys jadlam krewetki i od tamtej pory klapa.

Odp: Jakich produktów nie jecie?

I jeszcze nie jadam chipsów, takie wewnętrzne postanowienie, od kilku lat się sprawdza. Mimo kilku miesięcznej pracy w kinie nachosa nie tknęłam

Odp: Jakich produktów nie jecie?

O tak zapomniałam o wątróbce - raczej mnie to nie dotyczy, bo nie jadam mięsa, ale wątróbką od dziecka można mnie było torturować. Robiłam zawsze istne cyrki mamie, gdy próbowała zmusić mnie do zjedzenia tego czegoś.

Odp: Jakich produktów nie jecie?

Nie jadam wszelkich podrobów, jakoś żadna, nawet cudownie przyrządzona wątróbka z cebulką mnie nie przekonuje. Długo nie jadła też buraczków ale z czasem zaczynam się do nich przyzwyczajać.

Odp: Jakich produktów nie jecie?

Marta1986
  • Marta1986

  • Posty: 26
  • Przepisy: 711
  • Artykuły: 0
ja podobnie owoce morza,podroby,flaczki

Odp: Jakich produktów nie jecie?

nutella
  • nutella

  • Posty: 36
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 4
Nie lubię grzybów ani pieczarek, więc ich absolutnie nie tykam, chyba że w śladowych ilościach gdzieś przypadkiem... oprócz tego raczej unikam owoców morza i wszelkiego rodzaju podrobów typu móżdżki, płuca, nereczki, fuj

Odpowiedz na/ edytuj Jakich produktów nie jecie?