Jakie wędzone ryby warto kupowac w marketach?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Jakie wędzone ryby warto kupowac w marketach?

wio
  • wio

  • Posty: 69
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 3
jarek1626 napisał(a):

ryba lepsza to raczej ta co się ją samemu złowi

Takie rybki to pychotka,ja tez jem prosto z kutra kupione,jade do Ustki 18 km i czekam na powrot rybakow z morza pozdrawiam

Odp: Odp: Odp: Jakie wędzone ryby warto kupowac w marketach?

msewka napisał(a):

jarek1626 napisał(a):

ryba lepsza to raczej ta co się ją samemu złowi

Dokładnie tak jest.Ja w wieku ok.12 lat połknęłam bakcyla rybołówstwa nad jeziorami pilskimi.Brat z kuzynem pozwolili mi potrzymać wędzisko i traf chciał,że złapała się płotka a płotkę szczupak.Jako że nie wiedziałam,że należy podciąć wędkę szczupak zsunął się po płotce ale od tej pory na wakacje jechałam już ze sobą z własnym spiningiem.Były płotki,okonie i leszcze a jak smakowały? Więcej obierania niż jedzenia,ale ten smak smażonych przez moją ciocię ryb czuję do dziś.


Super ja jeszcze nigdy nie złowiłem ryby , moje gratulacje i brawa

Odp: Odp: Jakie wędzone ryby warto kupowac w marketach?

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
jarek1626 napisał(a):

ryba lepsza to raczej ta co się ją samemu złowi

Dokładnie tak jest.Ja w wieku ok.12 lat połknęłam bakcyla rybołówstwa nad jeziorami pilskimi.Brat z kuzynem pozwolili mi potrzymać wędzisko i traf chciał,że złapała się płotka a płotkę szczupak.Jako że nie wiedziałam,że należy podciąć wędkę szczupak zsunął się po płotce ale od tej pory na wakacje jechałam już ze sobą z własnym spiningiem.Były płotki,okonie i leszcze a jak smakowały? Więcej obierania niż jedzenia,ale ten smak smażonych przez moją ciocię ryb czuję do dziś.

Odp: Jakie wędzone ryby warto kupowac w marketach?

ryba lepsza to raczej ta co się ją samemu złowi

Odp: Jakie wędzone ryby warto kupowac w marketach?

ulcia21
  • ulcia21

  • Posty: 3060
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 0
Zadnej ryby nie kupie w markecie.

Odp: Jakie wędzone ryby warto kupowac w marketach?

ja w wieku 15 lat , kazał mi tata wędzić łososia , nie wiedziałem że to trzeba na dymie to wędziłem w wędzarce na ogniu i się spalił , teraz już nie wędzę tak jak kiedyś

Odp: Jakie wędzone ryby warto kupowac w marketach?

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
ja tez sie dowiedzialem o tym stosunkowo pozno, ale musze przyznac, ze warto kropnąć rybke tu i owdzie

Odp: Odp: Jakie wędzone ryby warto kupowac w marketach?

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
co do smaku ryb, moj jeden znajomy ma tate ktory lowi ryby i jedza bardzo duzo ryb w domu, ale on w ogole baaardzo sie zdziwil, ze ja twierdze ze ryby sie kropi cytryna, dla mnie cytryna do ryby to podstawa i myslalam ze tak w ogole jest...

Odp: Jakie wędzone ryby warto kupowac w marketach?

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
to trudne pytanie, ja mam ten sam problem bo ryby w centrum kraju to masakra i wielu moich znajomych nie zna tak naprawdę smaku ryby więc wspomnienie halibuta, turbota albo fląderki z grilla to jedyna pamiątka i jedyne wynagrodzenie naszego nadmorskiego klimatu. Więc zostaje tylko tłusta makrela kupowana w sprawdzonych sklepach w których też jest różnie bo ludzie ryb jedzą mało albo wcale

Odp: Jakie wędzone ryby warto kupowac w marketach?

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
pozazdroscic
a jak ktos nie mieszka?

Odpowiedz na/ edytuj Jakie wędzone ryby warto kupowac w marketach?