Konkurs na zupę z Hortex :)

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

sofieta
  • sofieta

  • Posty: 4
  • Przepisy: 96
  • Artykuły: 3
Ja rowniez czekam na nagrode za konkurs Fit z Hortex. czy wszyscy juz dostali nagrody?

Odp: Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Bernadetta napisał(a):

A czy nagrody za dania główne zostały wysłane ? Termin wysyłki minął przed tygodniem, ale niestety do tej pory nic do mnie nie dotarło i nie wiem czy wszyscy laureaci nadal czekają czy też ktoś już nagrodę otrzymał ?

Ja czekam jeszcze

Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Ja dostałam wczoraj nagrodę z konkursu więc myślę ze pomału będą docierać.

Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

Bernadetta
  • Bernadetta

  • Posty: 151
  • Przepisy: 947
  • Artykuły: 4
A czy nagrody za dania główne zostały wysłane ? Termin wysyłki minął przed tygodniem, ale niestety do tej pory nic do mnie nie dotarło i nie wiem czy wszyscy laureaci nadal czekają czy też ktoś już nagrodę otrzymał ?

Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

Domisia
  • Domisia

  • Posty: 4
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
kiedy można się spodziewać nagród? w dalszym ciągu cisza ps. mam problem z dodawaniem większej ilości zdjęć, pisałam już o tym, ale nikt nie raczył mi odpowiedzieć...

Odp: Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Dzisiaj będą

belnianka napisał(a):

Zgodnie z regulaminem laureaci zostaną powiadomieni o wygranej za pośrednictwem prywatnej wiadomości przesłanej przez Organizatora na skrzynkę wiadomości www.gotujmy.pl Laureata najpóźniej w terminie 7 dni od daty rozwiązania Konkursu. . (...)
Do mnie jeszcze na skrzynke taka informacja nie dotarła i dlatego chciałam zapytac czy była ona juz rozsyłana czy jeszcze nie. A jesli nie była wysyłana to kiedy Organizator planuje ją wysłać?

Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
Brawo....
dla sponsora i zespołu gotujmy
gratuluję zwycięzcom i życzę dalszych sukcesów

Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

belnianka
  • belnianka

  • Posty: 2
  • Przepisy: 5
  • Artykuły: 0
Zgodnie z regulaminem laureaci zostaną powiadomieni o wygranej za pośrednictwem prywatnej wiadomości przesłanej przez Organizatora na skrzynkę wiadomości www.gotujmy.pl Laureata najpóźniej w terminie 7 dni od daty rozwiązania Konkursu. . (...)
Do mnie jeszcze na skrzynke taka informacja nie dotarła i dlatego chciałam zapytac czy była ona juz rozsyłana czy jeszcze nie. A jesli nie była wysyłana to kiedy Organizator planuje ją wysłać?

Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

inkaa
  • inkaa

  • Posty: 3
  • Przepisy: 6
  • Artykuły: 0
i super...to naprawdę było nie fair Po to są warunki regulaminu aby je przestrzegać, a inni niech po prostu wyciągną wnioski. Dziękujemy kołczu Czyli jest jakaś sprawiedliwość na tym świecie!

Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
No cóż..Gratuluję.. a ja gram dalej a nóż się uda ?..

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs na zupę z Hortex :)