Konkurs TEFAL - zapraszamy!

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs TEFAL - zapraszamy!

eli_555
  • eli_555

  • Posty: 894
  • Przepisy: 1833
  • Artykuły: 12
Oglądałam przepisy na fotoblogu.Po prostu są pyszne.Moja rodzina uwielbia frytki,ale nie robię ich ze względu na ilość oleju w których się smażą.Po prostu są nie zdrowe.Może szczęście się do mnie uśmiechnie i będę mogła uszczęśliwić rodzinę.

Odp: Konkurs TEFAL - zapraszamy!

kasperki2
  • kasperki2

  • Posty: 40
  • Przepisy: 255
  • Artykuły: 47
Z niecierpliwością czekam do poniedziałku. Bardzo bym chciała stać się szczęśliwą posiadaczką Tefal ActiFry

Odp: Odp: Konkurs TEFAL - zapraszamy!

MARIA66
  • MARIA66

  • Posty: 40
  • Przepisy: 509
  • Artykuły: 132
W moim domu wszyscy lubią frytki, ale w tradycyjny sposób je nie smażę ze względu na głębokie smażenie w oleju , robię zapiekane ziemniaki ale to nie jest to samo, więc kiedy wygram frytkownicę TEFAL
w domu zapanuje radość bo będą wreszcie frytki.Przygotuję je z czystym sumieniem.

Odp: Konkurs TEFAL - zapraszamy!

p.jola1
  • p.jola1

  • Posty: 215
  • Przepisy: 919
  • Artykuły: 9
To czekamy do poniedziałku, mam wielka ochotę stac sie posiadaczką tej frytkownicy. A Foloblog oglądam z zainteresowaniem.

Konkurs TEFAL - zapraszamy!

Uwaga, uwaga! Mamy dla Was czarodziejski konkurs Tefala! Wystarczy napisać i wstawić na naszym Forum krótkie, autorskie opowiadanie (lub rymowankę, forma w zasadzie dowolna) zawierające 5 słów kluczy, oto one: zdrowo, smacznie, frytownica Actifry, Tefal, łyżka. Praca konkursowa powinna zawierać nie więcej niż 1 000 znaków ze spacjami.

- CO MOŻNA WYGRAĆ? Rewelacyjną frytownicę TEFAL ACTIFRY , których efekty pracy możecie podziwiać na naszym FOTOBLOGU Mamy dla Was 2 frytownice!

- DO KIEDY MOŻNA WYSYŁAĆ PRACE KONKURSOWE? Prace konkursowe należy wstawiać na Forum do 05.12.2011 do godz 23.59
- KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE? Uczestnikami konkursu mogą być wyłącznie użytkownicy zalogowani na Gotujmy.pl.
- KIEDY POZNAMY WYNIKI KONKURSU? Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 09.12.2011

REGULAMIN KONKURSU „Czarodziejska łyżka oleju”

Zapraszamy do zabawy! Atrakcyjne nagrody czekają!


zmieniono 4 razy (ostatnio 20 mar 2013 10:16 przez zozolek)

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs TEFAL - zapraszamy!