Konkurs TEFAL - zapraszamy!

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs TEFAL - zapraszamy!

BRACH
  • BRACH

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Czas na zapasy...
Na zapaśniczej macie nowo wybudowanej i pięknej hali FRYTOWNICA ACTIFRY w stolicy kraju Kartofel Zupy - ŁYŻCE stoją już gotowi do półfinałowej walki zapaśnicy-Meksykanin Frytos i Czech Frytek.Sędzią głównym tego pojedynku jest Francuz TEFAL.Zegar odmierzający czas walki ruszył i zawodnicy mocno się już objęli starając się za wszelką cenę przewrócić na matę jeden drugiego.Jak widzimy nie jest to takie proste,gdyż Frytos ma dość dużo tłuszczyku w sobie i w swoich mięśniach i jego skóra w związku z tym jest bardzo śliska,co jest wielkim utrudnieniem dla jego przeciwnika,któremu to bez przerwy wyślizguje się on z zastosowanych przez niego wszelkich chwytów.Z kolei Frytek jest smukłej,apetycznej budowy,o chrupiącym ciałku i mięśniach oraz mało otłuszczonym ciele. Widać,że ten czeski zawodnik w przeciwieństwie do Meksykanina odżywia się ZDROWO,a jak nam zdradził w udzielonym wywiadzie przed swoją walką to zawsze i SMACZNIE.Ale uwaga jest,udało się,w końcu ciężki Frytos leży bezradnie na łopatkach,co oznacza bezdyskusyjny triumf i zwycięstwo w tym półfinale sympatycznego i pożądanego wzrokiem wielu smakoszy na świecie Frytosa.

Konkurs TEFAL - zapraszamy!

lukas4444
  • lukas4444

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Mamy propozycję nową
Frytki smacznie oraz zdrowo
Starczy nam oleju łyżka
By frytasów cała miska
Usmażonych i pachnących
Na złocisto się mieniących
Przez rodzinę w mig schrupana
Taka od TEFAL-a zmiana
Frytkożercom teraz raj
Z frytownicą ACTIFRY

Odp: Odp: Odp: Konkurs TEFAL - zapraszamy!

TEPI
  • TEPI

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
gosia.r napisał(a):

podziwiam pomysły


No właśnie, wszystkie są tak superowe,że nie wiadomo co tu by jeszcze wymyślić,aby zachwycić swoją pracą jurorów tego konkursu,którzy musieliby chyba dla przynajmniej tak chociaż odrobinkę łatwiejszego wyboru przez siebie laureatów tego konkursu jeszcze "wychodzić" u sponsorów dodatkowo chociażby 3 takie ekstra frytownice,albo i więcej.Pewnie wszyscy uczestnicy się w tym ze mną w 100% zgodzą Pozdrawiam.

Odp: Konkurs TEFAL - zapraszamy!

TEPI
  • TEPI

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
"Taniec z frytkami"
...Przypominamy państwu raz jeszcze,że w dzisiejszym w finale programu NVT-"Taniec ZDROWY i SMACZNY" zatańczą dla nas dwie pary-światowy mistrz tańca głęboko olejowego-Kartofel wraz ze swoją partnerką Soczystą Frytką oraz ich odwieczni rywale-mistrzyni tańców nisko olejowych i zarazem też świetna trenerka naszej kadry narodowej nie tłustych tancerzy-Chrupiąca Frytka.Szanse obu par na zwycięstwo w tym finale są przez jurorów programu oraz znawców tańca towarzyskiego oceniane remisowo,czyli 50/50.No cóż zobaczymy jak to wszystko się zakończy?Obie pary podziwiać na parkiecie będziemy w kolejno następujących po sobie 6 znanych i lubianych
tańcach:Zakręcony,Wygibas,Przysiadek,Tupok,Podskoczek i Kołobok.
Zarówno ja,jak i jurorzy oraz szanowni państwo obecni tu na sali i przed ekranami telewizorów przekonani jesteśmy,że wielkich emocji oraz piękna ruchu,jakim emanuje taniec dziś nam tu nie zabraknie pamiętając przy tym o głównej nagrodzie obecnej edycji naszego tanecznego konkursu,którą to jest "Rdzawa ŁYŻKA" ufundowana przez głównego sponsora naszego tanecznych zawodów-firmę TEFAL,producenta prozdrowotnych,niezawodnych i nowoczesnych FRYTOWNIC ACTIFRY,z których otrzymane frytki smakują wyjątkowo przednio!

Odp: Konkurs TEFAL - zapraszamy!

Adela
  • Adela

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Gotować smacznie, gotować zdrowo - tak, ale rób to zawsze z głową.
Weź frytkownice, najlepiej Tefala, moja rodzina ja bardzo zachwala.
Łyżka oleju i cala sprawa, teraz powiedzie się każda potrawa.
No a te frytki są jak marzenie, mogą przystroić i twoje jedzenie.
Nieważne kiedy, grudzień czy maj ty gotuj śmiało masz Actifry.

Odp: Odp: Konkurs TEFAL - zapraszamy!

gosia.r
  • gosia.r

  • Posty: 4
  • Przepisy: 4
  • Artykuły: 25
podziwiam pomysły

zmieniono 1 raz (ostatnio 05 gru 2011 12:53 przez gosia.r)

Odp: Konkurs TEFAL - zapraszamy!

Amaretta
  • Amaretta

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Sensacje XXI wieku

20 listopada 2011 r., dom rodziny Kowalskich, godzina 17.00.
Przy stole kuchenny toczy się swobodna rozmowa pomiędzy członkami rodziny Kowalskich. Nikt nie spodziewa się dramatu, który rozegra się w tym miejscu za kilka minut.
Godzina 17.15. Do kuchni rodziny Kowalskich wpada nastoletni Tomasz K. Specyficzne odgłosy wydobywające się z wnętrza jego brzucha świadczą o jednym. Tomasz K. jest głodny. Sytuacja wymagała podjęcia natychmiastowych działań. Anna K. - dowódca sił kuchennych, z szafki wytacza imponującą artylerię - frytkownicę ArtiFry. Jedna łyżka oleju wystarczyła do przygotowania wspaniałego obiadu. Głód zostaje pokonany.
Cele taktyczne zostają osiągnięte - jest smacznie i zdrowo. To kolejna bitwa na kuchennym froncie wygrana dzięki firmie TEFAL.

Odp: Konkurs TEFAL - zapraszamy!

Ma_niusia
  • Ma_niusia

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
W małym mieszkanku gdzieś na Mokotowie
Mieszka sobie Mama i Synek co się zowie ;-)
Alergicy z nich straszni więc gotują zdrowo
A na talerzu Synka musi być kolorowo.
Mama dwoi się, troi, tworzy dania pokracznie,
Byle dogodzić Synkowi, byle było smacznie!
W kuchni piekarnik piecze i parowar zachwyca
Ale przydałaby się ActiFry frytownica!
Firma Tefal to jakość – wiedzą to pokolenia!
Urządzenia tej marki zmienią smak jedzenia,
Przetworzą je na nadzwyczajne pyszności
Zachowując odżywcze wartości!
A Mamusia już cicho się rozmarzyła
Wyobrażając sobie, że w ActiFry usmażyła
Kotlety z soczewicy i kaszy gryczanej
We współczesnej kuchni tak niedocenianej!
Do smażenia oleju łyżkę tylko używając
I wydajnością i mocą frytownicy się zachwycając.
Synek zadziwiony, Mamie chciał pomagać
A tutaj już można obiadek nakładać!
Nie wie co się dzieje. Co tak szybko? – chce wiedzieć.
A Mama tylko jedno może odpowiedzieć:
To dzięki frytownicy ActiFry! Cieszmy się, ojeju!
Tu wystarcza tylko jedna czarodziejska łyżeczka oleju :-)

Odp: Konkurs TEFAL - zapraszamy!

helgomirka
Pewnego razu frytki zrobić chciałam,
Wszytskie składniki więc przyszykowałam.
Ziemniaki obrałam, w kawałki pokroiłam,
Patelnię olejem wypełniłam.
Na płycie wszytsko postawiłam,
Niesty pryskajacym goracym olejem sie poparzyłam,
Gdy ŁYŻKĄ chciałam Ziemniaki obrócić,
No i musiałam sie na los obruszyć.
Szybko przeszła mi na frytki ochota,
jak do tego przyszło sprzatanie-dodatkowa robota.
Wszytsko popryskane było,
I jak to się długo myło?
Do smieci ziemniaki powedrowały,
Bo wcale się nie przygotowały.
Ale gdybym FRTKOWNICĘ ACTIFRY w kuchni miała,
Cało rodzina SMACZNYMI frytkami by się zajadała.
Tłuszczu tyle by nie było,
ZDROWIE w frytkach na nowo by zagosciło.
Bo firma TEFAL o nas dba,
Kuchni tłuszczem zabrudzic nie da)

Odp: Konkurs TEFAL - zapraszamy!

pestka5
  • pestka5

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Podanie


Droga Frytkownico ActiFry z firmy Tefal,zwracam się z uprzejmą prośbą o wyrażenie zgody na zamieszkanie w moim domu.Dom jest mały,ale przytulny i zamieszkałabyś w pomieszczeniu zwanym kuchnią.To miejsce magii i czarów,a Ty najbardziej jesteś w tym najlepsza.Oczywiście wybór półki lub miejsca pozostawiam do Twojej dyspozycji i aby Tobie było wygodnie chciałabym stworzyć dla Ciebie najlepsze warunki.Pomieszczenie jest suche, często sprzątane i również odwiedzane i na pewno będziesz podziwiana,szanowana.Może nawet będziesz mogła podróżować,bo z przyjemnością wypożycze Ciebie innym miłośnikom podbojów kuchennych.Zawsze będe o Ciebie dbała,bo wiem jakże jesteś skarbem dla mojego zdrowia.Chciałabym poczuć magię jednej łyżeczki i zatopić usta w Twoich smacznych i zdrowych daniach.
Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

z poważaniem
pestka5

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs TEFAL - zapraszamy!