Konkursy na Gotujmy

Obserwuj wątek

Odp: Konkursy na Gotujmy

Bernadetta
  • Bernadetta

  • Posty: 151
  • Przepisy: 947
  • Artykuły: 4
Ja czekam na zdjęcia starych i wiernych użytkowników i trzymam za nich qciuki Choć uwielbiam Buddy-ego i na rzęsach bym stanęła, aby móc Go kiedyś poznać, to ten konkurs odpuszczam, bo nawet, gdyby jakimś cudem mi się udało, to nie miałabym z kim dziecka zostawić, a do bagażu podręcznego już mi się nie zmieści I również żałuję, że nasze Kochane Moderatorki nie mogą brać udziału w tych konkursach, ale nasunął mi się mały pomysł.... Nie lubię konkursów na lajki, ale może by tak zorganizować taki tylko dla naszej Trójcy z jakąś ekstra nagrodą (bo przecież odwalają kawał dobrej roboty !) i pozostali użytkownicy głosowaliby motywowując dlaczego na tę, a nie inną, oddają swój głos ? Nie wiem, czy składnie to napisałam, ale tak sobie głośno teraz myślę...

Odp: Odp: Odp: Konkursy na Gotujmy

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Z kartką racja, na pewno by nie zaszkodziła. Trudno zmieniać zasady w trakcie trwania konkursu, ale są sposoby, aby sprawdzić ile dane zdjęcie już w sieci siedzi

Odp: Odp: Konkursy na Gotujmy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
kołczu napisał(a):

Drogie Panie Przede wszystkim dzięki za wątek i dyskusję, które traktujemy jako wyraz troski o jak najwyższą jakość portalu ze strony naszych najwierniejszych użytkowniczek

Co do konkursów – niektóre konkursy, szczególnie te na przepisy, mają w regulaminie zapis o minimalnej liczbie przepisów (https://gotujmy.pl/regulamin---ciasteczkowy-konkurs,artykuly,14391.html).

Inne takie zapisu nie mają, tak żeby dać w nich szansę też nowym użytkownikom. Siłą rzeczy nie oddzielimy ziarna od plew, użytkowników potencjalnie aktywnych w przyszłości od tych „jednorazowych”, ale warto naszym zdaniem dać szansę też nowym osobom, nie tylko zamykać się na znajome i sprawdzone grono

Z drugiej strony – konkursy rzadko organizujemy sami, niektóre, jak „słodki wypiek” mają swojego partnera, który też chciałby, aby konkurs spotkał się z jak największym odzewem.

Swoja drogą przy konkursie „Słodki wypiek” zdjęcia dodają praktycznie tylko nowi użytkownicy. Może warto pokazać im, że „stara gwardia” też ma coś do powiedzenia? Zapewniam, że przy wyborze zwycięskiego zdjęcia przez przedstawicieli redakcji wszystkie zmienne będą brane pod uwagę...

W kwestii naszych drogich moderatorek jest tak jak pisze Pyza. Zbyisowa, Bunia i Misia mają z nami podpisane umowy i są współpracownikami, jesteśmy w ciągłym kontakcie i jeśli by brały udział w konkursach mogłaby pojawić się wątpliwości co do naszej bezstronności.

Rozumiem, że nowi użytkownicy są mile widziany na serwisie, ale można by zrobić tak jak pisze Pyza. Obowiązkowa karteczka konkursowa i to napisana odręcznie a nie w programie graficznym. Może to dobra rada na przyszłość, bo raczej odnośnie tego konkursu nic się już nie da zrobić.
Nadal jednak twierdzę, że ci użytkownicy znikną z serwisu tak szybko jak się pojawili. Chciałabym się mylić, ale myślę że taka będzie rzeczywistość.
A co do ewentualnego udziału w konkursie, to np. ja nie mam takich zdolności to po prostu nie biorę udziału, ale są osoby które z pewnością sobie poradzą z tym tematem.

Odp: Konkursy na Gotujmy

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
I pozamiatane..........Czyli tak musi być.

Odp: Konkursy na Gotujmy

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Drogie Panie Przede wszystkim dzięki za wątek i dyskusję, które traktujemy jako wyraz troski o jak najwyższą jakość portalu ze strony naszych najwierniejszych użytkowniczek

Co do konkursów – niektóre konkursy, szczególnie te na przepisy, mają w regulaminie zapis o minimalnej liczbie przepisów (https://gotujmy.pl/regulamin---ciasteczkowy-konkurs,artykuly,14391.html).

Inne takie zapisu nie mają, tak żeby dać w nich szansę też nowym użytkownikom. Siłą rzeczy nie oddzielimy ziarna od plew, użytkowników potencjalnie aktywnych w przyszłości od tych „jednorazowych”, ale warto naszym zdaniem dać szansę też nowym osobom, nie tylko zamykać się na znajome i sprawdzone grono

Z drugiej strony – konkursy rzadko organizujemy sami, niektóre, jak „słodki wypiek” mają swojego partnera, który też chciałby, aby konkurs spotkał się z jak największym odzewem.

Swoja drogą przy konkursie „Słodki wypiek” zdjęcia dodają praktycznie tylko nowi użytkownicy. Może warto pokazać im, że „stara gwardia” też ma coś do powiedzenia? Zapewniam, że przy wyborze zwycięskiego zdjęcia przez przedstawicieli redakcji wszystkie zmienne będą brane pod uwagę...

W kwestii naszych drogich moderatorek jest tak jak pisze Pyza. Zbyisowa, Bunia i Misia mają z nami podpisane umowy i są współpracownikami, jesteśmy w ciągłym kontakcie i jeśli by brały udział w konkursach mogłaby pojawić się wątpliwości co do naszej bezstronności.

Odp: Konkursy na Gotujmy

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Z tą karteczką to super pomysł przynajmniej będzie wiadomo że był robiony na potrzeby konkursu ..a nie nie wiadomo skąd

Odp: Odp: Odp: Konkursy na Gotujmy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Pyza napisał(a):

jeśli chodzi o moderatorów to są w pewnym sensie pracownikami firmy prowadzącej a we wszystkich konkursach pracownicy form organizujących brać udziału nie mogą - trudno.

Jednak uważam, że do tutaj do konkursu powinni stawać tylko użytkownicy, którzy są na portalu przynajmniej jakiś czas i mają jakiś dorobek a nie świeżo logowani. Już nie mówiąc o tym, że wypiek powinien być specjalnie na konkurs skoro nagroda jest tak poważna, i to z odręcznie podpisaną karteczką a nie archiwalny nie wiadomo skąd i czyj tak naprawdę.

O i z tą karteczką masz 100 a nawet 1000 % racji, tak jak jest w innych konkursach. A żeby chociaż Ci użytkownicy dodali przepisy ale oczywiście nie na przysłowiowe ugotowanie wody. A tak zapewne po konkursie tylko nick po nich zostanie i puste konto.

Odp: Odp: Konkursy na Gotujmy

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
jeśli chodzi o moderatorów to są w pewnym sensie pracownikami firmy prowadzącej a we wszystkich konkursach pracownicy form organizujących brać udziału nie mogą - trudno.

Jednak uważam, że do tutaj do konkursu powinni stawać tylko użytkownicy, którzy są na portalu przynajmniej jakiś czas i mają jakiś dorobek a nie świeżo logowani. Już nie mówiąc o tym, że wypiek powinien być specjalnie na konkurs skoro nagroda jest tak poważna, i to z odręcznie podpisaną karteczką a nie archiwalny nie wiadomo skąd i czyj tak naprawdę.

Odp: Konkursy na Gotujmy

Polpal
  • Polpal

  • Posty: 175
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 40
Od niedawna w konkursach mogą tylko brać Polacy zamieszkali na terenie Polski, wystarczyłoby aby zastrzec, że tylko użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu mogą brać udział w danym konkursie.

Odp: Odp: Odp: Konkursy na Gotujmy

monikaT83
  • monikaT83

  • Posty: 145
  • Przepisy: 1371
  • Artykuły: 6
Ależ Madziulek należy się Wam

Odpowiedz na/ edytuj Konkursy na Gotujmy