Konkursy na Gotujmy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Konkursy na Gotujmy

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Babciagramolka napisał(a):

Hi hi - uwieczniony na wieki to nie zniknie - częstujcie się do woli Jak chcecie to mogę jeszcze sukienki do tego kapelusza podrzucić

hahha takiej nie założę ale torta zjem

Odp: Odp: Konkursy na Gotujmy

monikaT83
  • monikaT83

  • Posty: 145
  • Przepisy: 1371
  • Artykuły: 6
co tu dużo mówić kopara opada, przepiękny

Odp: Konkursy na Gotujmy

Babciagramolka
Hi hi - uwieczniony na wieki to nie zniknie - częstujcie się do woli Jak chcecie to mogę jeszcze sukienki do tego kapelusza podrzucić
obrazek

Odp: Odp: Odp: Konkursy na Gotujmy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
2milutka napisał(a):

zewa napisał(a):

Ja tylko popatrzę, bo grypka żołądkowa i mnie dopadła. Ale zostawcie mi kawałek, co ?

oj Ewciu bidulko kuruj i nie daj się !

Oj tam, oj tam grypkę zostawmy na boku. Ten watek o ważniejszych sprawach jest.
Ale dzięki

Odp: Odp: Konkursy na Gotujmy

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
zewa napisał(a):

Ja tylko popatrzę, bo grypka żołądkowa i mnie dopadła. Ale zostawcie mi kawałek, co ?

oj Ewciu bidulko kuruj i nie daj się !

Odp: Odp: Odp: Konkursy na Gotujmy

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Równouprawnienie powinno być
Cudowny ten tort, ja niestety nie mam nic oprócz słowa Dziękuję , nawet nie wiecie ile radości sprawiły mi Wasze słowa I są ważniejsze od konkursu

zmieniono 1 raz (ostatnio 09 kwi 2013 21:55 przez 2milutka)

Odp: Konkursy na Gotujmy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Ja tylko popatrzę, bo grypka żołądkowa i mnie dopadła. Ale zostawcie mi kawałek, co ?

Odp: Odp: Konkursy na Gotujmy

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Babciagramolka napisał(a):

Dziewczyny - za to że o nas ( Moderatorkach) pomyślałyście stawiam oryginalny angielski tort.
To tort ślubny mojej córci - podobno ma symboliczne znaczenie.
W środku pod masą cukrową coś w rodzaju wilgotnego piernika nasączonego alkoholem z potworną ilością bakalii. Ci co znają Christmas Pudding będa wiedzieli co to za smak.

Kształty są inne - tu był wybrany ,,Kapelusz Królowej"- za dużo tego zjeść się nie da ale wyglada fajnie. Częstujcie się

Cudowny ten tort, ja niestety nie mam nic oprócz słowa Dziękuję , nawet nie wiecie ile radości sprawiły mi Wasze słowa I są ważniejsze od konkursu

Odp: Konkursy na Gotujmy

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
ja pitole ! jaki śliczny! wiem co to za masa bo przejrzałam kilka angielskich stron za inspiracją ale ja na konkurs nie odważę się ,,,nie mam odwagi....idę po nóż

Odp: Konkursy na Gotujmy

Babciagramolka
Dziewczyny - za to że o nas ( Moderatorkach) pomyślałyście stawiam oryginalny angielski tort.
To tort ślubny mojej córci - podobno ma symboliczne znaczenie.
W środku pod masą cukrową coś w rodzaju wilgotnego piernika nasączonego alkoholem z potworną ilością bakalii. Ci co znają Christmas Pudding będa wiedzieli co to za smak.

Kształty są inne - tu był wybrany ,,Kapelusz Królowej"- za dużo tego zjeść się nie da ale wyglada fajnie. Częstujcie się
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Konkursy na Gotujmy