kuchnia indukcyjna czy gazowa

Obserwuj wątek

Odp: Odp: kuchnia indukcyjna czy gazowa

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
marynio napisał(a):

Mnie najbardziej odpowiada kuchnia gazowa z piekarnikiem na prąd.


I tego włąśnie nie jestem w stanie zrozumieć. Wyjaśnisz mi jakie plusy ma kuchnia gazowa w stosunku do indukcyjnej? Jestem w stanie zrozumieć, że ktoś może mieszkać w domku i mieć problemy z prądem czasowe. To np Electrolux ma płytę gdzie dwa palniki są na gaz a druga część jest powierzchnią indukcji. To jestem w stanie zrozumieć, ale z jakiego powodu stawiasz na gazowe gotowanie, ale już pieczenie w piecyku na prąd?

Odp: kuchnia indukcyjna czy gazowa

anna_rok
  • anna_rok

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja też uważam, że najlepsza jest jednak kuchnia indukcyjna. Sprawdza się doskonale przy okazji jej ekonomiczności. Także polecam.

Odp: kuchnia indukcyjna czy gazowa

WinoToskanii_pl
Płyta indukcyjna to przede wszystkim bardziej nowoczesne rozwiązanie niż kuchnia gazowa i także mogę ją polecić,raz że gotuje się szybciej a dwa precyzyjniej, niz w przypadku gazu,można napisać,że przyjemniej.

Odp: Odp: Odp: kuchnia indukcyjna czy gazowa

ciasteczka
Ja mam indukcyjną i tak jak misze misia5 ta kuchenka ma swoje wady i zalety. Ja bym jeszcze dopisała info o polu magnetycznym. Jak ktoś ma rozrusznik to nie powinien przebywać w jej obecności. Nie sprawdzałam tego, bo nikt w mojej rodzinie go nie ma, ale szczerze mówiąc wolałabym nie sprawdzać.

Odp: Odp: kuchnia indukcyjna czy gazowa

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Każda kuchnie ma swoje plusy i minusy. Plusem indukcyjnej jest to, że nie ma zakamarków i jak coś wykipi z garnka łatwo ją wyczyścić, natomiast przy gazowej trzeba się nieźle namachać zwłaszcza jak jeszcze to przyschnie do niej.
Indukcyjna nie nagrzewa się tak jak gazowa i zminimalizowane jest ryzyko poparzenia.
Niektóre garnki nie mogą być używane na kuchni indukcyjnej.

Odp: kuchnia indukcyjna czy gazowa

Kira.Kowalska
Jestem na kuchnią indukcyjną. Jak już ktoś napisał o wiele szybciej się na niej gotuje. Sprawa z czyszczeniem tez wygląda o wiele lepiej niż na gazowaej

Odp: kuchnia indukcyjna czy gazowa

enforces
  • enforces

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
zdecydowanie indukcyjna ponieważ szybciej się gotuje to 1. Po drugie jest łatwiejsza w czyszczeniu. Po trzecie ładnie wygląda. Po czwarte - można używać funkcji booster oraz bridge (takie funkcje mają chociażby płyty Electroluxa, które można znaleźć w sklepach).

Odp: kuchnia indukcyjna czy gazowa

dodaaa
  • dodaaa

  • Posty: 7
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
u mnie sprawdza się świetnie kuchnia indukcyjna , skraca czas gotowania potraw ale i prądu tyle nie zużywa co nasza poprzednia elektryczna

Odp: kuchnia indukcyjna czy gazowa

marynio
  • marynio

  • Posty: 58
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zobacz sobie stronę electro.pl tam znajdziesz wiele propozycji. Mnie najbardziej odpowiada kuchnia gazowa z piekarnikiem na prąd. Często korzystam z tej strony, mają wiele ciekawych rozwiązań nie tylko sprzętu AGD. No i dostawa pod podany adres.

Odp: Odp: kuchnia indukcyjna czy gazowa

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Gotowałam na płycie gazowej kilka ładnych lat i niestety nie moge o niej powiedzieć dobrego słowa. Na indukcji zrobisz dokładnie to samo co na takiej kuchence a nawet jeszcze więcej. Ma ogrom funkcji z których czesto korzystam. Dodatkowo mitem jest pisanie że jej koszt jest wiekszy. Wcale mi nie nabija prącu niewiadomo ile. Moim zdaniem jest to duzo lepszy wybór.

Odpowiedz na/ edytuj kuchnia indukcyjna czy gazowa