kuchnia indukcyjna czy gazowa

Obserwuj wątek

Odp: kuchnia indukcyjna czy gazowa

WinoToskanii_pl
Płyta indukcyjna na pewno jest bardziej nowoczesna,ale i z drugiej strony tak jak piszecie- mniej praktyczna i droższa w obsłudze,a w kuchni liczy sie to co możesz zawsze przygotować,wiec gazowa chyba sprawdzi się lepiej.

Odp: kuchnia indukcyjna czy gazowa

wiesiek21
  • wiesiek21

  • Posty: 7
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dlaczego bezsensu? marek_92 dobrze zauważył, że pewnych rzeczy na indukcji nie przygotujesz. Nie wszystkie garnki pasują na indukcję, poza tym płyta jest szklana i można ją zbić.
Co jest niebezpiecznego w płycie gazowej?

Odp: kuchnia indukcyjna czy gazowa

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Polecanie kuchni gazowej moim zdaniem jest bez sensu. Kuchnia indukcyjna jest jedna z najbardziej wartych uwagi urzadzen do kuchni. Ja mam kuchnie electroluxa jedna z tych nawych i jest to nieporownywalny komfort gotowania. Gotowanie idzie szybciej, sprawniej, dokladniej. Łatwiej zachować temperaturę. można łaczyc powłoki grzewcze no i indukcja jest dużo bezpieczniejsza. Łatwiejzachować ją w czystości i ma ogrom innych plusów.

Odp: kuchnia indukcyjna czy gazowa

marek_92
  • marek_92

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
To zależy co chcesz gotować. Indukcja ma wiele zalet, ale możesz zapomnieć o daniach stir fry Ja bym wybrał kuchenkę gazową.

kuchnia indukcyjna czy gazowa

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jak w temacie: jaką kuchnię polecacie? Urządzam właśnie mieszkanie i muszę wybrać jedną z nich, może Ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie?

Odpowiedz na/ edytuj kuchnia indukcyjna czy gazowa