Moja działka

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Moja działka

Marika_1961
misia53 napisał(a):

Marika_1961 napisał(a):

misia53 napisał(a):


U nas iglakow nie wolno sadzic,kupilam u Holendra cisy niebieskie 20 szt,chcielismy nimi ogrodzic plac zabaw dla wnuczek i musielismy je usunac....co do drzewa to nam teraz strzelila na pol sliwka wegierka,piorun w nia strzelil bedziemy musieli ja usunac na jesien i kupic nowe drzewko,maz uwielbia wegierki ja tam za sliwkami nie przepadam Narazie zwiazalismy ja lancuchem aby nie poleciala do sasiada hihi

Jestem zaskoczona .że iglaków nie wolno sadzić a śliweczki szkoda , ja bardzo lubię węgierki

juz mam zamowione nowe drzewko i chyba zamowie sobie tez krzyzowke morela z czeresnia,chcialam to drzewko kupic juz dwa lata temu ale mieli je tylko na jeden sezon,kiedy zadzwonilam to mi powiedzieli ze juz tych drzewek nie ma .Dzis dostalam katalog i to drzewko znowu sie pojawilo wiec czeba dzialac aby mi znowu nie umklo spod nosa hihi.
Tak to wyglada owoce sa soczyste jak czeresnie smakuja jak morele
obrazek

Odp: Odp: Odp: Moja działka

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Marika_1961 napisał(a):

misia53 napisał(a):


U nas iglakow nie wolno sadzic,kupilam u Holendra cisy niebieskie 20 szt,chcielismy nimi ogrodzic plac zabaw dla wnuczek i musielismy je usunac....co do drzewa to nam teraz strzelila na pol sliwka wegierka,piorun w nia strzelil bedziemy musieli ja usunac na jesien i kupic nowe drzewko,maz uwielbia wegierki ja tam za sliwkami nie przepadam Narazie zwiazalismy ja lancuchem aby nie poleciala do sasiada hihi

Jestem zaskoczona .że iglaków nie wolno sadzić a śliweczki szkoda , ja bardzo lubię węgierki

Odp: Odp: Moja działka

Marika_1961
misia53 napisał(a):


U nas iglakow nie wolno sadzic,kupilam u Holendra cisy niebieskie 20 szt,chcielismy nimi ogrodzic plac zabaw dla wnuczek i musielismy je usunac....co do drzewa to nam teraz strzelila na pol sliwka wegierka,piorun w nia strzelil bedziemy musieli ja usunac na jesien i kupic nowe drzewko,maz uwielbia wegierki ja tam za sliwkami nie przepadam Narazie zwiazalismy ja lancuchem aby nie poleciala do sasiada hihi

Odp: Moja działka

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
obrazek obrazek obrazek

Odp: Odp: Moja działka

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Marika_1961 napisał(a):

Kwiat ananasa
czeba uwazac aby palca nie odgryzl hihi

Mariko, dzialkę masz przepiękną .
Moja niestety bardzo ucierpiała przez te powodzie . Kilkakrotnie była podtopiona a ta ostatnia powódz najbardziej dała się we znaki. Dziesięcioletnie drzewa pousychały , nie wiem kiedy uzupełni się te braki.

zmieniono 2 razy (ostatnio 19 lip 2010 17:58 przez misia53)

Odp: Moja działka

Marika_1961
Kwiat ananasa
czeba uwazac aby palca nie odgryzl hihi
obrazek obrazek obrazek

Odp: Moja działka

Marika_1961
Kacik dla naszych wnuczek
Nasza mala paskudka dokucza starszej siostrze,
obrazek obrazek obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 11 lip 2010 20:27 przez Marika_1961)

Odp: Moja działka

Marika_1961
Pod plotem krzaki z jagodami,rabarbar i porzeczko-agrest
Zapraszam na grilla
W tym kacie rosna porzeczki i agrest,
obrazek obrazek obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 11 lip 2010 20:22 przez Marika_1961)

Odp: Moja działka

Marika_1961
Hibiskus trzykolorowy-juz dostaje paki
Kat z krzewami jak hortensje ,hibiskus ,kamelie itd
Tu spedzamy wekendy i wszytskie wolne dni od pracy od wczesnej wiosny do puznej jesieni,poza naszym urlopem
obrazek obrazek obrazek

Odp: Odp: Moja działka

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Marika_1961 napisał(a):

Niedlugo zbiory cukini
Przy takim upale(41°C)nic tylko zimny prysznic
Pierwsze lilie zaczynaja kwitnac

Pięknie!

Odpowiedz na/ edytuj Moja działka