Nie podobają mi się takie praktyki!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Nie podobają mi się takie praktyki!

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
gusia1000 napisał(a):

Weszłam dziś na Internet po 3 dniach pod wskazany link od pewnej osoby, a tu nieporozumienia dotyczące mojej osoby.
Chcę oznajmić, że dla mnie to nie żadne przestępstwo ocenić komuś coś na 5 i poprosić o rewanż.
Nic za darmo nie oczekuje od kogoś, chcę gry uczciwej.
Sama jako pierwsza oceniam na 5 i nie mam pewności, czy ta druga osoba biorąca udział w konkursie to zrobi.
Będzie chciała to w porządku, a jak nie, to trudno.
Jest możliwość ocenienia aż 50 przepisów/ na 1 dzień, to korzystam z tej opcji.
Dla mnie ocenienie komuś pozytywnie przepisów i poproszenie o przysługę, to jak najbardziej cecha pozytywna i należąca do osób niekonfliktowych i uczciwych.

To samo napisała mi Pani na priv. Z małym dodatkiem pretensji, ale to zostawmy.
Oceniając innych nie oczekuję na rewanż, owszem przeglądam przepisy tej osoby i oceniam tak jak uważam za stosowne. Czasem nie oceniam, też mam prawo! Nie przychodzę tu odrabiać dniówki i na siłę, na akord ocenić 50 przepisów. Nie czekam na rewanż za ocenione przepisy. Wiele Pani przepisów podobało mi się i je oceniłam na 5,bez nacisków. Ale pod presją oceniać nie będę.Uważam, ze nie jesteśmy tu po to,żeby robić sobie przysługi! Powinniśmy sie szanować oceniając rzetelnie przepisy, a nie kupczyć ocenami.
A na koniec powiem Pani, że zanim się napisze z pretensjami, trzeba się uważnie wczytać w tekst! Moja wypowiedź, chociaż w tym wątku nie dotyczyła Pani, bo chyba nie używa Pani nicka maruda12?!

Odp: Nie podobają mi się takie praktyki!

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3

Matko,a ja tu siedzę sobie cichutko i wcale nie odpisuję na takie prośby-groźby.Zresztą ponieważ miałam dłuuuuuuuugą przerwę, trochę odpoczęłam od takich wiadomości.Pozdrawiam kucharzące dziewczyny i kucharzących facetów.
obrazek

Odp: Odp: Nie podobają mi się takie praktyki!

caroline1983
No widze ze nie ja jedyna zdziwiłam sie po otwarciu pocztu....

Odp: Nie podobają mi się takie praktyki!

Jak już wcześniej napisałam . Żenua

Odp: Nie podobają mi się takie praktyki!

gusia1000
  • gusia1000

  • Posty: 132
  • Przepisy: 62
  • Artykuły: 18
Weszłam dziś na Internet po 3 dniach pod wskazany link od pewnej osoby, a tu nieporozumienia dotyczące mojej osoby.
Chcę oznajmić, że dla mnie to nie żadne przestępstwo ocenić komuś coś na 5 i poprosić o rewanż.
Nic za darmo nie oczekuje od kogoś, chcę gry uczciwej.
Sama jako pierwsza oceniam na 5 i nie mam pewności, czy ta druga osoba biorąca udział w konkursie to zrobi.
Będzie chciała to w porządku, a jak nie, to trudno.
Jest możliwość ocenienia aż 50 przepisów/ na 1 dzień, to korzystam z tej opcji.
Dla mnie ocenienie komuś pozytywnie przepisów i poproszenie o przysługę, to jak najbardziej cecha pozytywna i należąca do osób niekonfliktowych i uczciwych.

Odp: Odp: Nie podobają mi się takie praktyki!

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
mirkakropka napisał(a):

Kobietki (i panowie również) może troszkę odbiegnę od tematu ale do mnie ostatnio maruda12 przyczepiła się na gg i pisze że ją obrażam w komentarzach a po mnie inni ją wyzywają nie tyle na forum czy w komentarzach do przepisów co w prywatnej korespondencji. Numer gg już zmieniłam a marudy nie mam w znajomych :/.
Pozdrawiam

Szukałam w wyszukiwarce tej marudy 12 ale bez skutku. Mogłabyś mi podać jakis namiar na nią? Pozdrawiam!

Odp: Odp: Nie podobają mi się takie praktyki!

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
iwona3004 napisał(a):

Częstujcie się bardzo proszę to była próba generalna przed Wielkanocą...a moja rodzinka szczęśliwa,że w końcu na Święta będą ciasta domowe a nie jakieś kupne

Iwonka

Odp: Nie podobają mi się takie praktyki!

iwona3004
  • iwona3004

  • Posty: 166
  • Przepisy: 74
  • Artykuły: 0
Częstujcie się bardzo proszę to była próba generalna przed Wielkanocą...a moja rodzinka szczęśliwa,że w końcu na Święta będą ciasta domowe a nie jakieś kupne

Odp: Odp: Odp: Nie podobają mi się takie praktyki!

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Iwona, aleś zaszalała! dobrze, że dużo to też nam coś skapnie

Odp: Odp: Nie podobają mi się takie praktyki!

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
mirkakropka napisał(a):

Kobietki (i panowie również) może troszkę odbiegnę od tematu ale do mnie ostatnio maruda12 przyczepiła się na gg i pisze że ją obrażam w komentarzach a po mnie inni ją wyzywają nie tyle na forum czy w komentarzach do przepisów co w prywatnej korespondencji. Numer gg już zmieniłam a marudy nie mam w znajomych :/.
Pozdrawiam

też miałam przeprawę na GG z tą marudą12...załamka...miała pretensje, że coś tam jej napisałam pod przepisem a po sprawdzeniu okazało się, że to nie ja ...ale ciśnienie mi podniosła!

Odpowiedz na/ edytuj Nie podobają mi się takie praktyki!