Nie podobają mi się takie praktyki!

Obserwuj wątek

Odp: Nie podobają mi się takie praktyki!

iwona3004
  • iwona3004

  • Posty: 166
  • Przepisy: 74
  • Artykuły: 0
Nie wiedziałam,że Gusia 1000 praktykuje też w podobny sposób na innych portalach i że swoją "prośbę" skierowała nie tylko do znajomych,naprawdę trzeba mieć tupet...człowiek codziennie uczy się czegoś nowego i nie mam tu na myśli TYLKO gotowania,no ale cóż różni ludzie chodzą po ziemi...
A to Kochane Koleżanki dowód na to,że portal "Gotujmy.pl" uczy,ja totalna noga do pieczenia ciast tak się rozkręciłam dzisiaj,że upiekłam nawet dwa:Ciasto męża-Pigwy i Babka zebra-Bogdy 46...to dla Was Dziewczyny żeby "gorycz i niesmak" przegonić
obrazek

Odp: Nie podobają mi się takie praktyki!

mirkakropka
Kobietki (i panowie również) może troszkę odbiegnę od tematu ale do mnie ostatnio maruda12 przyczepiła się na gg i pisze że ją obrażam w komentarzach a po mnie inni ją wyzywają nie tyle na forum czy w komentarzach do przepisów co w prywatnej korespondencji. Numer gg już zmieniłam a marudy nie mam w znajomych :/.
Pozdrawiam

Odp: Nie podobają mi się takie praktyki!

PS. Mówić jej , że oceniać można tylko raz ? Skoro walnęła nam po 5 to można śmiało walić jej pały , chyba że naśle na nas swoje klony

zmieniono 1 raz (ostatnio 20 mar 2010 20:22 przez Chupnięta)

Odp: Odp: Nie podobają mi się takie praktyki!

Jojo oczywiście się z Tobą zgadzam w stu procentach.Gusia po prostu ma w planie zaśmiecenie wszystkich portali internetowych.Poza tym ja jej nie proszę o ocenianie moich przepisów , nikt na siłę ocen wstawiać nie każe , więc niech się dziewczyna zajmie czymś innym.Myśli ,że jak zdołała zmusić swoich bliskich do tworzenia kont służących tylko do oceniania jej wypocin , to tu też uda jej się nas zmusić do warunkowej miłości hehe

Odp: Nie podobają mi się takie praktyki!

Jojo
  • Jojo

  • Posty: 207
  • Przepisy: 84
  • Artykuły: 1
Ja wprawdzie ostatnio nie otrzymalam takiej wiadomosci / moze dlatego ze sama nie zamiescilam zadnego dania konkursowego/ ale pare tygodni temu bylam w podobnej sytuacji. Gusia sugerowala mi ocenianie jej przepisow przypominajac mi ze ona ocenila moje wszystkie na 5. Nie odpowiedzialam na te dziwne wiadomosci bo takie szantaze sa nie na miejscu. Uwazam ze wystawiajac niezasluzone 5 wprowadzamy w blad te osoby ktore przypadkowo trafily na gotujemy.pl - w poszukiwaniu ciekawych i dobrych przepisow . Ja rowniez naleze do tej grupy i przed zarejestrowaniem sie korzystalam z paru przepisow przywiazujac przy ich wyborze duza wage do ocen i opinii.

Odp: Odp: Nie podobają mi się takie praktyki!

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
iwona3004 napisał(a):

Chyba każdy z listy znajomych Gusi 1000 dostał taką wiadomość...

Iwonko, nie należę do grona "znajomych" Gusi...odrzuciłam kiedyś takie zaproszenie i Jej dzisiejszy post utwierdził mnie w przekonaniu, że dobrze zrobiłam!

Odp: Nie podobają mi się takie praktyki!

bernika
  • bernika

  • Posty: 204
  • Przepisy: 817
  • Artykuły: 0
coz ja nie jestem jedna z 1100 znajomych Gusi a tez dostalam i mnie zamurowało! bo ona oceniła moje..

do Gusi! po pierwsze: to jest konkurs a jak wiesz w konkursie sie rywalizuje wiec jezeli mam oceniac ciebie potencjanego "rywala"to zanizam sobie (tak na marginesie), po drugie wydaje mi sie ze takie konkursy powinny odbywac sie na zasadzie uczciwosci, a wiec wstawiajac przepis licze na oceny wstawione nieprzymusowe dane z glebokiego serca, od osób ktory sie one naprawde spodobały. nie licze na wujków, ciocie, lipne konta, zarejstrowna połowe rodziny plus znajomych. jesli twoje przepisy stoja nisko w rankingach to chyba znaczy ze nie zwrociły zbytniej uwagi innych, moze własnie na takie pozycje zasługuja. to ze prosisz nas i inne osoby jest lekkim! przegieciem, brakiem kultury i zyłki rywalizjacji, sportowej postawy i uczciwosci. chcesz wygrac dzieki manipulacjom i litosci. to chyba nie jest dobry kierunek ktory obrałas. ciekawe co na to jury? i jeszcze jedno tym listem straciłas reszteki szacunku u wielu osob.

ps. jesli zechce ocenic twoje danie na 5 to to zrobie wtedy kiedy bedzie na to zasługiwalo, w tej chwili wg mnie nie zasługuja. a nizszych ocen nie mam zamiaru wstawiac bo nie chce isc z toba na wojne bo keirujesz sie metoda " oko za oko" jak to pokazujesz na MG.

Odp: Nie podobają mi się takie praktyki!

Dziewczyny Kochane , ja też dostałam.Powiem krótko : ŻENUA

Odp: Nie podobają mi się takie praktyki!

luna
  • luna

  • Posty: 1356
  • Przepisy: 359
  • Artykuły: 0
No to jestem nastepna w kolejce, tez dzisiaj dostalam identyczna wiadomosc co Pyza. Poprostu ja zignorowalam, ale czytajac musze przyznacz , ze w pierwszym memencie oniemialam

Odp: Nie podobają mi się takie praktyki!

iwona3004
  • iwona3004

  • Posty: 166
  • Przepisy: 74
  • Artykuły: 0
Chyba każdy z listy znajomych Gusi 1000 dostał taką wiadomość,zgadzam się z PYZĄ i BUNIĄ,ja też nie oczekuję samych piątek za moje przepisy a konstruktywna krytyka lub słuszne sugestie są u mnie mile widziane,bo ja także dołączyłam do grona członków "Gotujmy.pl" żeby się uczyć i już nauczyłam się bardzo dużo np.jakie smaki do siebie pasują lub jak piec ciasta żeby się udały itd.Serdecznie pozdrawiam.Iwona.

Odpowiedz na/ edytuj Nie podobają mi się takie praktyki!