Oryginalne smaki - Warszawa

Obserwuj wątek

Odp: Oryginalne smaki - Warszawa

lasije4813@yks247.co
Zawsze idąc do restauracji zastawiam się jakie jedzenie wybrać i co do tzw. picia - Bubbles Warszawa zawsze zna na to odpowiedź i doskonale dopiero napoje do wybranych dań. Oryginalne połączenia smaków i niezwykła uczta - gorąco polecam!

Odp: Odp: Oryginalne smaki - Warszawa

NisiaM
  • NisiaM

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Po względem oryginalności smaków i rozbudowanego menu - Pańska 85 aktualnie wygrywa.

Odp: Oryginalne smaki - Warszawa

Ag.Zetka
  • Ag.Zetka

  • Posty: 37
  • Przepisy: 1373
  • Artykuły: 0
Ja mam trzy ulubione restauracje. Pierwsza z nich to N31 - tanio nie jest, ale wszystko jest absolutnie wybitne, więc na jakąś specjalną okazję jak znalazł kolejna to Warszawa Wschodnia Mateusza Gesslera - mam do niej szczególny sentyment, bo tam odbyły się nasze zaręczyny, ale jeśli chodzi o smaki to też są wyjątkowe i po trzecie -zachwyciła mnie restauracja Raj w niebie, pierwsza w Polsce restauracja hawajska, ciekawe smaki, polecam w dalszej kolejności wymienilabym tez Sketch, Foccacię, Basil and Lyme.

Odp: Oryginalne smaki - Warszawa

NisiaM
  • NisiaM

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Z nowszych restauracji w Warszawie szczególnie polecam tę przy Pańskiej 85 (chyba tak się nawet nazywa). Mają świetnie urządzoną przestrzeń, karta jest idealnie dobrana pod kuchnię azjatycką (prawdopodobnie chińska, nie znam się zbyt dobrze). Szczycą się swoją kaczką po pekińsku i szczerze mają czym. Jest przepyszna - z mężem i dwójką dzieci się nią nacieszyliśmy (zajęło nam to prawie 2h).

Odp: Odp: Odp: Oryginalne smaki - Warszawa

NisiaM
  • NisiaM

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Z nowszych restauracji w Warszawie szczególnie polecam tę przy Pańskiej 25 (chyba tak się nawet nazywa). Mają świetnie urządzoną przestrzeń, karta jest idealnie dobrana pod kuchnię azjatycką (prawdopodobnie chińska, nie znam się zbyt dobrze). Szczycą się swoją kaczką po pekińsku i szczerze mają czym. Jest przepyszna - z mężem i dwójką dzieci się nią nacieszyliśmy (zajęło nam to prawie 2h).

Odp: Odp: Oryginalne smaki - Warszawa

Dominika2
  • Dominika2

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam
powiem Wam, że to nie lada problem znaleśc naprawdę oryginalne dobre smaki w Warszawie
Praktycznie dużo restauracji się powtarza. Bardzo fajną restauracją jest natomiast Akademia - ceny są adekwatne do jakości, smacznie
Smacznego

Odp: Oryginalne smaki - Warszawa

Anital
  • Anital

  • Posty: 19
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jeśli chodzi o spróbowanie jakichś właśnie nowych, oryginalnych smaków w Warszawie, to wybierzcie się do Salto na wilczej. Tam podają dania kuchni południowoamerykańskiej, co rzadko można u nas spotkać

Odp: Oryginalne smaki - Warszawa

aleksyn
  • aleksyn

  • Posty: 18
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Fajnie, że jest taki wątek bo sam jestem Warszawiekiem i chętnie skorzystam z waszych porad I ja tez dorzucę coś od siebie. Nie tak całkiem dawno całkowicie zakochałem się w kuchni południowoamerykańskiej. Co za smaki! A to wszystko za sprawą mojej dziewczyny, która wyciągnęła mnie do restauracji Salto na wilczej. Także jak chcecie oryginalnych smaków, to jak najbardziej tam

Odp: Odp: Oryginalne smaki - Warszawa

miki743
  • miki743

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Podobało mi się w Ganesh ostatnio. Znajomi mnie tam wyciągnęli, nawet nie wiedziałam, że mamy na Ursynowie prawdziwą Indyjską restaurację z kucharzami rodem z Indii. Zamówiłam danie wege i mogę polecić. W końcu jakaś dobra wegetariańska kuchnia w okolicy, która nie kosztuje sztabek złota Menu można sobie podejrzeć na ich stronie: ganesh.pl.

Odp: Oryginalne smaki - Warszawa

adik356
  • adik356

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A ja polecam You&MeBar na Żurawiej. Smaki nie z ej ziemi, a zapachy po prostu zniewalają. Nie wiedziałam, że kuchnia azjatycka - marokańska może być taka pyszna Teraz już wiem i z pewnością będę tam przychodzić przy każdej okazji. Odkryła ją moja koleżanka, która szukała lokalu na wieczór panieński Jeśli chodzi o potrawy, to spokojnie można sprawdzić menu na www.youandmebar.pl

Odpowiedz na/ edytuj Oryginalne smaki - Warszawa