Oryginalne smaki - Warszawa

Obserwuj wątek

Odp: Oryginalne smaki - Warszawa

Zdecydowanie najbardziej oryginalne potrawy można spróbować w Besuto Sushi Bar - jako jedyni w Warszawie serwują dania z .... owadów
Można ich spróbować w poniedziałki i wtorki na tzw. Bug Cuisine kiedy mają dodatkowe menu urozmaicone o te właśnie smaki
Parę razy spróbowałam - wbrew pozorom bardzo smaczne no i coś całkiem nowego !

Odp: Oryginalne smaki - Warszawa

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Ja byłem ostatnio w restauracji Warszawa Wschodnia i mogę polecić z czystym sumieniem. Wyróżnia się ona zdecydowanie od innych restauracji - czynna 24/7 na dobę, z otwartą kuchnią (można obserwować kucharzy - co więcej przygotowują oni zamówienie dla Ciebie i pytają Cię jak smakuje itp.)

Ja zamówiłem tatar przy przygotowaniu którego wielki rozmiarami kucharz zrobił niezły show - od ostrzenia, przez siekanie po próbowanie, oraz wątróbkę cielącą na winie z jabłkami - genialne jedzenie, solidne porcje, fajna atmosfera. Załączam fotę
obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 04 cze 2013 15:38 przez kołczu)

Odp: Oryginalne smaki - Warszawa

Laankaa
  • Laankaa

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jeśli szukasz oryginalnych smaków koniecznie udaj się do restauracji Żurawina (Serock/koło Warszawy). Podają tam najlepsze steki jakie kiedykolwiek jadłam. Chodzimy tam z mężem, ostatnio ja jadałam stek z zebry a mąż z bizona, poprzednio gdy tam byliśmy jedliśmy steki z aligatora i kangura, sama nie mogę się zdecydować który był lepszy, bo wszystkie były niesamowicie smaczne! Przepyszne! Jedzenie genialne wyglądało, pachniało, a smak... MNIAM! Trudno to opisać słowami, bo to smakowy cud!

Odp: Oryginalne smaki - Warszawa

majeczkowa
Ostatnio orient znalazłam w Olive Garden, ale to restauracja serwująca kuchnię śródziemnomorską - bardzo smaczny hummus ale nie tylko. Naprawdę fajne potrawy i shisha

zmieniono 1 raz (ostatnio 10 gru 2012 19:31 przez majeczkowa)

Odp: Oryginalne smaki - Warszawa

Ginni
  • Ginni

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wspominaliście o Ganeshu na Wilczej, moim zdaniem fajna restauracja, z indyjskich najlepsza ze względu na świetną baraninę i mango lassi. Czasem uda mi się wyskoczyć do nich na lunch dodatkowo, to menu lunchowe na szybko polecam spróbować.

Odp: Oryginalne smaki - Warszawa

magma
  • magma

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ktoś tu chyba juz napomknął o indyjskim Ganeshu na Wilczej. Genialna restauracyjka jak dla mnie. Jest tam dobre jedzonko i wprost nieziemsko urządzony lokalik. nic dodać nic ująć.

Odp: Odp: Odp: Oryginalne smaki - Warszawa

Johny walker
Polecam super falafel dla miłośników kuchni wegetariańskiej i nie tylko przy placu grzybowskim, koło synagogi nożyków (w soboty nieczynne) -świetna alternatywa dla kebabu.polecam gorąco!

zmieniono 1 raz (ostatnio 12 wrz 2011 16:32 przez Johny walker)

Odp: Oryginalne smaki - Warszawa

szmijzerka
La- Fromagerie w Starej fabryce koronek w warszawie, polecam

Uwaga! To jest wpis PR-owy czyli reklama tak zwana partyzancka - pani pracuje dla jakiejś agencji i wydaje jej się, że szalenie sprytnie udaje prawdziwą użytkowniczkę - 4 wpisy i 4 reklamy warszawskich knajp ...

zmieniono 1 raz (ostatnio 17 paź 2011 13:53 przez Tit)

Odp: Oryginalne smaki - Warszawa

SoulWriter
Osobiście polecam restaurację na ulicy Szkolnej 2 w Warszawie. Restauracja nazywa się Kresowa Hawira. Świetne, klimatyczne miejsce w wystroju góralskiej chaty w którym można zasmakować specjałów na które nie natkniemy się wszędzie. Solanki,zarówno mięsne jak i rybne, szeroka gama jedzenia regionalnego. Porcje są wręcz nie do przejedzenia i sama kuchnia bardzo smaczna Szczególnie polecam fanom kuchni rosyjskiej

Odp: Odp: Oryginalne smaki - Warszawa

2widelce
  • 2widelce

  • Posty: 7
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zachęcam do zaopiniowania Samiry:
http://www.2widelce.pl/katalog/warszawa/samira_4198

Odpowiedz na/ edytuj Oryginalne smaki - Warszawa