Oryginalne smaki - Warszawa

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Oryginalne smaki - Warszawa

2widelce
  • 2widelce

  • Posty: 7
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
napisz opinię o tej restauracji:
http://www.2widelce.pl/katalog/warszawa/noodle-w-pudle_4516

Odp: Odp: Oryginalne smaki - Warszawa

2widelce
  • 2widelce

  • Posty: 7
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zachęcam do zaopiniowania "Przekąsek"
http://www.2widelce.pl/katalog/warszawa/przekaski-zakaski-bistro-a-la-fourchette_4181

Odp: Oryginalne smaki - Warszawa

Restauracja chińska w Warszawie, powiem, że przypadła mi do gustu. Dania były smaczne i robione w szybkim tempie, nie trzeba było długo czekać na żadne danie. Przyznać muszę, że wybór ogromny.

Pozdrawiam fajnachata_pl

Odp: Oryginalne smaki - Warszawa

jedna z moich ulubionych restauracji w Warszawie to Samira, oryginalne turecko - libańsko - orientalne jedzenie. Dodatkowo jest sklepik w którym się można zaopatrzyć w egzotyczne specjały, nie najtańsza ale super mieści się na ul. Aleja Niepodległości 213

Odp: Oryginalne smaki - Warszawa

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
no menu to w tym na pewno rozległe, pół ściany przy wodopoju wilcza/poznańska zajmuje nie polecam za to tel avivu kawałek dalej - obsługa zadziera nosa wyraźnie, szama taka sobie - nam podali przystawki pod głównym na przykład. dalekim od antysemityzmu ale moja stopa tam nie postanie więcej.

a miał ktoś może okazję spróbować czegokolwiek na przeciwko w takiej śmiesznej i bliskim wschodem wyglądającej knajpie libańskiej? (ul.poznańska)

Odp: Oryginalne smaki - Warszawa

nutella
  • nutella

  • Posty: 36
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 4
hmm, a nie chodzi o Ganesh na rogu Wilczej?

Odp: Oryginalne smaki - Warszawa

Joanna109
  • Joanna109

  • Posty: 31
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 13
słyszałam o świetnej indyjskiej knajpce gdzieś w okolicach placu konstytucji (ulica równoległa do marszałkowskiej. podobno bnardzo rozległe menu niestety mój znajomy nie pamiętał nazwy i ulicy... kojarzy ktoś może

Odp: Oryginalne smaki - Warszawa

Perdita
  • Perdita

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Noodle w Pudle, Grochowska 304. Polecam.

Odp: Oryginalne smaki - Warszawa

Dorota0309
  • Dorota0309

  • Posty: 13
  • Przepisy: 20
  • Artykuły: 249
Przekąski Zakąski na Krakowskim oczywiście, śledzik albo gzik oraz lufka albo dwie. Ceny konkurencyjne, miejsce kultowe

Oryginalne smaki - Warszawa

nutella
  • nutella

  • Posty: 36
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 4
Był już wątek o tym, gdzie warto szybko i tanio zjeść w Warszawie. Czy macie jakieś sprawdzone miejsca, gdzie można zjeść coś dobrego, oryginalnego, nowego, zagranicznego - niekoniecznie szybko?

Byłam ostatnio w restauracji z daniami kuchni kresowej, przy Foksal - 'Lwowska kamanda piwna'. Bardzo klimatyczne miejsce, dobre jedzenie (polecam kurczę w sosie miodowym i kotleciki cielęce z zielonymi kopytkami), miła obsługa (co ważne: nie nachalna). Porcje są naprawdę duże (w razie czego można wziąć na wynos). Nie znam zbytnio kuchni wschodniosłowiańskiej, ale muszę przyznać, że miejsce ciekawe

Odpowiedz na/ edytuj Oryginalne smaki - Warszawa