Polska kuchnia, znana czy mało znana

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Polska kuchnia, znana czy mało znana

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Ojejq, Twoj maz jest w Finlandii, ja pracuje z Anglikiem, ktorego matka jest finka. Przyniosl mi kiedys puszke z zupka z groszku, jego ulubiona - byla tak pyszna, ze na sama mysl o niej cieknie mi slinka! Niech Twoj maz Ci przywiezie troche zarcia z puszek, podobno maja swietne!

Odp: Polska kuchnia, znana czy mało znana

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Mieszkajac w Londynie,moj maz pracowal z rodowitym Anglikiem,nasze kanapiki bardzo mu smakowaly,tylko wyzucal plasterki kiszonego ogorka,mowil ,ze jest zepsuty.Furore zrobily moje nalesniki z bialym serem i cynamonem na slodko,inny znajomy Anglik kiedy go poczestowalam w pierwszech chwili chcial je polac keczupem,musielismy mu wyjasnic ze to sie je ze smietana na slodko.Tak mu zasmakowaly,ze jeszcze wyprosil dla corki i zony do domu i zapisal przepis.

Odp: Polska kuchnia, znana czy mało znana

... no to zliczkowo masz pychola ... ...

Odp: Polska kuchnia, znana czy mało znana

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Postawie,jasne że postawie

Odp: Odp: Odp: Polska kuchnia, znana czy mało znana

zuzi napisał(a):

45Kazik napisał(a):

Zrób bigos, smalec(moj któryś moze) i niech mu Twój Połówek zawiezie, to szef przyśle Ci swoją żonę na kurs, lepsze kontakty będą, podwyzka ...za kurs dodatkowy zarobek bedzie


Niezła myśl.Pycholek za to


Nie ma sprawy, przy okazji postawisz ......

Odp: Odp: Polska kuchnia, znana czy mało znana

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
45Kazik napisał(a):

Zrób bigos, smalec(moj któryś moze) i niech mu Twój Połówek zawiezie, to szef przyśle Ci swoją żonę na kurs, lepsze kontakty będą, podwyzka ...za kurs dodatkowy zarobek bedzie


Niezła myśl.Pycholek za to

Odp: Polska kuchnia, znana czy mało znana

Skarb
  • Skarb

  • Posty: 270
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zaprosilem kiedys dobrych kolegow z zonami do nas, jak to polska goscinnosc, stol zastawiony az sie uginal. Wszyscy oczy zrobili, probowali wszystkiego- i od tej pory zona zrobila reklame polskiego jedzenia. Do tej pory przychodza z prosba do zony po przepisy.

Odp: Polska kuchnia, znana czy mało znana

Zrób bigos, smalec(moj któryś moze) i niech mu Twój Połówek zawiezie, to szef przyśle Ci swoją żonę na kurs, lepsze kontakty będą, podwyzka ...za kurs dodatkowy zarobek bedzie

Odp: Polska kuchnia, znana czy mało znana

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Ja niestety nigdzie nie jeżdże
Ale szef mojego męża z Finlandii zawsze prosi go żeby mu przywiózł polski spirytus i kiełbase (żywiecką albo krakowską suchą)-bo takiej kiełbasy jak w Polsce to nie ma nigdzie-mówił.

Odp: Polska kuchnia, znana czy mało znana

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
O ten nasz polski BIGOS.. zapytal mnie ostatnio moj lekarz.. czy tez Pani gotuje "Bigosz" .. wspomina swoj urlop w Polsce i smaki polskiej kuchni.
W Turcji pewien jubiler opowiadal, ze ma znajoma kobiete w PL i ona zawsze robila mu na obiad.. takie cos.... miekkie z ziemniakow..i to bylo takie dobre )) haha... chodzilo o kluski slaskie

Odpowiedz na/ edytuj Polska kuchnia, znana czy mało znana