Przyjęcie urodzinowe dla dzieci! Jakie macie pomysły?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Przyjęcie urodzinowe dla dzieci! Jakie macie pomysły?

lilu126
  • lilu126

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Polecam na imprezę dziecięcą słomki papierowe. Dzieciaki je uwielbiają, a do tego niosą ze sobą ekologiczny przekaz - ważne dla dzieci i rodziców, którym bliska jest ekologia i less waste. Do kupienia na https://papierowe.slomki.biz/sklep/ - ten sklep polecam, bo mają duży wybór wzorów i kolorów, a wiadomo, że dzieci z pewnością mają swoje preferencje w tym zakresie

Odp: Odp: Przyjęcie urodzinowe dla dzieci! Jakie macie pomysły?

Moja córka wymyśliła, że jej następne urodziny będą w stylu francuskim: dziewczynki mają urządzić pokaz mody - każda ma przynieść kreację własnego pomysłu, kilka rzeczy do pokazu mody.

Do jedzenia będą naleśniki z rozmaitymi nadzieniami - zwinięte w ślimaczki i pokrojone na kawałki.
A na koniec puścimy film animowany Cat in Paris czyli kot w Paryżu.

Odp: Przyjęcie urodzinowe dla dzieci! Jakie macie pomysły?

PartyGirl30
a ja dla mojej córki zorganizowałam imprezę hawajską tylko w wersji dziecięcej. w niezbędne akcesoria zaopatrzyłam się w sklepie Godan, ale też można zajrzeć na www.godan.com.pl lub www.enjoy-strore.pl. Kupiłam dla dziewczynek spódniczki hawajskie i naszyjniki kwiatowe, słomki do drinków bezalkoholowych (w tym przypadku kolorowe soki z kostkami lodu)i takie fajne plastikowe kokosy właśnie na te drinki. Dziewczynek było w sumie 5 więc koszt całej imprezki nie był jakis wielki. A wszystko odbyło się w ogrodzie, z leżaczkami. Na trawie rozsypałam trochę piasku, obok stał duży basen. Dziewczynki skakały z radości. Na koniec tort, bo bez tego nie wyobrażam sobie urodzin
Menu: tosty hawajskie szynka ser żółty i ananas, szaszłyki w kurczaka i warzyw kolorowych grillowane, sałatka owocowa podana w wydrążonym arbuzie, kolorowe shaki mleczno owocowe, lody i tort.

: Odp: Odp: Przyjęcie urodzinowe dla dzieci! Jakie macie pomysły?

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
margolata napisał(a):

Weronka napisał(a):

margolata napisał(a):

Darth Vader napisał(a):

Dla dzieci? Czyli bez bąbelków w kieliszku? Wychodzę stąd

są bąbelki dziecięce szampany mają tyle bąbelków że ho ho


Margolatko, wątpię aby Darthowi o takie bąbelki chodziło takie "nie działające"

Weronko jakby podać w pięknych kieliszkach do szampana taki szampan dla dzieci i wmówić dorosłym że to jeden z tych z górnej półki to niejeden by miał po tym kolorowy zawrót głowy


He he, zgadzam się

Odp: Odp: Odp: Odp: Przyjęcie urodzinowe dla dzieci! Jakie macie pomysły?

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
Weronka napisał(a):

margolata napisał(a):

Darth Vader napisał(a):

Dla dzieci? Czyli bez bąbelków w kieliszku? Wychodzę stąd

są bąbelki dziecięce szampany mają tyle bąbelków że ho ho


Margolatko, wątpię aby Darthowi o takie bąbelki chodziło takie "nie działające"

Weronko jakby podać w pięknych kieliszkach do szampana taki szampan dla dzieci i wmówić dorosłym że to jeden z tych z górnej półki to niejeden by miał po tym kolorowy zawrót głowy

zmieniono 1 raz (ostatnio 19 maj 2011 15:34 przez margolata)

Odp: Odp: Odp: Przyjęcie urodzinowe dla dzieci! Jakie macie pomysły?

Weronka
  • Weronka

  • Posty: 67
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 28
margolata napisał(a):

Darth Vader napisał(a):

Dla dzieci? Czyli bez bąbelków w kieliszku? Wychodzę stąd

są bąbelki dziecięce szampany mają tyle bąbelków że ho ho


Margolatko, wątpię aby Darthowi o takie bąbelki chodziło takie "nie działające"

Odp: Przyjęcie urodzinowe dla dzieci! Jakie macie pomysły?

Ja w zeszłym roku urządziłam przyjęcie w ZOO. Najpierw było wspólne zwiedzanie (z przewodniczką) a potem jedzonko, tort i plac zabaw. Do tej pory wszyscy uczestnicy pamiętają te urodziny. Warto było się wysilić. A do jedzenia podałam jeżyki z koreczkami - najprostsze smaki: ser żółty, pomidorek, ogórek itd.

Odp: Odp: Przyjęcie urodzinowe dla dzieci! Jakie macie pomysły?

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
Darth Vader napisał(a):

Dla dzieci? Czyli bez bąbelków w kieliszku? Wychodzę stąd

są bąbelki dziecięce szampany mają tyle bąbelków że ho ho

Odp: Przyjęcie urodzinowe dla dzieci! Jakie macie pomysły?

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
Marika miała rewelacyjny pomysł na wspólną pizzę Moja bratowa robiła z dzieciakami ciasteczka dużo sprzątania ale ile radochy można też zrobić domowe zapiekanki z czym kto lubi, owocową sałatkę z galaretką i bitą śmietanązamiast frytek ukulać takie dufinki własnej roboty też się sprawdzają piersi z kurczaka w panierce z płatków kukurydzianych.

Odp: Przyjęcie urodzinowe dla dzieci! Jakie macie pomysły?

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Marika - bardzo fajny pomysł zachęcić wszystkich do wspólnego pieczenia pizzy w domu. Super, jak będę miała dzieci na pewno wykorzystam

Odpowiedz na/ edytuj Przyjęcie urodzinowe dla dzieci! Jakie macie pomysły?