Przyjęcie urodzinowe dla dzieci! Jakie macie pomysły?

Obserwuj wątek

Odp: Przyjęcie urodzinowe dla dzieci! Jakie macie pomysły?

Uwazam, ze przyjecie dla dzieci to oprawa. W sensie talerzyki z Myszka Miki, balony, szampan dla dzieci i w ogole takie gadzety Co do jedzenia, to zalezy jak jest podane. Najwieksze niejadki zjedza cos fajnie podane, na zabawnym talezyku, niz kotlet babci. Wiadomo

Odp: Przyjęcie urodzinowe dla dzieci! Jakie macie pomysły?

Darth Vader
Dla dzieci? Czyli bez bąbelków w kieliszku? Wychodzę stąd

Odp: Przyjęcie urodzinowe dla dzieci! Jakie macie pomysły?

Niccolo_M.
Ja mam propozycję na pyszną przekąskę i deser zarazem. Z tego co zauważyłem dzieci w tym wieku bardzo lubią hummus. Do tego wystarczy pieczywo lub warzywa, a pasta posłuży jako dip. Inny sposób to przyrządzić kanapeczki z hummusem. Generalnie hummus nie jest jakiś trudny do przyrządzenia samemu, ale trzeba trochę poćwiczyć by wyszedł naprawdę dobry. Mimo wszystko zachęcam. Ewentualnie można kupić gotowy w delikatesach. Ostatnio jadłem whomus?, który kupiłem w Almie i był naprawdę przedni. Myślę, że warto postawić czasami na coś oryginalnego

Odp: Przyjęcie urodzinowe dla dzieci! Jakie macie pomysły?

Marika_1961
My jak robilismy urodziny od wnusi w zeszlym roku (7 lat)to kupilam wszystkie skladniki na pizze i kiedy przyszly do niej dzieci ktore zaprosila upieklismy razem ta pizze ,duza blacze jedna czesc z tunczykiem ,jedna z warzywami ,jedna z ananasem ,czyli tak jak dzieci lubia kazdy mial cos dobrego dla siebie.bylo duzo sprzatania puzniej w kuchni hihi ale wyzne ze dzieci mialy radoche no i po pizzy nie zostalo ani sladu.sami piekli wiec tez wszytsko zjedli.Mialam tez frytki i kielbaske smazona i grzana do tego oraz warzywna salatke.

Odp: Przyjęcie urodzinowe dla dzieci! Jakie macie pomysły?

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
na deser czyli coś słodkiego proponuję zrobić galaretki z owocami,ciasta tez mogą być z galaretką lub jakieś kruche z owocami albo sernik na zimno ale bez dodatku rodzynek(z reguły dzieci nie przepadają) można podać też lody.Sernik albo biszkopt z owocami z galaretką może być podany w formie tortu
Można tez podać ciasteczka drobne różnego rodzaju, nie podajemy czipsów
Jako danie główne polecałabym jakaś sałatkę ewentualnie frytki i kawałki kurczaka w panierce coś w rodzaju nugetsów.
jako zimna przekąskę proponowałabym to samo co się daje dorosłym...czyli plasterki wędliny, sera ułożone fantazyjnie, do tego ogórek zielony czy też pomidor... pieczywo i masło....myślę,że kazde dziecko coś znajdzie na stole co lubi....tylko pamiętajmy,że po zjedzeniu porcji ciasta może zwyczajnie nie być głodne i nie mieć ochoty na inne dania....
przyjęcie zorganizowałabym tak aby każdy sam decydował co chce zjeść i w jakiej ilości....czyli bez porcjowania dla każdego(będzie mniej do wyrzucenia)
Z napoi proponowałabym dobre soki a może kompoty no i gorąca herbata....można tez podac dzieciom kawę inkę jak capucino....

Przyjęcie urodzinowe dla dzieci! Jakie macie pomysły?

Karolka86
  • Karolka86

  • Posty: 2
  • Przepisy: 206
  • Artykuły: 2
Niedługo mój syn kończy 8 lat. Planujemy zorganizować mu przyjęcie w domu. Jakie macie pomysły na danie główne,przekąskę,deser i kolacje dla dzieci-z czego kilkoro to tzw. "NIEJADKI"? Proszę o pomoc

Odpowiedz na/ edytuj Przyjęcie urodzinowe dla dzieci! Jakie macie pomysły?