robienie brzuszków czy dieta?

Obserwuj wątek

Odp: robienie brzuszków czy dieta?

Gastrosklep.pl
I jedno i drugie- robienie brzuszków nie wyklucza racjonalnej diety i takie sa fakty. Przy odrobinie zaangażowania spokojnie można to ładnie połączyć dla wzmocnienia efektu.

Odp: robienie brzuszków czy dieta?

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
melduję się ponownie ..
dieta +stepper+rower
-11 kg .. kondycja super, teraz tylko utrwalanie i bedzie git..

Cudów nie ma, samo sie nie schudnie , trzeba sie za siebie wziąć..
albo dać spokoj. Kazdy ma wybór.
obrazek

Odp: robienie brzuszków czy dieta?

ania.kater
Ja łączę racjonalne odżywianie (5 posiłków dziennie, duży wody, zielonej herbaty) z codziennymi ok. pół godzinnymi ćwiczeniami

Odp: Odp: robienie brzuszków czy dieta?

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Wow, nieźle! Gratulacje! Ja też się biorę za siebie i wrzucam piąty bieg na siłowni, ale drastyczne diety to nie dla mnie, ćwiczę aby jeść

luna19 napisał(a):

A u mnie od początku grudnia dieta i ćwiczenia.. 40 min na stepperze , 2000 krokow i 10 km na rowerze stacjonarnym..
skutki? - 7 kg, -12 cm w talii , -7 cm w biodrach
w czasie swiąt troche przybylo ale sie nie poddalam i trwam.. jeszcze tak ze 7 i bedzie git

Odp: robienie brzuszków czy dieta?

Chyba najlepiej jedno i drugie

Odp: robienie brzuszków czy dieta?

Gastrosklep.pl
I oby tak dalej bo jeżeli utrzymasz takie tempo systematycznych ćwiczeń plus dobra dieta,to na pewno da efekt. Tylko właśnie nie można się poddać

Odp: robienie brzuszków czy dieta?

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
A u mnie od początku grudnia dieta i ćwiczenia.. 40 min na stepperze , 2000 krokow i 10 km na rowerze stacjonarnym..
skutki? - 7 kg, -12 cm w talii , -7 cm w biodrach
w czasie swiąt troche przybylo ale sie nie poddalam i trwam.. jeszcze tak ze 7 i bedzie git

Odp: robienie brzuszków czy dieta?

Comarchewka
Ja kilka razy robiłam podejście do 6 weidera, niestety nie na moje siły i zapał Jak słyszę słowo dieta to myślę lodówka
Podziwiam ludzi, którzy potrafią przestrzegać diety i czerpać przyjemność z ćwiczeń

Odp: robienie brzuszków czy dieta?

Gastrosklep.pl
Zgadza się,jedno nie wyklucza tutaj drugiego i dietę można spokojnie połączyć z brzuszkami aby spotęgować efekt. Może poza tym także basen? Nie zaszkodzi.

Odp: robienie brzuszków czy dieta?

gugaro87
  • gugaro87

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
jedno i drugie warto połączyć. Ja zaczęłam tak robić i są efekty

Odpowiedz na/ edytuj robienie brzuszków czy dieta?